یک روز خارج Safeworks: کلگری را تحت نظارت مصرف سایت چهره ناشناخته آینده

کلگری تنها تحت نظارت مصرف سایت شده است یک نقطه درگیری پس از آن باز کردن. در این ماه در این استان تنظیم شده است به انتشار یک مقدار پیش بینی گزارش است که می تواند تاثیر سرنوشت سایت. Postmedia را Alanna اسمیت صرف زمان به طور منظم با ذینفعان در Safeworks. ویژه سه بخش گزارش امروز آغاز می شود.

کلگری پلیس پارک در مقابل مصرف ایمن سایت در شلدون Chumir مرکز بهداشت در مرکز شهر کلگری در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. افسران بخشی از افزایش گشت زنی در این منطقه است. جیم ولز/Postmedia JimWells/Postmedia

در روز روشن و صبح زمستان یک مرد با پوشیدن یک hoodie حلقه مفت خارج کلگری تنها تحت نظارت مصرف سایت است و بی درنگ buzzed داخل.

زمان برآمدن خورشید تا راه به آسمان آبی در مورد یک دوجین مشتریان ورود و خروج از طریق Safeworks’ درب.

رهگذران به نظر می رسد به پرداخت توجه کمی به این سایت شده است که یک منبع پلاریزه بحث در مرکزی Beltline جامعه است و موجب استانی نقد و بررسی از سایت های موجود در آلبرتا بر اساس نرخ جرم و جنایت و جامعه تاثیر است.

هشت فرد پنل ریاست سابق ادمونتون رئیس پلیس راد Knecht راه اندازی شد توسط ایالات محافظه کار دولت در مرداد ماه به مطالعه اجتماعی و اقتصادی اثرات مصرف نظارت خدمات در آلبرتا. در گزارش خود که می تواند منجر به بسته شدن و یا جابجایی از سایت های موجود است تحویل داده می شود به عنوان اوایل این هفته.

در طول این روز صبح اخیر دو پلیس وانت و یک جفت صلح ماموران گشت محیط سایت واقع در داخل شلدون M. Chumir مرکز بهداشت در خیابان 4 و 13 در خیابان S.W.

مشتریان ماندن در داخل برای بیش از یک ساعت می روم تنها به سرگردان در جای دیگر در هسته و یا آسیاب در نزدیکی زمین خوب قهوه فروشگاه فقط قدم دور.

اندکی دور انداخته مواد مخدر متعلقات قابل مشاهده است در اطراف سایت به غیر از یک تعداد انگشت شماری از اوراق شور بسته و تکه فویل آلومینیوم با مواد مخدر بقایای سوخته به فلزی تر و تمیز.

به جز رنگ زرد روشن سوزن اختیار bin خارج از سایت درب در حال حاضر انجام نگرفته ورود به Chumir که در خانه های انواع مواد مخدر-خدمات مرتبط مانند تزریقی مواد مخدر آگونیست برنامه درمانی مخدر Deprescribing برنامه و اعتیاد و سلامت روان مخدر وابستگی به برنامه.

پیتر الیور جمهور Beltline محلات ارتباط گفت: اگر آینده Chumir سایت نیست درست مدیریت شود می تواند وضعیت را “خارج از کنترل است.”


پیتر الیور جمهور Beltline محلات انجمن شمار برای یک عکس در مرکزی پارک یادبود در جمعه 7 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

از دست دادن این سایت به احتمال زیاد در نتیجه افزایش استفاده از مواد مخدر در خیابان ها و پارک محلی, او گفت:. آن را نیز می تواند تاثیر جامعه و ایمنی بیشتر طرد افراد مبتلا به اعتیاد یا مسائل مربوط به سلامت روان و جلوگیری از آنها را از دنبال کمک.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از نهادهای خواهد یافت شده در کوچه ها و پارک ها تا به حال (مصرف ایمن سایت) نه باز شده است در این محله گفت:” الیور.

با وجود مشکلات شایع در منطقه به طور کلی درک عمومی و آمار جرم و جنایت وارد شده توسط Alberta Health Services (AHS) و پلیس کلگری بهبود یافته در طول زمان گفت: Oliver.

پاسخ او معتقد است برای ایجاد اضافی مصرف امن سایت به جای بسته شدن و یا در حال حرکت موجود آنهایی که کاهش بار در یک منطقه. این احساسات تکرار شهردار توسط ناهید jasper de valk که گفته است که ممکن است یک “اشتباه” برای باز کردن یک سایت در کلگری.

بعید است استانی گزارش را لاغر و در این جهت با توجه به برتر جیسون کنی نظرات در اوایل این ماه زمانی که او اعلام کرد این استان خواهد سرمایه گذاری نزدیک به 13 میلیون دلار برای ایجاد بیشتر درمان اعتیاد به فضاهای.

کنی گفت: این پنل در حال حاضر برخی از “تکان دهنده اطلاعات” از “آسیب اجتماعی” مصرف ایمن سایت های تحمیل شده بر جامعه اطراف بدون بهبود قابل اندازه گیری در بهداشت و درمان.

“اولین مسئولیت دولت است که برای محافظت از امنیت عمومی و ایجاد no-go مناطق بی قانون مناطق — که در آن سالمندان و کودکان احساس خطر می کنند که در آن کسب و کار در حال بسته شدن هستند که در آن شهروندان احساس ناامنی — عادلانه نیست برای کسانی که در جوامع” او گفت:, و اضافه کرد که دولت او در رابطه با درمان و بهبود جای “تسهیل اعتیاد” را به عنوان او را متهم کرد که در دولت های قبلی انجام می شود.

“در پایان روز شما می توانید از اعتياد در حالی که شما هنوز هم مواد مخدر. این تصور که شفقت به سادگی متشکل از دادن کسی یک سوزن برای تزریق خود را با چیزی که می تواند آنها را بکشند من فکر می کنم نابجا است.”

شواهد ذکر شده توسط مقامات بهداشتی نشان می دهد مصرف ایمن سایت های جلوگیری از مصرف بیش از حد مرگ و میر می تواند ارتباط مشتریان با پایه سلامت و خدمات اجتماعی تسهیل ورود به مواد مخدر خدمات درمان و کاهش خطر انتقال بیماری و کاهش تاثیر بر خدمات اورژانس مربوط به مواد مخدر استعمال بیش از حد.

“کاهش آسیب کند صرفه جویی در زندگی می کند. آن را مانند قرار دادن یک کمربند ایمنی در زمانی که شما در حال رانندگی یک ماشین. آن را در مورد بشریت است. آن را در مورد شکستن ننگ و پاک کردن لوازم, گفت:” کاتلین لاروس از این گروه حمایت آلبرتا معتادان که آموزش و حمایت مسئولانه است.

جدید ترین AHS, آمار, پایان Nov. 30 سال گذشته نشان می دهد 116,965 مشتریان بازدید سایت بین ماه های اکتبر تا 2017 و پایان ماه نوامبر. در طول مدت زمان مشابه کارکنان در پاسخ به کل از 1,251 استعمال بیش از حد.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

منتقدان اما معتقدند این امکانات را تشویق به استفاده از مواد مخدر را افزایش جرم و جنایت و اختلال در جامعه اطراف و سوال شایستگی مصرف نظارت سایت در تسهیل اعتیاد بازیابی.

آنها نقطه به مسائل مربوط به خرابکاری نمیتوانیم سوزن باقی مانده و تاثیر منفی به کسب و کار در مجاورت.

JoAnn McCaig صاحب عمر مفید کتاب در سراسر از Safeworks گفت شده اند وجود دارد موارد متعدد که در آن مردم با استفاده از مواد مخدر در نزدیکی مغازه ها و دور انداخته دارو باقی مانده است.

“این است که لازم و مهم است اما آن نیاز به درمان بیشتر متمرکز و غیر متمرکز” گفت: McCaig. “ایمن مصرف سایت های مهم اجتماعی خوب اما قیمت که Beltline است که خواسته به پرداخت هزینه برای این یکی بیش از حد بالا است.”

این Safeworks سایت افتتاح شد به عنوان یک مرکز موقت در ماه اکتبر سال 2017 جلو آورده NDP و شروع دائم عملیات در شروع سال 2018 است. در اصل آن را تنها باز در طول روز ساعت شروع ارائه خدمات 24-7 در مارس سال 2018 است.


شلدون M. Chumir مرکز بهداشت در شب در کلگری در روز چهارشنبه, ژانویه 29 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

در ابتدا جرم مشخصی در این منطقه است.

الیور سوال که آیا بسته شدن مرکز شهر ایستگاه پلیس در سال 2017 اتفاق می افتد و در همان زمان به عنوان رکود اقتصادی و افزایش مواد مخدر بحران — است که تا حدی به سرزنش به عنوان شهر مریض بود-مجهز به دسته “اجتماعی خرید اینترنتی.”

یک گزارش از ژانویه سال گذشته نشان داد که 250 متری منطقه در نزدیکی Safeworks سایت تبدیل شده بود ground zero برای مبارزه با مواد مخدر خشونت آمیز و املاک-جرايم مرتبط با مرکز شهر و آمار از سال 2018 نشان داد 276 درصد افزایش مربوط به مواد مخدر تماس به پلیس در این منطقه.

افسران مستقر کرده و سپس از مناطق دیگر به هسته در پاسخ به این آمار تکان دهنده و بعد از آن که سال, Calgary, شورای شهرستان اختصاص داده شده $1 میلیون دلار برای تقویت و طرح های ایمنی در اطراف سایت که شامل افزایش امنیت نظارت روزانه و سوزن تمیز-یو پی اس.

علاوه بر مرکز شهر در توسعه اعتیاد مشارکت (DOAP) تیم آلفا, خانه, دریافت $200,000 گرانت در ماه ژانویه 2019 به نظارت بر Chumir منطقه و شهر. این تیم شروع عملیات های اختصاصی در ماه آوریل است.

آن را به دلیل این تلاش است که الیور گفت: شوک اولیه و اختلال حل و فصل است.

آخرین آمار منتشر شده توسط پلیس کلگری که جزئیات جرم و اختلال در نزدیکی Safeworks برای سه ماهه سوم سال 2019 نشان می دهد تماس برای خدمات بالا باقی می ماند.

اما تماس به طور خاص مربوط به اختلال و خشونت و شکستن و وارد و وسیله نقلیه جرم و جنایت در 250 متری منطقه در اطراف محل می روند یا در زیر سه سال و میانگین مانده از مرکز شهر.

بازدیدکننده داشته است به کلگری محل در طول زمان افزایش یافته است اگر چه وجود دارد افزایش در ماه اکتبر 2018 که در آن بیشترین بازدیدکننده داشته است تا کنون دیده می شود — در مجموع 6,204 — ثبت شد.

نیز وجود دارد یک کاهش در میزان استعمال بیش از حد نسبت به تعداد بار مواد مخدر مصرف می شد. در ماه نوامبر سال 2019 که شماره شنبه در 0.79 درصد در مقایسه با 3.14 درصد در ماه اکتبر 2017. شده اند وجود دارد برخی از خوشه های گاه به گاه در طول ماه با متوسط 1.30 درصد بیش از دو سال است.

الیور گفت: این گفتگو در سایت چپ چپ رفته.

“اگر نبود زرد سوزن جعبه در مقابل درب خواهد بود وجود دارد هیچ چیز را به یک تصویر از” گفت: Oliver. “آن را مانند زوم در سوزاندن زباله ها می تواند هنگامی که وجود دارد یک شورش در شهر. آن می تواند این تصور که تمام شهر را به آتش کشیدند.”

که نه مورد او گفت:.

به عنوان خورشید مجموعه در یک سرد مه شب, دوچرخه سواران گذشته عجله سایت کارگران برای بازگشت به خانه و مردم سرگردان را از طریق Safeworks درب تنها برای مدت کوتاهی پس از ترک.

این DOAP تیم حمل و نقل یک تعداد انگشت شماری از مردم از این سایت در جای دیگر; امنیت و گشت پلیس منطقه در حالی که یک زن و شوهر از مردم رها کردن سوزن در رنگ زرد روشن bin.

به عنوان تاریکی نوردد بیش از این شهر تنهاست مرد وزن روی درب شیشه ای.

نیم ساعت بعد حدود 7:10 بعد از ظهر وجود دارد یکی در دید.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

این یک بخش از سه بخش گزارش ویژه در کلگری مصرف ایمن سایت.

چهارشنبه آینده: در خط مقدم.

آینده پنج شنبه: جامعه اثرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im