7 چیزهایی که به سازمان دیده بان فوق العاده روز سه شنبه در نبرد برای کنگره

چند تن از نامزدها که از دست داد در سال 2018 و در حال ساخت یک دوم اجرا برای کنگره باید مقدماتی روز سه شنبه. برخی که نزدیک به برنده شدن در سال 2018 به نظر می رسد آماده برای پیشبرد گذشته خود مقدماتی در این سال از جمله جمهوری خواه جوان کیم که نزدیک به شکست دموکرات در کنگره گیل کیسنرس در کالیفرنیا 39 منطقه و دموکرات Gina Ortiz جونز در تگزاس’ 23 منطقه و عمار Campa نجار در کالیفرنیا 50 منطقه.

در تگزاس’ 22 منطقه روپیه Kulkarni به رهبری دموکرات ها در جمع آوری اعانه و می تواند جلوگیری از رواناب بعد از آمدن در عرض 5 امتیاز از بازنشستگی در ایران با تشکر. پیت اولسون در سال 2018 است. اورتیز جونز Campa نجار و Kulkarni همه رقابت در باز کردن صندلی های این سال است.

دیگر نامزدها مواجه شده اند بیشتر رقابتی مقدماتی با وجود اینکه حزب خود را نامزد در سال 2018 است. مایک سیگل در حال اجرا است دوباره در تگزاس’ منطقه 10 اما دموکراتیک اولیه می تواند به یک رواناب. امیلی لیست حمایت کرده است وکیل شانون Hutcheson در مسابقه اما نه صرف در اصلی. یک گروه که پشت داوطلبانی که حمایت از علم technnology و ریاضیات 314 اقدام صندوق صرف $364,000 برای تقویت پزشک Pritesh قندی. برنده انتخابات خواهد در صورت توافق در کنگره مایکل McCaul در یک مسابقه امتیاز به احتمال زیاد خواه.

Jan مک داول یک حسابدار, حتی ممکن است ایجاد رواناب در تگزاس’ 24 منطقه وجود آمدن ظرف 3 امتیاز از ایران در کنگره کنی Marchant در سال 2018 است. Marchant بازنشسته است و باز صندلی بالا دموکراتیک وانت هدف است. در اولیه مک داول شده است outraised سابق نیروی هوایی سرهنگ کیم اولسن و مدرسه سابق عضو هیئت مدیره Candace Valenzuela. امیلی لیست صرف $209,000 به پشتیبانی Valenzuela.

و در کارولینای شمالی کتی منینگ به حال دموکرات کنگره کمیته کمپین حمایت او 2018 پیشنهاد در منطقه 13, اما او در حال حاضر در حال اجرا در یک رقابت اصلی در منطقه 6 که دموکراتیک تر شد در سال های اخیر redistricting.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de