$8.3 میلیارد coronavirus اضطراری لایحه توافق

بستن دموکراتها مبنی بر قیمت گذاری دارو به مدیکر برای همه دولت-اجرای طرح ممکن است تلاش های مک کانل به لینک موقعیت خود را که از سن. برنی ساندرز خودخوانده “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” که در انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد ضعیف پس از سه شنبه مقدماتی.

خانه دموکرات ها’ مواد مخدر لایحه است که به دقت متمرکز دارویی قیمت هر چند Sanders, ورمونت مستقل شامل قیمت دارو مذاکره در جارو تک پرداخت کننده پیشنهاد. ساندرز فقط 14 سنا cosponsors برای مدیکر برای همه در ایران کمتر از یک سوم از دموکراتیک حزبی هر چند خانه نسخه دارای بیش از نیمی از حزبی که در اتاق بازرگانی در هیئت مدیره.

دموکرات ها به شدت مورد مناقشه مفهوم آنها به دنبال رویه گسترده مواد مخدر کنترل قیمت بر روی اورژانس coronavirus بسته کمک. آنها استدلال می کنند آنها به سادگی در تلاش برای آن را مقرون به صرفه برای هر فردی به آزمایش می شود درمان می شود و در نهایت در مقابل واکسن COVID-19.

خانه انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone جونیور, D-N. J. گفت: سه شنبه شب او نمی دانست که چرا جمهوری خواهان بودند با اعتراض به “قیمت های منصفانه و معقول” برای دارو و واکسن خرید.

سناتور گفت: اتاق عمل می تواند به سرعت از خانه می گذرد و اندازه گیری احتمالا با اتفاق آرا رضایت, ارسال بسته به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز قبل از پایان هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im