6 بایدن دروغ مورد تهمت را COVID پاسخ

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن تلاش برای باقی می ماند مربوطه پس از او اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری در ماه آوریل 2019. که وظیفه شد خیلی سخت تر از شیوع کروناویروس.

قبل از مبارزات انتخاباتی خود در نهایت اذعان کرد بحران تیم بایدن در حال حاضر محدود کردن ظاهر عمومی. از 10 دقیقه کمپین “تظاهرات” به اسکریپت های تلویزیونی, مصاحبه, بایدن بود انجام بهترین خود را برای اجرای یک کمپین بدون ظاهر شدن در ملاء عام.

زمانی که استقرار رسانه ها بود و هنوز هم در حال کار در سراسر ساعت برای نجات بایدن انتخاباتی از برنی ساندرز که طرح مشغول به کار بود. هنگامی که 24/7 پوشش انتقال به COVID-19 بایدن باقی مانده گیر کرده در زیرزمین خانه او پناهگاه خارج از دید و خارج از ذهن است.

او راه حل برای این مشکل ؟ حمله به رئیس جمهور تهمت پاسخ به کروناویروس بدون توجه به حقیقت است.

در اینجا جو بایدن شش فاحش ترین COVID-19 نهفته است:

1. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus جعل

ویرایش رئیس جمهور تهمت خارج از متن است که دموکرات ها’ راه های مورد علاقه برای بهره برداری از این اضطراری ملی را برای اهداف سیاسی. بایدن را در زمان مبارزات انتخاباتی جداگانه اظهارات رئیس جمهور در یک رالی به آن نگاه مانند او گفت: “Coronavirus این جدید خود را جعل.” اگر شما از طریق رونوشت از رئیس جمهور بیانیه که شب روشن است که آن را هرگز اتفاق افتاده است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به حق گفت: سیاسی از بحران جعل است درست مانند روسیه شکار ساحره و استیضاح جدول کلمات متقاطع. واشنگتن پست حتی اعطا بایدن چهار Pinocchios برای دستکاری تصویری. اما رئیس جمهور تهمت و گفت: هرگز و هرگز نمی خواهد می گویند این بیماری به خودی خود یک جعل است.

2. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد که coronavirus کیت های آزمایش

در مارس 15 ریاست جمهوری در مناظره بایدن تأکید کرد تهمت و دولت “حاضر به دریافت coronavirus تست کیت از سازمان بهداشت جهانی” در حالی که حمله به رئيس جمهور خود را برای دست زدن به COVID-19 پاسخ. حقیقت ؟ که سخنگوی مارگارت هریس گفت: “هیچ بحثی رخ داده بین WHO و CDC مورد که ارائه COVID-19 آزمون به ایالات متحده است.” چگونه می تواند رئیس جمهور تهمت رد چیزی است که هرگز ارائه شده است ؟

3. مغلوب ساختن پیشی جستن حذف نهادهای مسئول بهداشت جهانی امنیت و biodefense

در مارس 19, بایدن پرسیدم اوباما-بایدن دولت تنظیم کاخ سفید شورای امنیت ملی اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر مانند COVID-19. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف آن است.” این خصوصیات با این حال به طور کامل تحریف آنچه اتفاق افتاده است. رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و دفتر شورای امنیت ملی تاسیس counterproliferation و biodefense اداره که شامل بهداشت جهانی و biodefense. تیم موریسون که فرار جدید ریاست ادعا کرد این تغییر ساخته شده در امریکا biodefense پاسخ حتی قوی تر.

4. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از هیچ تلاشی برای دریافت متخصصان پزشکی به چین

در پایان ماه مارس در مصاحبه با اندرسون کوپر بایدن گفت: “شما باید به چین و کارشناسان ما وجود دارد. ما بهترین در جهان است. آنها را در بنابراین ما می دانیم آنچه که در واقع اتفاق می افتد. وجود دارد هیچ تلاشی برای انجام این کار است.” اما در ژانویه 6, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به ارائه به ارسال یک CDC تیم به چین یک هفته پس از چین علنا اذعان کرد ویروس. در ژانویه 7, CDC راه اندازی آن coronavirus حادثه سیستم مدیریت قبل از مرگ برای اولین بار گزارش شد و در حالی که چین هنوز هم این ادعا وجود دارد و شواهد این ویروس می تواند از انسان به انسان است. و در ژانویه 8, CDC نمایندگان بازدید ووهان.

5. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران آنها خود به خود در گرفتن تجهیزات پزشکی

در طول سی ان ان تاون هال جو بایدن گفت: رئیس جمهور تهمت و گفت: فرمانداران آنها خود به خود در گرفتن تجهیزات پزشکی. این مشکل ؟ این چیزی است که رئیس جمهور گفت. اگر چه بسیاری از لیبرال اخبار رسانه های زد با نیمه اول رئیس جمهور تهمت نقل قول, “ماسک, پنکه, تمام تجهیزات — سعی کنید از آن خودتان” نیمه دوم قول به وضوح گفت: “[دولت فدرال] خواهد بود پشتوانه شما اما سعی کنید آن را به خودتان است. نقطه از فروش خیلی بهتر و خیلی بیشتر به طور مستقیم اگر شما می توانید آن را به خودتان.” بایدن می دانستم که در مورد کل نقل قول نه روز قبل از او تکرار دروغ در تلویزیون ملی.

6. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مراکز کنترل بیماری بودجه

در طول یک مصاحبه با ABC “این هفته” در اوایل ماه مارس جو بایدن تأکید کرد. “آنها به برش — مراکز کنترل بیماری. آنها به قطع کمک های مالی برای آنها سعی کردم به قطع کمک های مالی برای NIH از موسسه ملی سلامت است.” او به تازگی دو برابر شده را در استدلال خود در توییتر. این مهم است به یاد داشته باشید, اما, که دولت اوباما در تلاش برای کاهش CDC بودجه پنج نفر از آن هشت سال در کاخ سفید است. در CDC بودجه 7 درصد بزرگتر در حال حاضر از تحت ریاست جمهوری اوباما در سال های پایانی ،

تاریخ ثابت می کند جو بایدن را شکست خورده همه گیر پاسخ. در حالی که او را دوست دارد به صدای بلند انتشار دادن رهبری خود را با زدن 2014 ابولا بحران برای او چگونه می تواند این کشور را از طریق COVID-19 بسیاری سابق اوباما گفته بایدن بود در مرکز ابولا پاسخ. علاوه بر این در طول سال 2009 H1N1 بحران مقامات دولت بارها و بارها به حال به راه رفتن نادرست یا گمراه کننده اظهارات بایدن داد در مورد ویروس.

وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای جو بایدن به طور مداوم دروغ به مردم آمریکا. شاید آن را بیشتر از ارشد خود را لحظه که ثابت کند او هیچ مفهومی از واقعیت است. یا شاید آن را فقط یک تلاش ناموفق برای اقامت قابل مشاهده در طول این بحران است.

بدون توجه به منطق بایدن در ادامه به یادآوری رای دهندگان هر روز که او نالایق است به رئیس جمهور شود.

Kayla Gowdy است که رسانه های اجتماعی و واکنش سریع مدیر برای امریکا اولین اقدام PAC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im