تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دو بار در دو دهه گذشته مدعی افتتاح به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده غالب حتی در حالی که از دست دادن رای مردم. اما با توجه مداوم چرخه معیوب سیاسی اتهام—یک پدیده را بر روی صفحه نمایش در طول خارجه اتحادیه زمانی که رئیس جمهور حاضر به لرزش بلندگو و بلندگو نمایشی پاره پاره کردن سخنرانی رئیس جمهور—من ترس خیلی بیشتر نگران سناریو ظهور خواهد کرد در آینده نزدیک. برای جلوگیری از یک بحران کشور ما رهبران نیاز به اذعان خطرناک پیامدهای بی پایان خود را سیاسی بازی ماهرانه. سپس آنها نیاز به تبدیل این کشور در یک مسیر جدید است.

اکثر ناظران سیاسی امروز به طور کلی آگاهی از نحوه کالج انتخاباتی کار می کند. بنیانگذاران طراحی آن به عنوان یک مصالحه در نظر گرفته شده به بزرگتر متحده یک outsized نفوذ در نتیجه در حالی که به طور همزمان ارائه کوچکتر متحده وزن بیشتری نسبت به آنها را از طریق یک انتخابات مستقیم. چون یکی از تنها دو بلیط به طور کلی برنده آشکار اکثریت 270 انتخاباتی رای کالج انتخاباتی است که تقریبا همواره تولید یک برنده روشن—حتی زمانی که نتیجه تضاد با رای مردم.

اما حالا تصور کنید یک سناریو که در آن یک سوم بلیط بودند را به نفع خود محبوب اکثریت در تعداد کمی از کشورهای در نتیجه این ادعا برخی از تعداد آرا. تصور کنید اگر جان اندرسون تا به حال برنده چندین متحده در سال 1980 یا راس پرو برنده شده بود یک تعداد انگشت شماری در سال 1992. یا تصور کنید که دو نامزد تقسیم آرا 269-269. آنچه که بیش از حد چند آمریکایی ها متوجه این است که در این رویداد هیچ بلیط امنیت آشکار اکثریت 270 نتیجه انتخابات ریاست جمهوری انداخته است به تازگی انتخاب اعضای مجلس نمایندگان. و این جایی که من سناریو کابوس آغاز می شود.

این امر می تواند یک چیز اگر بنیانگذاران مشخص شده بود که خانه را به سادگی با برگزاری یک رای گیری برای تعیین برنده—که ممکن است به نظر می رسد در یک راه مشروع به ایجاد یک برنده است. اما این نیست که چگونه فرآیند می بازی. به جای بنیانگذاران مشخص شده که خانه را انتخاب رئیس جمهور از طریق به اصطلاح “مشروط” در انتخابات. است که به جای افراد مصاحبه آراء هر یک از هیئت دولت می خواهم که یک جمعی رای دادن. کالیفرنیا خواهد یک تک رای به عنوان خواهد آیداهو با وجود اختلاف گسترده در جمعیت. و هر دولت رای خواهد احتمالا نشان دهنده اولویت اکثریت است که دولت’s نمایندگان.

به دنبال آن موضوع به نتیجه گیری منطقی آن: تصور کنید که حزب دموکرات بلیط در انتخابات آینده به پیروزی کثرت رای مردمی و کثرت از انتخاب کنندگان—اما پس از آن تصور کنید که از یک شخص ثالث نامزد و یا یک کالج انتخاباتی کراوات بین دو نامزد دموکرات بلیط سقوط کوتاه از 270 آرا. تصور کنید که جمهوری بلیط در آمد دوم هر دو در رای مردمی و در کالج انتخاباتی است. ناگهان نتیجه انتخابات خواهد بود انداخته به مجلس نمایندگان.

فرض کنیم در حال حاضر که اعضای هر یک از حمایت حزب خود را نامزد و توزیع کرسی مجلس به طور گسترده منعکس شده در زمان واقعی. از آنجا که بسیاری از کشورهای کوچک قابل اعتماد, حزب جمهوری خواه در این کشورها تقریبا قطعا حمایت از کاندیدای جمهوری خواه. به عبارت دیگر با وجود از دست دادن هر دو محبوب و انتخاباتی مسابقات در یک “مشروط در انتخابات” که در آن وایومینگ رای دارای وزن به همان اندازه به عنوان نیویورک از اوباما نامزد به احتمال زیاد پیروزی با 29 رای به دموکراتیک بلیط های 22. که “قانون اساسی” سیستم حتی اگر به نظر می رسد آشکارا غیر دموکراتیک.

در دوره قبلی—در لحظاتی که طرفین مشغول به کار مولد با هم—شما ممکن است انتظار می رود در چنین شرایطی است که رهبران حزب با هم می آیند برای کار کردن یک محل اقامت. دموکرات ها و جمهوری خواهان در خانه ممکن است کار کردن سازش به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از طرفین احساس کاملا آزرده با نتیجه مانند نامگذاری کسی از طرف دیگر به عنوان معاون رئیس جمهور و یا ارتکاب به طور کامل هر دو حزب در کابینه. اما در عصری که در آن رهبران تقریبا همواره در تقابل و هر دو طرف پایگاه مشاهده سازش به عنوان ارتداد که مرتب سازی بر اساس قطعنامه سخت به درک. ملت خواهد بود تقریبا به طور جدایی ناپذیری در مورد تقسیم آنها “حق” رئیس جمهور واقعا است. کنگره و رهبران مدیون به حامیان آنها خواهد بود سخت تحت فشار برای هر امتیازی.

برخی استدلال می کنند, دلیل خوب است که این کابوس سناریو مستلزم تغییر در قانون اساسی ما است. اما کشورهای کوچک ممکن است بلک در آن پیشنهاد می شود. بنابراین در صورت عدم وجود یک رویه تغییر ملت ما رهبران نیاز به یک رویکرد متفاوت است. آنها نیاز به شروع در حال حاضر احداث دو حزبی حسن نیت. حرمت سیستم ما استوار نیست و در کمال قانون اساسی ما اما در حکمت از کسانی که در قدرت. این حرکت عاقلانه است که برای رهبران شجاع به گذشته ضربه به اهریمن جلوه دادن آن در سراسر راهرو. ما نیاز به عمل در حال حاضر برای ساخت پل ها را که کشور با هم در زمان درگیری های سیاسی.

نانسی جاکوبسن است که بنیانگذار, بدون, برچسب ها سازمان ملی دموکرات ها جمهوری خواهان و مستقل اختصاص داده شده به یک سیاست جدید از حل مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im