5 چیز است: خانه های زیر $500,000

کربن SS4 توسط Cedarglen خانه. عرضه / Postmedia

به عنوان آلبرتا وارد سال 6 اقتصادی قطعیت کلگری مدیره املاک و مستغلات پیش بینی است اتاق را برای بهبود در بازار مسکن هر دو رساله و ساخت و ساز جدید.

یکی از شاخص های پیش بینی اشاره به چشم انداز مثبت در فروش در $500,000 و زیر قیمت در سه ماهه آخر سال 2019.

Ann-Marie Lurie, CREB اقتصاددان گفت: در بیانیه اخیر که رشد کار همراه با های اخیر کاهش در نرخ وام مسکن و کاهش قیمت شروع به آوردن برخی از خریداران را به پایان پایین تر از بازار است.

در اینجا یک عکس فوری از خانه های جدید در منطقه کلگری که سقوط تحت نیم میلیون دلار در آستانه.

دشت بی درخت – شمال شرق

با یک شبیه رد پای به خانه های تک خانواری و مقدار زیادی از فضا برای یک خانواده چهار یا بیشتر دوبلکس می تواند ارزش خوب است. Rohit جوامع دارای چندین متصل مدل در Genstar را ساوانا مانند دنور طرح طبقه با سه اتاق خواب 2.5 حمام و سرویس بهداشتی طبقه بالا لباس های شسته شده و انعطاف پذیری فضا در طبقه اصلی. با طرف ورودی زیرزمین می توان توسعه یافته برای درآمد و یا اعضای خانواده. ساوانا بخشی بیشتر زین ریج با یک ایستگاه LRT پیدایش مرکز مدارس و خرید.

سازنده: Rohit جوامع
مدل: دنور دو طبقه دوبلکس
حجم: 1,460 فوت مربع به همراه 640 متر مربع در زیرزمین
قیمت: از $374,900
صفحه اصلی: 107 ساوانا بلوار. N. e.

ایردری — Chinook دروازه

محلی ایردری سازنده McKee خانه بسته تقریبا 3000 فوت مربع از فضای زندگی به دو طبقه Lough Neagh طرح طبقه در بروکفیلد مسکونی را Chinook دروازه جامعه است. بزرگ سه خوابه, 2.5, حمام, دو طبقه خانه یک طبقه اصلی در دن و طبقه بالا اتاق جایزه. به علاوه, از جلو درایو گاراژ برای دو خانواده. Chinook دروازه در جنوب غربی ایردری با اتصال سریع به خرید و QEII جنوب به کلگری.

سازنده: McKee خانه
مدل: Lough Neagh جلو درایو گاراژ
حجم: 2,290 فوت مربع
قیمت: از بالا$300,000 s
صفحه اصلی: 408 Chinook دروازه میدان

کارینگتون — شمال غرب

Mattamy خانه’ Brinkley معمولی شما نیست townhome طرح طبقه. زاویه دار طراحی می افزاید پیچ و تاب و مدرن به دو طبقه شهر با مقدار زیادی از فضا برای دو ماشین گاراژ mudroom کردن ورودی اصلی و منحصر به فرد مالک را به عقب نشینی در طبقه دوم. سه اتاق خواب 2.5 حمام و سرویس بهداشتی مناسب در کارینگتون توسط Mattamy خانه های یک جامعه جدید با دلخواهی فضاهای عمومی پارک ها و دسترسی سریع به Mattamy دوار Greenway و سنگی دنباله.

سازنده: Mattamy خانه
مدل: این Brinkley — شهری Townhome
حجم: 1,436 فوت مربع
قیمت: از $354,900
صفحه اصلی: 183 کارینگتون دایره n. e.

والدن — جنوب

مقرون به صرفه خانواده های تک مدل اصلی طبقه mudroom, شربت خانه و سخاوتمندانه فضای کمد های هانتلی کارآمد پلان از خانه های اکسل در Genstar را والدن جامعه شرق Macleod Trail. اختیاری سوم-طبقه زیر شیروانی قرار دادن اضافی را فراهم می کند فضا برای یک استاد عقب نشینی و یا جایزه/رسانه های اتاق. مسیر از والدن اتصال به ماهی نهر پارک استانی و محیط زیست رزرو. آن را پنج دقیقه در جنوب Shawnessy شهر مرکز Cardel تفریحی مرکز و LRT.

سازنده: خانه های اکسل
مدل: در هونتلی دو طبقه laned صفحه اصلی
حجم: 1,413 فوت مربع
قیمت: از اواسط$300,000 s
صفحه اصلی: 490 Walgrove راه s. e.

Belmont — غرب

کارایی ساختمان در یک صفر زیادی اغلب باعث می شود یک خانه تک خانواری بیشتر مقرون به صرفه است. Cedarglen خانه’ کربن 24-پا گسترده ای از مدل خانه آغوش یک طرف بسیاری در سرود ایالات جامعه بلمونت به همان اندازه با طرح طبقه کارآمد. کربن SSY یک پیاده روی را از طریق آشپزخانه و mudroom کردن, گاراژ طبقه بالا اتاق جایزه و یک گزینه برای چهار اتاق خواب. بلمونت جنوبی از تاسیس جامعه Silverado درب به صنوبر مراتع.

سازنده: Cedarglen خانه
مدل: کربن SSY 24 دو طبقه جلو درایو
حجم: 2,031 فوت مربع
قیمت: از $459,900
صفحه اصلی: 155 بلمونت تراس s. e.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im