یک Covid ‘اسپایک” در بازگشایی تگزاس ؟ سی ان ان می شود آن را اشتباه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

روز یکشنبه به سی ان ان زد یک بخش در گسترش COVID-19 در تگزاس است. اخبار کانال ترویج آن با نامطلوب صدای جیر جیر “تگزاس شاهد بیشترین تعداد جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر تنها دو هفته پس از آن رسما بازگشایی شد.” بخش آنه 1,448 موارد جدید و 58 جدید مرگ و میر و با اشاره به افزایش حرکت مردم در این دولت با توجه به تلفن همراه داده ها نشان میدهد که مردم به طور فزاینده ای در خارج و در مورد.

در حالی که از لحاظ فنی درست است این اطلاعات به طرز وحشیانه ای گمراه کننده و به میزان سی ان ان در تلاش است برای ایجاد یک ارتباط سببی بین تگزاس’ بازگشایی و افزایش coronavirus تشخیص و مرگ و میر در تنها ستاره امور خارجه آن است که به سادگی اشتباه است. این خیلی اشتباه است که آن را دشوار است را به نفع شک در اینجا. سه دلیل وجود دارد برای این است.

اول مرگ و میر هستند انتهایی شاخص. COVID-19 کشتن نیست سرعت متوسط زمان مرگ از عفونت متفاوت توسط منبع اما جایی بین سه و چهار هفته به طور متوسط. به عبارت دیگر مرگ و میر در تگزاس در طول تعطیلات آخر هفته بودند کشت قبل از بازگشایی.

دوم زیر نظر سه نمودار که با استفاده از اطلاعات گرفته شده از ضروری COVID پیگیری پروژه. برای اولین بار نشان می دهد هفت روز نورد متوسط از موارد در تگزاس است. ما با استفاده از هفت روز به طور متوسط به دلیل متحده در حال متناقض در گزارش داده است بنابراین آنچه ممکن است به نظر می رسد یکی از گسترده روز سنبله می تواند به سادگی منعکس کننده موارد که نمی شد به روز رسانی به طور کامل در طول تعطیلات آخر هفته و یا سایر ناهنجاری ها در داده های گزارش روند. در واقع همه چیز نگاه بسیار تیره و تار در اینجا. (با کلیک بر روی نمودار کلیک کنید.)

روزانه موارد در تگزاس در شکوفایی. اما توجه داشته باشید که زمان سنبله به نظر می رسد برای شروع قبل از تگزاس بازگشایی یک زن و شوهر از هفته پیش (پس از این هفت روز به طور متوسط رو به بالا سیر در عفونت احتمالا شروع می شود در اواسط ماه مارس) که پیچیده به هر سببی ادعا.

اما در یک جهان که در آن هر کسی که می خواهد یک آزمون هنوز هم می توانید یکی (و دلایل خوبی وجود دارد که چرا آنها نباید) این داده ها نیست خیلی معنی دار است. اگر آزمون در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای در دسترس ما ممکن است انتظار مثبت تشخیص. این درست است حتی اگر تعداد واقعی موارد مسطح و یا حتی کاهش است. در واقع هفت روز به طور متوسط از تست های فرآوری شده در تگزاس در حال افزایش است در یک سرعت سریع.

برای درک بهتر این نظر: فرض کنیم که تعداد موارد در حالت ثابت است اما به دلیل تست محدودیت تنها از جدی ترین موارد شناسایی شده است. سپس فرض کنیم که یک بعد آن دولت است به طور ناگهانی قادر به تست همه ساکنان آن است. شما می توانید یک انفجار عظیم در موارد تشخیص داده شود حتی اگر تعداد واقعی موارد خواهد بود. در واقع اگر گسترش از آزمون به اندازه کافی سریع است ما حتی می تواند افزایش موارد تشخیص داده شده به عنوان مجموع تعداد موارد کاهش یافته است.

البته علی arrow اجرا می شود هر دو راه در اینجا: درست است که به عنوان عفونت افزایش بیشتر مردم خواهد شد و تقاضا آزمون که افزایش تعداد تست داده می شود. این داستان را حس می کند در جایی مثل نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرده است که دولت به آزمون بیشتر از آن می داند که چه چیزی برای انجام با و خواسته مردم برای دریافت تست شده است. آن است که کمتر محسوس در تگزاس است که تنها در حدود 600,000 آزمون در یک کشور از 29 میلیون.

یک راه برای کمک به مرتب کردن این است که نگاهی به درصد آزمون که مثبت هستند. کاهش نرخ مثبت آزمایشات نشان می دهد که این واقعا یک داستان گسترده تر خالص بودن بازیگران, به جای افزایش عفونت های رانندگی تست. در واقع این چیزی است که ما می بینیم در تگزاس که در آن درصد از آزمایشات بازگشت مثبت است که در دو ماه اخیر است.

سوم و در نهایت سی ان ان نتواند به بررسی مهم دانه دانه بودن در تگزاس داده که باعث می شود آن را بسیار بعید است که این افزایش در موارد رانده می شود با افزایش گسترش یافته است. در نظر گرفتن جدول زیر فراهم می کند که تعداد کل موارد در تگزاس, شهرستان, برای تمام شهرستانهای با بیش از 400 مورد:

اگر شما آشنا با دولت جغرافیا بسیاری از این شهرستان نام آشنا خواهد بود و گنجاندن آنها در یک لیست استان ها با بسیاری از موارد خواهد بود تعجب آور پس از آنها در میان بیشتر به شدت جمعیت شهرستانهای استان در دولت: هیوستون (هوستون) دالاس (Dallas), Tarrant (Fort Worth), تراویس (Austin) و Bexar (سن آنتونیو). سه اما چوب را به عنوان غیر معمول و نامربوط به سایر استان ها با اعداد مشابه موارد: پاتر (زرد) است که حدود 5 درصد از جمعیت Bexar County; Randall (جنوب زرد) است که تقریبا یک سوم از جمعیت Lubbock; و مور کانتی (روستایی تکدی) است که حدود 7 درصد از جمعیت از وب کانتی (تگزاس).

نه تنها این شهرستان غیر معمول اما آنها را دیده ام موج در موارد شده است. نگاهی به این نمودار نشان می دهد که تجمعی تگزاس موارد توسط county, با سه “عجیب و غریب” استان ها برجسته:

بزرگ مناطق مترو — هوستون و دالاس-فورت وورث Austin و سن آنتونیو — شاهد افزایش موارد, اما میزان افزایش تقریبا بدون تغییر باقی مانده از اوایل ممکن است. که است که می گویند آنها اضافه شده است تقریبا به همان تعداد از موارد هر روز برای چند هفته گذشته (به یاد بیاورید که بیش از حد بسیاری از افراد را نشان نمی دهد, علائم چند روز پس از عفونت است, بنابراین این یک بیت از یک انتهایی شاخص). مکان های که در آن ما ممکن است انتظار برای دیدن یک برک آوت مربوط به بازگشایی تقریبا بدون تغییر.

راندال و به ویژه پاتر استان ها نشان می دهد یک دست انداز بزرگ در موارد. این ضربت رخ داده در 16 ماه مه که روز است که سی ان ان بود که ترجمه در آن نشان می دهد. این دو کشور به تنهایی حدود نیمی از موارد جدید گزارش شده در آن روز.

چه CNN احتمالا کشف شده است که در تگزاس’ بازگشایی رانندگی افزایش موارد است. آن را به نظر می رسد کشف کرده اند و در عین حال یکی دیگر از شیوع در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان یک داستان که در آن سی ان ان گزارش کرده است و در جای دیگر آن پوشش داده شده در حالت ستاره تنها برای رفتن در یک ماه در حال حاضر. این بیماری نباید از دور دست تکان داد; آنها نشان دهنده یک مشکل واقعی هر چند این مشکل این است که کاهش این واقعیت است که وجود دارد تعداد نسبتا کمی از بیمار و یا سالمند کارگران در بسته بندی گوشت می آمد طبقه است. در همان زمان بسیار کمی برای انجام با شایستگی از بازگشایی اقتصاد در این نقطه است.

گرفتن این حق مهم است چرا که ریسک فوق العاده بالا در اینجا. تنها راه ما این حق این است که اگر ما با عرضه یک تعادل مناسب از اخبار خوب و اخبار بد. در حال حاضر بسیاری از رسانه ها این است که در دوران “خبر بد” حالت.

این اریب اطلاعات رژیم غذایی باعث می شود آن را دشوار است برای مرتب کردن همه چیز را به درستی اما آن اضافی نتیجه منفی. بیننده/خواننده تصمیم خواهد گرفت که برای او یا خودش این است که آیا misfeasance یا تخلفات در سی ان ان در بخشی اما بدون در نظر گرفتن, در این مرحله, در این بیماری همه گیر از آن باید بدانید به بررسی چیزهایی مانند تست رای و اینکه آیا وجود دارد منحصر به فرد شیوع بیماری در زندان ها و یا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. اگر شما کسی است که معتقد است که رسانه های مهم gatekeeping تابع در کاهش گسترش اطلاعات غلط و دروغ و سپس داشتن یک رسانه های عمده شرکت پخش كردن, چیست خطرناکی به دروغ که باعث اختلال در عملکرد و کارائی کلی اعتماد عمومی مهم موسسه برای دموکراسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de