8 دلیل برای حمایت از بازگشایی کشور ما

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چند فرمانداران شروع به درگیر شدن در خود را باز متحده است. خوب. آنها باید صبر کنید نه بیشتر. به عنوان هر روز می رود توسط ما بیشتر و بیشتر در مورد کوروناویروس و اثرات آن و حقایق منجر به گرفتن بزرگسالان بازگشت به کار و کودکان به مدرسه است. ما نشان می دهد تمرکز به دور از جار زدن و تابش خیره کننده از خام مرگ و عوارض و بدترین سناریو مورد. به جای آن اجازه دهید نگاهی به کمتر-هشدار دهنده حقایق است که به طور کلی نادیده گرفته شده توسط رسانه ها بیشتر سرمایه گذاری در شوک و دیوانگی. شاید ما باید با این شروع:

  1. اولین شماره ما شنیده شد که coronavirus را بکشند تا به 2.2 میلیون آمریکایی. این وخیم پیش بینی شد برای اولین بار در خارج از جعبه و آن گیر کرده در بیش از حد بسیاری از ذهن زده بیش از حد و ترس و هنوز هم مردد است.
  1. اصلاح آمد و در اواخر ماه مارس به ما گفته شد انتظار می رود بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا است اما مرگ و میر برآورد را در آینده پایین تر و پایین تر است. ما گفته بودن این است که به دلیل کاهش و فاصله گرفتن سفارشات. فراموش کرده است که کسانی که شش رقم شماره گنجانده شده است و عامل در کاهش و اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. است که کارشناسان و مقامات دولتی در حال حاضر به ما بگویید که ما اعداد پایین تر هستند چرا که ما در حال انجام آنچه آنها به ما گفت برای انجام, اما اجتماعی فاصله بود که همیشه بخشی از خود را بالا پیش بینی. همان مدل مورد استفاده برای پیش بینی 100 ، 000 یا بیشتر مرگ و میر در حال حاضر به ما می گوید انتظار می رود چیزی نزدیک به 60,000 مرگ و میر. در حال حاضر برخی از ادارات بهداشت به طور مصنوعی inflating تعداد آنها. شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان است که در حال حاضر شمارش “احتمالی” COVID-19 مرگ و میر. به عنوان دکتر دبورا Birx قرار داده و آن را بر خلاف کشورهای دیگر “گرفته ایم یک رویکرد لیبرال به مرگ و میر . . . اگر کسی می میرد با COVID-19 ما در حال شمارش است که به عنوان یک COVID-19 مرگ است.”
  1. سرانه عفونت و مرگ و مير و تاریخ مستند در کشورهای مختلف تایید ما سوال نه تنها یکی-مستند-fits-all سیاست بلکه این اثر بخشی از مستندات خود را. مستندات به نظر نمی رسد به شدت در ارتباط با عفونت و مرگ و مير. نگاهی به زمان. کالیفرنیا ما بزرگترین دولت با دور قفل شده است و تنها سه روز قبل از نیویورک است. سرانه کالیفرنیا عفونت نرخ 6 درصد است که از نیویورک و مرگ آن نرخ 4 درصد. فلوریدا نیز پرجمعیت تر از نیویورک قفل شده است و تقریبا دو هفته پس از نیویورک است. سرانه فلوریدا عفونت نرخ 9 درصد است که از نیویورک و آن را تا به حال 4 درصد از مرگ و میر. اوهایو قفل شده یک روز پس از نیویورک و در عین حال اوهایو مرگ و میر است که تنها 5 درصد است که از نیویورک است. میسوری قفل شده را بیش از دو هفته پس از نیویورک اما آن عفونت با نرخ 7 درصد از نیویورک و آن را تا 4 درصد میزان مرگ و میر. بقیه کشور است نه نیویورک.
  1. اخیر دانشگاه استنفورد مطالعه نشان می دهد این ویروس 50-85 بار کمتر کشنده از ابتدا فکر می کردم. عفونت/مرگ و میر از COVID-19 نیست 2% به 5% رای دیگران گمان غلط اما یک جایی در صدم-از-یک-واحد-درصد محدوده. حتی جدیدتر مطالعه انجام شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می آید به همان نتیجه برای لس آنجلس.
  1. بسته شدن مدارس ما یک افزایش کنجکاوی. ما به شدت transfigured بیش از 55 میلیون آموزشی کودکان و زندگی اجتماعی برای محافظت از آنها را از یک ویروس است که بر آنها کمتر از سالانه آنفولانزا. همانطور که از نوشتن این تعداد سه کودک کشته شده اند از این ویروس در شهر نیویورک — هر یک از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. کمتر از 10 کودکان کشته شده در سراسر کشور از COVID-19 اگر چه حدود 80 باید از آنفولانزا درگذشت. این استدلال که کودکان می تواند به گسترش این کروناویروس جدید به بزرگسالان است که درست است از آنفولانزا نیز هست. این را یک بار اضافی بر خانواده, کودکان و, برای ما فقیرترین شده پاره پاره میلیون ها نفر از آنها را از وعده های غذایی مغذی و مورد اعتماد بزرگسالان و موسسات.
  1. تمام چشم انداز از دست داده بود. ما نیاز به hospitalize فقط بیش از 80 ، 000 نفر به این بیماری است. قبلی دو فصل آنفولانزا در امریکا مورد نیاز نزدیک به نیم میلیون بستری شدن در بیمارستان. به عنوان دکتر جاناتان Geach نوشته است: “ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر underwhelmed و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال گذاشته شدن و furloughed در droves به عنوان یک نتیجه از مراکز بهداشتی غفلت داشتن بیمار از مراقبت های مربوط به COVID-19 در ترس از یک COVID-19 خروش که موفق به تحقق بر اساس کشور. این به این معنی ده ها میلیون نفر از بیماران عدم دریافت مراقبت های پزشکی آنها در موقع نیاز. تقریبا در هر بیمارستان در خارج از نقاط داغ خالی است.” در کلینیک مایو به عنوان یکی از نمونه او گزارش “65 درصد از تخت های بیمارستانی خالی هستند که 75 درصد از اتاق عمل.”
  1. ما واکنش افراطی به این بیماری ایجاد خواهد شد بی شمار دیگر مشکلات سلامتی. کالیفرنیا در کنگره تام McClintock قرار داده و آن را به خوبی: “چگونه بسیاری از 1.8 میلیون سرطان جدید در هر سال در ایالات متحده را غیر قابل تشخیص برای ماه چون روال نمایش و انتصاب شده اند به تعویق افتاد ؟ چگونه بسیاری از قلب و کلیه و کبد و بیماری های ریوی خواهد چرک در حالی که زندگی مردم در نگه دارید ؟ چگونه بسیاری از خودکشی یا قتل داخلی رخ خواهد داد به عنوان خانواده خود را در معیشت تبخیر قبل از اینکه چشم خود را? چگونه بسیاری از مواد مخدر و الکل و مرگ و میر می تواند ما انتظار داریم که آمریکایی ها به عنوان خورش در خانه های خود تحت پلیس-اجرا نامحدود صفحه اصلی بازداشت دستور ؟ چگونه بسیاری از موارد مرتبط با چاقی دیابت و بیماری های قلبی ظهور خواهد کرد که آمریکایی ها در حال تبعید از تفریحات و جای خود را صرف بیکار روز در چند مرحله از یخچال؟” اگر شما نمی خواهید برای گوش دادن به یک جمهوری خواه کنگره و چه در مورد سازمان ملل متحد: “این مشکلات اقتصادی تجربه شده توسط خانواده ها به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی جهانی می تواند در نتیجه صدها هزار نفر از اضافی مرگ و میر کودکان در سال 2020 معکوس گذشته 2 تا 3 سال از پیشرفت در کاهش مرگ و میر نوزادان در یک سال است.”
  1. سیاسی و موضع گیری در حالی که قابل پیش بینی است ریاکارانه و اغلب یک طرفه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست غفلت از این ویروس است. به جای دموکرات با انتقاد از دولت برای انجام بیش از حد و بیش از حد کمی در همان زمان. سفر بان کی مون از چین شد “بیگانه” در اواخر ماه ژانویه خود اعلام اضطراری ملی در اوایل ماه مارس خیلی دیر شده بود. در ضمن نه یک کلمه در مورد این ویروس این بود که ادا در فوریه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس حتی اگر چین آورده شد تا چندین بار در زمینههای دیگر از جمله در تجارت و سیاست دفاعی. به عنوان اواخر به عنوان Feb. 24, مجلس نانسی پلوسی بود که به مردم بگویند: “ما فکر می کنم آن را بی خطر برای آمدن به محله چینی ها و امیدوارم که دیگران خواهد آمد.” و در آخرین روز از ماه فوریه اصل متخصص در آنها رئیس جمهور متکی و مطبوعات reveres, Dr. Anthony Fauci اظهار داشت: “در حال حاضر و در این لحظه وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.”

تقریبا همه ما علاقه مند هستند در سلامت ایمنی و رفاه مردم آمریکا است. روزانه مرگ و میر باید کاهش چشمگیری در دو هفته آینده و با پایان تابستان بیشتر از این خواهد بود که در آینه دید عقب. در حال حاضر ما در حال هشدار داده است که موج دوم ویروس ما آمار در پاییز. شاید اما این اطمینان وجود خواهد داشت موج دوم این است که بحران را ناشی از بیکاری گسترده و همه روانی و اجتماعی بیماری و مرگ و میر است که خواهد آمد از آن و از سوی دیگر سیاست های این مستندات و خاموش شدن ناگهانی آوردن. در کوتاه مدت وجود خواهد داشت بیشتر درد و مشکلات-و شاید مرگ و میر بیشتر-از تشنج در کشور ما به عنوان یک نتیجه از پاسخ به کروناویروس از از coronavirus خود را. فرمانداران ما 50 ایالت به شغل واقعی — به طوری که تقریبا تمام دیگر آمریکایی. آنها باید با تمام توان با توجه به آنها را در حالی که آنها هنوز هم وجود داشته باشد.

William J. Bennett است وزیر سابق آموزش و پرورش و مدیر دفتر ملی مبارزه با مواد مخدر سیاست.

ست Leibsohn است یک عضو ارشد در کلرمونت موسسه و میزبان “ست Leibsohn نمایش” شنیده روزانه در 960am/KKNT در شهر فینیکس, Ariz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im