5 طراحان 5 اتاق: آشپزخانه که واقعا طبخ

دوم این است که در پنج قسمت از سری نمایش های جدید خانه طراحان داخلی در ملاحظات پنج بخش هایی از یک خانه. این هفته ما نگاهی به مواد تشکیل دهنده برای بالا انجام آشپزخانه.

پس از دفن در خانه که در آن غذا آماده شد و فاجعه موجود در آشپزخانه تکامل یافته به کانون خانه است. پخت و پز یک رویداد جمعی و بارگیری ماشین ظرفشویی بخشی از حزب.

خریداران خانه های جدید اغلب خود را انتخاب کنید طرح طبقه بر اساس چقدر آنها را دوست دارم طرح آشپزخانه و مستقیم بودجه خود را در ارتقاء به فضا.

طراح داخلی و نشان دادن خانه دکوراتور راشل آمستردام با کلگری سازنده خانه های Avi می گوید او را دوست دارد به ولگرد از ایده های سنتی از آنچه ما فکر می کنیم باید در یک آشپزخانه.

“من عاشق ایجاد فضاهایی هستند که کاربردی نیست اما از نظر بصری جالب است که عناصر غیر منتظره و به یاد ماندنی است.”

او کار بر روی پنج نمایش جدید در خانه بود و نشان داد در این سال و سال 2020 میلادی روتاری خانه رویایی. او سهام خود را تحقیق و بینش شخصی به آخرین روند در طراحی آشپزخانه.

سلیمان

آشپزخانه جزیره کشیده شده است و به حد خود پس چرا باید دو ؟ آمستردام می گوید دو جزیره هستند به اولین.

“ما شاهد این هستیم که روند. ما همچنین شاهد سلیمان که شبیه یک قطعه از مبلمان با پاها,” او می گوید.

بیشتر خریداران می خواهید برای بازیافت و زباله سازمان در جزیره خود را بیش از حد. او معتقد است جزایر ادامه خواهد داد تا مربع یا مستطیل شکل است.

“این بیشتر تابعی از یک منحنی جزیره و موجب صرفه جویی در فضا.”

کانتر

مردم هنوز هم تکیه کوارتز کانتر. کوارتز است که پادشاه آمستردام می گوید اما براق سفید کوارتز به سرنگون با تیره تر کانتر شروع به ظهور همراه با کابینت تیره تر.

“آلی نیز در آینده بسیار طبیعی یا بافت سنگ در حال انتخاب برای کانتر و در پشت پاشیده. ما شاهد آجر قرمز بر روی دیوار یا سنگ انباشته,” او می گوید.

براقیت بالا ممکن است به زودی چپ دست به عنوان مات پس از اتمام در کانتر کابینت ها و حتی سخت افزار در حال حاضر آمدن به رواج است.

Pantries

تلویزیون واقعیت ممکن است مسئول فوق العاده سازمان یافته و کاملأ پیچیده در لباس پوشیدن و شربت خانه در سال 2020 است.

“وجود دارد یک روند برای ساخت شربت خانه خود را بیشتر از یک بیانیه است. در رم روتاری خانه رویایی ما در حال قرار دادن یک بازی فوق العاده سرگرم کننده کاشی کف در شربت خانه ما,” او می گوید.

دیوار-papered یا رنگارنگ بیانیه دیوار و سقف جالب لامپ ها و شیشه درب به طوری که مردم می توانید ببینید زیباتر شربت خانه هستند باید دارا.

“شما نمی توانید فقط با استفاده از شربت خانه خود را به فروشگاه جعبه غلات و مواد غذایی سگ. شما نمی توانید پنهان کردن همه چیز خود را در آن وجود دارد دیگر. Kardashians آغاز این روند از داشتن همه چیز بسیار سازمان یافته و زیبایی به دنبال. ما در حال پانسمان آن را در آینده ما خانه.”

لوازم

یکپارچه یخچال و ماشین ظرفشویی مدت طولانی است که مشخصه از پایان بالاتر, آشپزخانه, اما به عنوان روند محبوب تر می شود و این بدون درز سبک را تبدیل به جریان اصلی.

“ما حتی از دیدن یکپارچه کابینت که در آن شما باز کردن یک درب بزرگ دارد و زیر شلواری پشت آن” آمستردام می گوید.

سفید, سیاه, فولاد ضد زنگ, فولاد ضد زنگ سیاه و سفید و یک شایعه سفید فولاد ضد زنگ گزینه — که او هنوز برای دیدن — در حال گزینه های محبوب اما رنگ روشن لوازم در آینده ما است.

“من دیده ام مات آبی و جنگل سبز محدوده. دولچه و گابانا بیرون آمد و با یک درهم خط — بسیار روشن و بسیار جسورانه است. من فکر می کنم ما را ببینید لوازم خانگی شرکت های ارائه گزینه های بیشتر در پنج سال آینده” او می گوید.

ذخیره سازی

قفسه باز است در حال حاضر یک روند نه برای ضعف قلب یا اشکال درهم و برهمی.

“من نمی دانم که چگونه عملکردی است که برای فرد عادی به دلیل همه چیز را به نگاه کامل در همه زمان ها اما باز قفسه بندی چیزی است که ما شاهد بسیاری از. به خصوص باز کردن صفحه قفسه — ما در حال انجام این کار در خانه رویایی,” او می گوید.

علاوه بر فوق زباله و بازیافت, کابینت, گلدان زیر شلواری هستند باید در بسیاری از آشپزخانه ها.

“کسانی که زندگی را ساده تر برای بسیاری از مردم است.”

جایزه نت

رنگ و مقاوم در برابر خراش های لوکس vinyl plank در حال حاضر محبوب تر از چوب جنگلی و باید گسترش در سراسر اصلی طبقه به آشپزخانه به دلیل “کاشی است.” موزاییک سیمانی مرمر نما است در مواد کامپوزیت ساخته شده از سنگ مرمر و شیشه و یا کوارتز تراشه.

گچ ممکن است در اطراف چوب آغاز این سال است. گچ هود طرفداران و به زودی آشکار خواهد شد در خانه رویایی بافت شومینه جبهه ساخته شده از گچ می روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im