’70s کشور-pop star کنی راجرز از قمار باز شهرت درگذشت

خداحافظی خود را کنسرت های تولید عناوین که riffed در امضای خود آهنگ “تو به می دانم که زمانی که به اونا نگه می دانم زمانی که به برابر ’em.”

Kenny Rogers, پشت صحنه, پس از پذیرش Willie Nelson جایزه یک عمر دستاورد در 47 Country Music Association Awards در نشویل, تنسی, نوامبر 6, 2013. اریک هندرسون / ایسنا

Kenny Rogers یک grizzled گوشخراش و ابراز-کشور-پاپ اواز خوان که تخصصی در روایت رانده ballads مانند “لوسیل” و “قمار باز” دومی که ارسال آن در زندگی-as-a-card-game خودداری انعکاس از طریق فرهنگ عامه در 81 سالگی درگذشت.

راجرز تحت مراقبت خانقاه و پدری جمعه شب در خانه در Sandy Springs, Ga., یک نماینده آسوشیتدپرس گفت. هفت دهه زندگی حرفه ای خود را که شامل ستارگی در “قمار باز” تلویزیون فیلم های سینمایی و co-مالکیت یک غذای سریع مرغ حق رای دادن – زخم را در سال 2017 به عنوان او مواجه می شوند مشکلات بهداشتی است که شامل تشخیص سرطان مثانه است.

خود وداع کنسرت, عناوین تولید شده است که اشاره به شعر از امضای خود آهنگ در مورد یک کارت بازیکن که philosophizes که در زندگی به عنوان در بازی از شانس “شما باید بدانید که زمانی که به اونا نگه می دانم زمانی که به برابر ’em.”

یک جانباز doo-wop جاز و محلی گروه راجرز بود هل دادن 30 هنگامی که او به حال اول خود را با موفقیت تجاری به عنوان بخشی از گروه پاپ اولین نسخه. این گروه در سال 1967 آمار “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود)” که در مورد یک سفر توهم زا و بعدها برجسته در یک روانگردان رویای دنباله در سال 1998 برادران کوئن فیلم “The Big Lebowski.”

عمل شکست در اواسط دهه 1970 و راجرز در بر داشت خود را سه بار طلاق گرفته, $65,000 در بدهی و هاوکینگ سریع “-Pickin’ و ‘N و سرگرم کننده-Strummin “خانه گیتار دوره” در تلویزیون آگهی های بازرگانی.

به دنبال تغییر او در بر داشت آن را در نشویل.

“من رفتم به فن عادلانه در نشویل در سالن اجتماعات شهرداری یک زمان” راجرز گفت: بیلبورد “وجود دارد و حدود 10 ، 000 نفر در مخاطبان و معرفی آنها این مرد است که تا به حال یک رکورد در سال 1954 و جمعیت دیوانه رفت. من احساس میکنم که با آن نوع از طول عمر, این جایی است که من نیاز به بود.”

نشویل تولید Larry Butler مهندسی راجرز اختراع مجدد به عنوان یک کشور مجری. با impeccably مرتب خاکستری ریش و طراح لباس غربی خواننده کشت عاشقانه اما گذاشته پشت شخصیت که بازی کردن ساقی دقیق قلاب-لادن انتخاب آهنگ.

“من می خواهم می گویند” من می خواهم به انجام ballads که می گویند هر چه می خواهم بگویم و هر کاری می خواهید به شنیدن’ ” راجرز گفت: واشنگتن پست در سال 2016. “و به این دلیل من است که در آن شما تا به حال هر دو مخاطبان: شما تا به حال این مرد و زن به مخاطبان است.”

در طول دهه 1970 راجرز خوب تنظیم وسط زمین بین کشور, گوش دادن آسان, پاپ که رسید تجاری سود سهام. هر ضبط او ساخته شده بین سال های 1976 و 1984 به فروش می رسد بیش از 500 ، 000 نسخه و بسیاری از فروش بیش از 1 میلیون نفر است.

“ریشه های خود را در موسیقی پاپ و موسیقی محلی” موسیقی کشور مورخ غنی Kienzle در مصاحبه ای گفت:. “او یک صدای دلپذیر است که او را در پیشتاز از یک نوع, نور, کرکی, گوش دادن آسان, کشور که به دست آورد صنعت نام ‘Urban Cowboy’ پس از محبوبیت John Travolta فیلم. او تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی به دلیل متقاطع درخواست تجدید نظر به طرفداران گوش دادن آسان, پاپ.”

عشق ballads شامل “شما تزئین شده زندگی من” و “او معتقد است که در من” هر دو از سال 1979 و پوشش در سال آینده از لیونل ریچی را “،” در علاوه بر این به همین سچلیتز “قمار باز” (1978) او بازدید و با “داستان آهنگ ها” مانند “لوسیل” (1977) در مورد یک زن ترک او را فقیر کشاورز شوهر (“شما برداشت یک زمان خوب به ترک من لوسیل”) و “Coward of the County” (1979) داستان منفعل مرد انتقام خونین در برابر متجاوزان که در حمله به یار خود را. در مجموع آنها تاسیس شده او را به عنوان یک نیروی در کشور pop.

برخی از قابل توجه شامل دوئت “سلیمان در جریان” با دالی پارتن و “ما رو امشب” با Sheena Easton هر دو در سال 1983; “نمی سقوط در عشق با یک خیال باف” (1980) با Kim Carnes; و “هر زمان دو احمق ها برخورد می کنند” (1978) با Dottie غرب است. “اشتباه نکنید او معدن” راجرز دو نفره با یک خواننده مرد رونی Milsap برنده یک جایزه گرمی برای بهترین کشور اواز یا موسیقی دو نفری در سال 1987.

او برنده دو دیگر رقابتی جایزه گرمی برای “قمار باز” و “لوسیل” و نامزد دریافت جایزه بود 19 بار. در سال 2013 او القاء شد به Country Music Hall of Fame.

در بخشی به عنوان یک واکنش در برابر متقاطع سبک راجرز و دیگر pop-رانده خوانندگان تعدادی از نوازندگان مانند رندی تراویس و جورج تنگه هرمز آغاز شد و در اواسط 1980s به reorient موسیقی نسبت به ریشه های آن است. راجرز نمودار حضور کاهش یافته است اما او همچنان ثابت و فورا قابل تشخیص با حضور در تلویزیون میزبانی وب موسیقی فوق العاده و آوردن عنوان شخصیت “قمار باز” به زندگی در یک سری از ساخته شده برای تلویزیون وسترن. او همچنین ستاره دار به عنوان یک راننده racecar در سال 1982 خانواده فیلم “شش بسته است.”

در سال 1991 او به سرمایه گذاری خود درآمد و نام در زنجیره مواد غذایی سریع دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ, رستوران های Kenny Rogers سرخ. این شرکت دست به یک تبلیغات کودتا در سال 1996 زمانی که امضای آن به رنگ قرمز روشن علائم نئون شد طرح خط در آمار طنزهای “Seinfeld.”

اما کسب و کار در مواجهه با رقابت سختی از دیگر franchisers و آن را برای ورشکستگی زمینه در سال 1998 است. پس از چند تغییر در مالکیت و سازندگان: از آن ایالات متحده در محل – شرکت در عمل عمدتا در آسیا است.

Kenneth ری راجرز متولد هوستون در اوت. 21, 1938. او چهارم از هشت فرزند و رشد در توسعه مسکن. او گفت پدرش نجار و کشور نقب زن – یک الکلی که اغلب نوشید دستمزد خود را. مادر او یک پرستار دستیار.

با الهام از ری چارلز کنسرت او با حضور در 12 او تصمیم گرفت به دنبال یک حرفه ای موسیقی – در جستجوی او بعدها گفت: از تحسین و دختران است. او با تشکیل یک هوستون doo-wop و آن را به نام دانشمندان.

“یک اسم بی مسمی – وجود نداشت C دانشجو در دسته” او بعد پکتیا میباشد. آنها تا به حال یک منطقه ای با ضربه “که دیوانه احساس” (1958) منتشر شد تحت نام خود او. یکی از این گروه پیگیری ضبط شد و یک آهنگ “Kangewah,” نوشته شده توسط Hollywood gossip نویس Louella پارسونز.

“ما که او می خواهم پلاگین ما رکورد در ستون” راجرز بعد از آن به مجله مردم گفت. “این یک ایده عالی است اما تا به حال هیچ رابطه ای به واقعیت است. ما خانه را شکست.”

پس از روی لئامت دادن به عنوان یک نوازنده باس در یک محلی جاز او پیوست جدید کریستی Minstrels در سال 1966. اما در سال آینده, احساس, خفه توسط گروه فرمولی خودرو حلزون + lollistops سبک راجرز و سه سابق Minstrels – خواننده مایک حل و فصل گیتاریست تری ویلیامز و خواننده تلما Camacho – تشکیل اولین نسخه. میکی جونز یک درامر که تا به حال سفر با باب دیلن گرد کردن واحد.

با راجرز به طور فزاینده ای برجسته به عنوان خواننده گروه گروه بود و بعد از آن در صورتحساب یا لیست به عنوان Kenny Rogers و اولین نسخه. این گروه 1969 ضربه “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” نوشته شده توسط ستاره کشور مل Tillis بود در مورد فلج و cuckolded جانباز بود و به عنوان یک آشکاری ضربه تند وشدید زدن در جنگ ویتنام. “روبن جیمز” نیز از سال 1969 داستان یک مرد سیاه و سفید بالا بردن یک کودک است. گروه همزمان تلویزیون نشان می دهد – “رولن بر روی رودخانه” (که بعدا کوتاه به “Rollin'”) – که زد از سال 1971 تا 1973.

راجرز گفت: جاه طلبی و تمایل به قرار دادن کار برای اولین بار منجر به آشفته زندگی شخصی. چهار نفر از ازدواج – به جانیس گوردون ژان راجرز مارگو اندرسون بازیگر و ماریان Gordon – به طلاق به پایان رسید. او در سال 1993 طلاق حل و فصل با ماریان گوردون پس از 16 سال از ازدواج او هزینه 60 میلیون دلار.

“او سزاوار هر پنی” او بعدها گفت و اشاره کرد که او “ایستاده بود پشت” او در این سال او را شکست – و قبل از دستیابی به موفقیت به عنوان یک عمده, تک, مجری.

بازماندگان شامل همسر خود را از سال واندا Miller; و چند فرزند از او ازدواج. او قدیمی ترین برادر Lelan راجرز مستقل رکورد تولید که در سال 2002 تولید برخی از راجر اولین doo-wop آهنگ.

راجرز همچنان مشتاق مجری هنوز هم امیدوار به طرفداران جدید به خوبی به گرگ و میش از زندگی حرفه ای او. “من همیشه گفته ام برای من مهم نیست که یک نفر پیاده روی دور گفت:” او بهترین خواننده من تا کنون شنیده ام ” او یک بار گفت. “اما من می خواهم همه را به راه دور گفت:” من لذت می برد که. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>