40 سال پس از سنکا فالز مناجات از دستاوردهای و اهداف

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هجدهم در یک سری بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

حتی قبل از او شروع به صحبت با او کردم ایستاده اند. آن روز صبح از مارس 25 سال 1888 و الیزابت کدی استانتون پا به تریبون به استقبال زنان از سراسر جهان به اولین کنفرانس بین المللی در مورد حقوق زنان.

این یک مناسبت تاریخی برای دلیل دیگر: آن را به حال شده است 40 سال پس از اولین حقوق زنان کنوانسیون در سنکا فالز, n. y. استانتون یک زندگی طولانی حریف از دین سازمان یافته با این حال تبدیل به کتاب مقدس به رسم موازی بین فعالان حقوق زنان و کودکان در اسرائیل “سرگردان در بیابان از تعصب و تمسخر برای 40 سال.”

استانتون نمی زندگی می کنند برای دیدن زنان آمریکایی دریافت خواهد شد. اما به او گفت که مخاطب او “ما باز یک مسیر به سرزمین موعود است.”

“ما می خواهم که فرزندان اسرائیل”

الیزابت کدی استانتون

شورای بین المللی زنان Albaugh این اپرا, واشنگتن, D. C.

ما در اینجا گرد امروز به مناسبت 40امین سالگرد اولین سازمان تقاضا ساخته شده توسط زنان برای حق رأی. این طرح مراحل تهيه و مادری دولت است. در سال 1848 دو کنوانسیون برگزار شد در مرکزی نیویورک و در همان سال ازدواج زنان ملک تصویب قوه مقننه است. دیگر کنوانسیون های به زودی به نام در اوهایو و ایندیانا, ماساچوست, پنسیلوانیا, و کشورهای دیگر, یکی پس از دیگری به تصویب رسید نیویورک پیشبرد قانون.

این آغاز بزرگترین جنبش برای آزادی انسان ثبت شده در صفحات تاریخ — تقاضا برای آزادی به نصف کل نژاد; کلیدی زده در این کشور در ’48 شده است تکرار دور جهان است. و امروز به جشن ما 40امین سالگرد ما نمایندگان در شخص و یا از طریق نامه از تقریبا هر کشوری در اتحادیه اروپا, از, بریتانیا, فرانسه, آلمان, فنلاند, ایتالیا, سوئد و هند و دانمارک و نروژ و روسیه است. شده است ما سفارشی به علامت عبور سال با برگزاری جلسات رأی جوامع در هر دهه, اما برای این که ما تصمیم گسترده تر به رسمیت شناختن تمام اصلاحات انجمنهای شده اند که طبیعی حاصل از حق رای اضطراب در جهان به عنوان به خوبی به عنوان جدید.

در دولت ملی و کنوانسیون برای آموزش و پرورش اعتدال و دین و حتی 30 سال پیش را شنیده بود هرگز. و در جنگ توسط پیشگامان جنبش حق رای برای امن جای پایی برای زن در این سیستم عامل شده اند فصاحت چند بار توسط Susan B. Anthony لوسی سنگ و آنتوانت قهوه ای و من امیدوارم که در طول این شورا آنها را تمرین یک بار بیشتر به نفع کسانی است که در حالی که برگزاری زمین برتری آنها امن هستند و ترس از این اصول که آن را به دست آورد. مدنی و سیاسی موقعیت کاری که من برای اولین بار درک واقعی آن اهمیت کافی بود برای نابود کردن تمام ایمان در حیات جمهوری خواه اصول است.

نیم قرن پیش زنان در آمریکا شد پیوند بردگان تحت قانون مشترک انگلستان است. حقوق خود را از فرد و اموال تحت کنترل مطلق پدران و شوهران. آنها در بسته خروج از مدارس و کالج های حرفه ها و مشاغل و ادارات دولتی; پرداخت بیشترین دستمزد ناچیز در عادی صنایع از زندگی محروم در همه جا لازم است فرصت های برای بهترین های خود را توسعه. بدتر هنوز, زنان تا به حال هیچ قدردانی مناسب از خود را به عنوان عوامل مؤثر در تمدن و فرهنگ. باور خود انکار بالاتر موجب از خود و توسعه آنها جاهلانه ساخته شده از نردبان خود را که پدران و شوهران و برادران و پسران خود رسیده بالاترین جاه طلبی ایجاد صعب العبور خلیج فارس بین آنها و کسانی که آنها را دوست داشت که هیچ مغناطیسی آکورد از محبت و یا قدردانی می span. هیچ چیز بیشتر رایج چهل سال پیش از به دیدن فرزندان یک خانواده تحصیل کرده در حالی که دختران باقی مانده در جهل; شوهران در سهولت در بيشتر محافل که در آن همسران خود بودند و آماده به حرکت می کند. مانند باکره احمقانه در مثل زنان در همه جا در خدمت به دیگران را فراموش کرده و برای حفظ خود لامپ کمرنگ و سوزش و هنگامی که بزرگ اعیاد زندگی پخش شده بودند به آنها بسته شدند.

چهار سال پیش در دریافت و در لیورپول داده شده به دست آنتونی و خودم این سوال را از یک کنوانسیون بین المللی مورد بحث قرار گرفت و پس از مساعد دریافت کرده است که کمیته مکاتبات منصوب شدند به تعیین آنچه که به طور کلی احساس ممکن است. در حالی که پاسخ از کشورهای مختلف تشویق شد کلی احساس به نظر می رسید به نقطه به امریکا به عنوان کشور به آزمایش اول. بر این اساس ملی زن حق رای انجمن فرض مسئولیت خواستار این شورای بین المللی.

هر چند ما نمی توانیم همه در افتخارات زحمت ساخته شده است که این جمع ممکن است ما می توانید به اشتراک گذاری در شادی استقبال به سواحل ما نجیب زنان از سرزمین های خارجی. ما می تواند به سود بیش از حد در منافع گسترده تر و لیبرال تر نظرات که ارتباط با مردم کشورهای دیگر لزوما باید آن را به ما.

“جهان کشور من است و همه انسانها هموطنان من” یک شعار است که می تواند تکرار و دوباره تکرار دور جهان بیش از حد اغلب به نگه داشتن ما همدردی زنده به سعادت و وای از نژاد بشر است. در استقبال نمایندگان از سرزمین های دیگر از اینجا به بعد ما نمی احساس می کنید که شما در حال غریبه ها و خارجی ها برای زنان در تمام ملیت های مصنوعی تفاوت های جنسی باید جهانی حس بی عدالتی است که به شکل یک پیوند مشترک اتحادیه بین آنها.

آیا ما پا فشرده هستند در آهن کفش ما چهره پنهان با حجاب و ماسک آیا yoked با گاو به رسم شخم از طریق آن شیارهای یا طبقه بندی شده با احمق دیوانه و جنایتکاران در قوانین و قانون اساسی از دولت در این اصل همان است که برای تحقیر از روح به عنوان واقعی را به عنوان قابل رویت نشان از بردگی است. اختلاف در دولت, دین و قوانین و آداب و رسوم اجتماعی را باعث می شود اما کمی تغییر در نسبی وضعیت زن به خود تشکیل حاکم بر کلاس ها تا زمانی که تابع در همه ملت است که حکومت او بودن. از طریق درد و رنج ما آموخته اند باز کنجد به قلب هر یک از دیگر.

وجود یک زبان جهانی اهمیت تر و ظریف تر استفاده می شود که در آن مشغول marts از تجارت است که باید به نام زبان مادری که با آه و یا یک قطره اشک یک حرکت یک نگاه از چشم ما می دانیم که تجارب یکدیگر در اشکال متنوع از برده داری. با روح برای همیشه در اسارت آن است که آیا قرار دارد در قفس طلایی با هر عرضه می خواهید و یا سرگردان در دلتنگ بیابان زندگی friendless و ترک. در حال حاضر که جهان ما است girdled با راه آهن steamships و سیم های برق در هر ضربان از قلب خود را برای ما شناخته شده است. مدتها پیش ما شنیده عمیق حسرت از روح خود را برای آزادی پاسخگو به خود ما است. مری ولستونکرافت Mesdames د Staël و رولاند جورج شن و ماسه Missionary, Bremer, Elizabeth Barrett Browning, فرانسیس رایت و جورج الیوت را در تصویر یکسان اشتباهات زن در شعر و نثر ، هر چند تقسیم وسیع کوه های بیکران اقیانوس ها و دشت و در عین حال مزامیر از زندگی ما شده اند در همان فشار بیش از حد طولانی افسوس که در مینور; به امید معوق را ساخته اند دلیرترین قلب گاهی اوقات ناامید گشت. اما همان بزرگ بیش از روح بوده است و ما امید و الهام بخش است. مراحل پیشرفت در حال حاضر به دست آمده در بسیاری از کشورها باید ما را تشویق به لحن ما را تبریك دوباره به آهنگ پیروزی.

آن است که با رضایت بزرگ ما نیز با استقبال از اینجا به بعد نمایندگان کشور خود ما — زنان از 31 انجمن های مختلف اخلاقی و بشردوستانه اصلاحات. اگر چه همه اینها طبیعی outgrowths مطالبات و اصول اساسی گذاشته شده توسط کسانی که برای اولین بار ادعا کرد که برابر مدنی و حقوق سیاسی برای زنان و در عین حال این اولین بار است که ما بر روی همان پلت فرم مدافع همان اقدامات در حمل متنوع اصلاحات که در آن ما هستند و متقابلا علاقه مند است. من فکر می کنم بسیاری از ما آمده اند به احساس می کنید که صدا در قوانین ضروری است برای رسیدن به موفقیت; که این بزرگ اخلاقی در تلاش برای آموزش عالی, اعتدال, صلح, حقوق کار, آزادی های مذهبی بین المللی داوری همه سوال بود در نهایت تنظیم توسط عمل از دولت و بدون مستقیم صدا در قانون زن را تحت تاثیر قرار خواهد شد در نهایت از دست داد.

تجربه به طور کامل ثابت کرد که همدردی مدنی به عنوان یک عامل مبهم است و ناتوان تا گرفتار و زنجیر در منطقی گزاره ها و ابداع به قانون است. در هنگام هر نماز و اشک نشان دهنده یک رای گیری مادران از نژاد دیگر نمی خواهد گریه بیهوده بیش از بدبختی از فرزندان خود را. فعال علاقه زنان هستند و در تمام سوالات زیادی از روز را در مقابل قوی با بی تفاوتی و بی تفاوتی است که در آن ما در بر داشت آنها را نیم قرن پیش و کنتراست در شرایط خود را در حال حاضر و پس از آن به همان اندازه مشخص شده اند. کسانی که در افتتاح این جنبش برای زن امتیاز که برای سال های طولانی را تحمل بی رحم طوفان از تمسخر و آزار و اذیت سوگواری توسط دوستان طرد در زندگی اجتماعی scandalized توسط دشمنان را محکوم کرد توسط منبر نمونه و caricatured توسط مطبوعات را تبریک می گویم خود را در مشخص شده تغییر در احساسات عمومی است که این گردهمایی با شکوه از تحصیل زنان از هر دو نیمکره پیروزمندانه نشان می دهد.

در حال حاضر حتی زنان متاهل لذت بردن از در گیری حقوق خود از شخص و اموال. آنها می توانند قرارداد شکایت و شکایت شهادت در محاکم دادگستری و با افتخار انحلال ازدواج رابطه هنگامی که آن را غیر قابل تحمل می شود. در حال حاضر بسیاری از کالج ها باز هستند به دختران و آنها به سرعت در حال در نظر گرفتن مکان های خود را در تمام صنایع سود آور و در بسیاری از ادارات دولتی. آنها در این حرفه بیش از حد به عنوان وکلا و پزشکان و سردبیران استادان دانشگاه و وزیران در منبر. وضعیت سیاسی خود را تا آنجا پیشرفته است که آنها لذت بردن از تمام حقوق شهروندان در دو سرزمین های شهری, حق رای در یک دولت و مدرسه حق رای در نیمی از کشورهای این اتحادیه است.

در اینجا است که یک رکورد خوب از کار دست آمده در نیم قرن گذشته بوده است; اما ما قصد نداریم به بقیه در مورد ما تا زمانی که همه حقوق ما امن هستند و با توجه به مراحل پیشرفت در کشورهای دیگر که خود را نمایندگان مختلف در اینجا به گزارش ما ببین با رضایت همه جا کلی قیام زنان خواستار آموزش عالی و یک مساوی در صنایع جهان است. جمع آوری ما در اینجا به روز بسیار مهم در وعده های خود را از آینده همراه عمل است. هنگامی که در تاریخ جهان وجود دارد همیشه قبل از چنین یک مجموعه از قادر, تحصیل زنان, جشن در بسیاری از متنوع جنبه های زندگی و احساس خود را حق و توانایی برای بحث در مورد مسائل حیاتی زندگی اجتماعی, دین و دولت ؟ هنگامی که ما فکر می کنم از vantage-زمین زن نگه می دارد به روز با وجود تمام موانع مصنوعی او غلبه ما پر از تعجب به آنچه به عنوان مادر آینده از مسابقه خواهد بود زمانی که رایگان به دنبال او کامل توسعه.

تا کنون شده است صرف پژواک از مردان است. قوانین ما و قانون اساسی ما اعتقادات و مقررات و آداب و رسوم زندگی اجتماعی همه مردانه مبدا. درست است که هنوز یک رویای آینده است. فقط یک دولت و یک انسانی دین خالص زندگی اجتماعی در انتظار آمدن او. پس از آن و نه تا آن زمان را عصر طلایی از صلح و رفاه بود ماست. این گردهمایی مهم است بیش از حد در حال برگزار شد در بزرگترین جمهوری که در آن خورشید همیشه درخشید — یک ملت نسبت به هر دیگر در جهان که در آن همه می رود به را تشکیل می دهند و توانا مردم — بی حد و حصر قلمرو با شکوه مناظر, توانا, جنگل, دریاچه ها و رودخانه ها و پایان ناپذیر ثروت در بخش کشاورزی, تولید کننده و معادن — یک کشور که در آن کودکان از توده ها در مدارس دولتی باید تمام وسایل کامل آموزش و پرورش — کتاب, نمودارها, نقشه ها, هر مزیت نه تنها در rudimental اما در بسیاری از این بالاتر شاخه به طور یکسان در اختیار خود دارد. در این قصر در تپه خانه اشراف; در اینجا آن است که مدرسه یا دانشگاه برای مردم که در آن غنی و فقیر در کنار هم گرفتن این جایزه برای رفتار خوب و بورس تحصیلی. در نتیجه ارزش واقعی شخصیت مهمتر از همه مصنوعی تفاوت — درس بزرگ از دموکراسی — زود یاد گرفته توسط فرزندان ما.

این کشور بیش از حد که در آن هر مرد حق دارد خود دولت به ورزش خود فرد وجدان و قضاوت در همه امور از منافع عمومی. در اینجا ما هیچ درگیری اتحاد در کلیسا و تخته هیچ ترتیبی برای پرداخت هیچ شهر به فروش می رسد بدون دادوستد برای مکان های بزرگان در میان کسانی که officiate در محراب هیچ مذهبی آزمون برای کسانی که انتخاب می شوند برای شرکت در دولت است.

اینجا زیر سایه بسیار از کنگره این ملت بزرگ که گنبد تاج با الهه آزادی زنان از بسیاری از اراضی را مونتاژ در گذشته به ادعای جایگاه بر حق خود را به عنوان برابر عوامل در جنبش های بزرگ از قرن نوزدهم بنابراین ما پیشنهاد ما به مهمان ها خوش آمد سه بار خوش آمدید, به ما پیروزی دموکراسی است. من امیدوارم که آنها قادر خواهد بود به ماندن طولانی به اندازه کافی برای گرفتن یک منظره پهناور ما اموال را به دیدن آنچه که می تواند انجام شود در یک اخلاقی و همچنین مواد از نظر دولت و مردم است.

در جهانی که باید دولت و مردم در اینجا ما یک حکومت مردم توسط مردم برای مردم-است که ما به زودی باید وقتی که مهم نیمه, نام زنان هستند enfranchised و تشخیص توده های مردم می دانید که چگونه به استفاده از قدرت آنها دارای. و شما در اینجا برای اولین بار در تاریخ سازمان ملل یک کلیسا بدون پاپ یک کشور بدون پادشاه و خانواده بدون الهی مقدر سر قوانین ما به سرعت در حال ساخت پدران و مادران در برابر ازدواج رابطه. ما توجه شما دوستان عزیز به این ثبت اختراع حقایق نه در روح مباهات اما است که شما ممکن است نگاه انتقادی به کار ما خواه موسسات ; هنگامی که شما بازگشت به جهان شما ممکن است کمک به پدران خود را به حل بسیاری از مسائل بغرنجی که هنوز آنها را بدون پاسخ. شما می توانید بگویید تزار روسیه و محافظه کاران انگلستان که خود دولت و “خانه قانون” امن هستند و ممکن است ثابت کرد تا یک ملت به سمت بالا از 60 میلیون نفر است.

پس از افتتاح جنبش ما بیشتر از ما نجیب coadjutors مردان و زنان باید گذشت و به سرزمین ناشناخته: Garrison, فیلیپس, Channing راجرز, Burleigh, Edward M. Davis, Lucretia Mott, Martha C. Wright, Josephine, دای, Clarina نیکولز فرانسیس Gage, Paulina Davis, ابی و پرورش لیدیا ماریا کودک و ریچارد مات و بسیاری دیگر هم دور outnumbering کسانی که هنوز هم باقی می ماند و صبر کنید. مکان های خالی از هر طرف ما هشدار می دهند در غروب زندگی است که ما هم در حال عبور از دور که دست جوان باید به زودی تا ما کار می کنند.

برای دستیابی به برابری برای زن در هر موقعیت در زندگی و مناسب خود را برای حفظ این موقعیت با حکمت و عزت است کار شایسته برای متحد کردن همه انرژی ما و هم کوک قلب ما در هماهنگی. کسانی که مثل بنی اسرائیل شده اند و در بیابان سرگردان از تعصب و تمسخر چهل سال باید احساس عجیب و غریب حساسیت برای زنان جوان که شانه ما در مورد به ترک ما بار. اگر چه ما باز یک مسیر به سرزمین موعود و پاک کردن خیلی از بوته از احساسات کاذب منطق و شعارهای intertwisted و در هم تنیده با قانون و سفارشی مسدود کردن تمام راههای در شروع و در عین حال هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع مواجه می شوند قبل از سفر خشن است به پایان رسید.

من فکر می کنم شما را پیدا خواهد کرد در محدود جلد از “انقلاب” و “زن در مجله” و سه جلد “تاریخ زن حق رای” همه لازم است استدلال به سکوت هر منطقی حریف. اگر این شکست ما باید امید خیلی از جوانترین متولد از همه ما مقالات “زن تریبون.” اگر آن را پیدا کرد که استدلال شکست با جسارت از جوانان ممکن است استفاده از برخی قوی تر مهمات به درایو تمام نیروهای مخالف از میدان نبرد و سرنگونی برای همیشه لطفا برای یک اشراف بر اساس جنسیت. این زنان جوان هستند با شروع از بیشتر مزایای بیش از ما. آنها نتایج حاصل از تجربه ما; آنها را به حال برتر فرصت ها برای آموزش و پرورش خواهد شد و باید یک روشنفکر احساسات عمومی برای بحث و شجاعت بیشتری به این حقوق است که به آنها تعلق دارد; از این رو ما ممکن است نگاه به آنها برای سریع فتوحات.

در تماس با این شورا ما پیش بینی بسیاری از نتایج مطلوب. گذشته از لذت متقابل آشنایی در نشست چهره به چهره بسیاری از کشور خود ما-زنان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از سرزمین های خارجی ما امیدوار به تضمین کامل ملی و سازمان های بین المللی در تمام این اصلاحات که در آن ما هستند و متقابلا علاقه مند است. به گرد هم می آیند برای یک هفته و با همان ناقص جوامع و باشگاه ها خواهد بود شکست از نصف هدف ما جمع آوری.

بالاتر از همه چیزهایی که زنان باید امروز خود را اصلاح کار سازمان کامل و برای این منظور ما باید کشت برخی از رفاقت از جنس سخاوتمندانه اعتماد در هر یک از دیگر. اختلاف نظر در یک سوال نباید ما را از کار unitedly در این که ما به توافق برسند. بالاتر از همه چیز اجازه دهید ما را نگه دارید ما کلامی گمانه زنی آینده زندگی در تعلیق به کار عملی حاضر با وجود به رسمیت شناختن همه مذاهب به طور یکسان و همه ادیان — یهودی و غیر یهودی کاتولیک و پروتستان — برگزار می شود به همان اندازه مقدس در نظرات خود را صادقانه.

ما صمیمانه امیدواریم که جلسات این شورا به عنوان یک کل خواهد بود به عنوان موفق و رضایت بخش به عنوان ما کنوانسیون در واشنگتن همواره بوده است و مشخص شده است که حسن نیت ارائه میدهد در عمومی و خصوصی خواهد بود سخاوتمندانه گسترده به همه مهمانان ما. ما اعتماد این تبادل احساسات و نظرات ممکن است تازه و الهام بخش برای همه ما در آینده ما کار می کنند و که این کنوانسیون ممکن است طولانی به یاد به عنوان یکی از لذت بخش ترین و سودآور روز از زندگی ما است. به عنوان شخصیت این کنوانسیون بستگی دارد باید در اندازه بزرگ بر روی چه کسانی که در تماس با آن ممکن است انجام دهند و می گویند این امر می تواند به خوبی برای ما به نگه داشتن در ذهن مسئولیتی که در هر و همه. اگر این درست باشد که ما قاضی می تواند از تمدن و فرهنگ یک ملت با وضعیت زنان خود را, ما ممکن است خیلی طول این کنوانسیون برای بالا بردن ما موسسات در برآورد جهان است. ما نوعی از حکومت است که در حال مطالعه توسط پیشرو دولتمردان در جهان به عنوان قبل از هرگز; به طور یکسان در مجلس نمایندگان و مجلس عوام قدرت اجرایی ما مقننه و قضایی بخش شده اند آزادانه مورد بحث و توصیه می شود به عنوان قابل پذیرش است.

آقای گلدستون می گوید: “قانون اساسی آمریکا است, تا آنجا که من می توانید ببینید, فوق العاده ترین کار تا کنون زده کردن توسط مغز و منظور از” …

لرد سالیسبوری می گوید: “آمریکایی ها یک مجلس سنا. من آرزو می کنم ما می تواند موسسه آن را در اینجا. شگفت انگیزی در آن قدرت و بهره وری. … خود را در دیوان عالی کشور به یک ثبات به خود موسسات که تحت مبهم و مرموز وعده در اینجا ما به دنبال بیهوده است.”

از جمله نویسندگان و مورخان به عنوان سر هنری مین مکنزی Froude و Matthew Arnold باید در نظر نهادهای دموکراتیک ما در ترین تعریف از نظر. در واقع کل تن از نویسندگان انگلیسی و مسافران است به طور کامل تغییر داد از آنجایی که آنها سرگرم جهان با تمسخر مردم ما پنجاه سال پیش. آن است که شأن و منزلت جمهوری به عنوان بازدید به روز ما در اینجا برای نشان دادن. نزدیک پیوندهای دوستی بین زنان از کشورهای مختلف ممکن است کمک به تقویت این ایده از داوری بین المللی در حل و فصل همه اختلافات که در نتیجه کل سیستم نظامی در حال حاضر تخلیه بسیار زندگی-خون و ثروت مردم در جهان ممکن است به طور کامل بیش از تبدیل شده است و جنگ با آن جنایات و بدبختی برای همیشه به پایان رسید.

سوال این است که به طور مستمر پرسید: اگر زنان حق رأی آنها چگونه می توانند با رای دادن در ملی سوال ؟ من فکر می کنم من ممکن است سرمایه گذاری می گویند که زنان در این پلت فرم خواهد بود همه مخالف جنگ است. به به بسیار احسان سوال از شیلات ما می گویند از نظر ما وسیع اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام در سواحل هزاران مایل در حد انجام دهید کانادا باید سه مایل از اقیانوس اگر او آن را می خواهد. اگر cod استخوان مشاجره آن را به عنوان فقیرترین همه ماهی اجازه کانادایی خوردن آن در صلح تا زمانی که ما صدف شاد باس و ظریف ماهی قزل آلا از ما غربی دریاچه ها و کالیفرنیا.

پس از سوالات دیگر در حال حاضر به نظر ما احتمالا باید از یک ذهن. به عنوان یک پیمان با روسیه را به ارسال خود را زندانی سیاسی به شکنجه در زندانها و معادن سیبری ما حکم خواهد بود نه ،

امریکا باید تا کنون این دانشگاه بزرگ است که در آن دوستداران آزادی ممکن است با خیال راحت و فارغ التحصیل با بالاترین افتخارات و تحت پرچم ما پیدا کردن صلح و حفاظت. قادر بیانیه Stepniak روسیه پوچ گرا گذاشته قبل از ما سنا باید به دقت بخوانید همه ما است که ما را تحت تاثیر قرار ممکن است مورد استفاده هوشمندانه در برابر تمام معاهدات به خطر انداختن آنها خواهد, افتخار یک ملت حفظ حق آزادی بیان و مطبوعات آزاد در انتقاد از حاکمان توسط مردم است.

به عنوان کپی رایت بین المللی ما باید بدون شک می گویند اجازه دهید ما یک قانون به آن اثر با تمام معنی به دلیل آن است که عادلانه و صادقانه. علاوه بر این از آنجایی که ما در حال حاضر خود ما مورخان و فیلسوفان و دانشمندان و شاعران و رمان نویسان و انگلستان سرقت به عنوان بسیاری از ما به عنوان ما را از آن آشکار است که سیاست صدا و مشترک و صداقت و دروغ در همان جهت. به عنوان خزانه سرشار است که مشکلات وجدان ما خوب جمهور ما خردمندترین زنان بدون شک می گویند پرداخت بدهی های ملی و روشن کردن مالیات بر دوش توده های کارگر.

به عنوان به اصلاحات قانون اساسی در حال حاضر خواسته های برخی از اصلاح طلبان و بدن از روحانیت به رسمیت شناختن الهیات مسیحی در قانون اساسی و معرفی آزمون های مذهبی به احزاب سیاسی و سیستم عامل در نقض مستقیم از مقاله ششم بند 3 از قانون اساسی ملی, من فکر می کنم اکثر ما زن حق رای انجمن خواهد بود به تمام مخالف اصلاحات از جمله به عنوان آنها را از بین ببرد طبیعت سکولار دولت ما تا به دقت و محتاطانه توسط پدران ما در تخمگذار پایه و اساس جمهوری. این آزادی از همه کلیسا و گیرایی است که یکی از رئیس افتخارات دولت ما و یکی از رئیس عناصر موفقیت آن است. ما نمی توانیم بیش از حد با دقت محافظت در برابر تمام تلاش را در یک افول سیاست در این جهت. اگر یک درس بیشتر به سادگی نوشته شده است از دیگری در این موسسات از جهان است و خطر اتحاد کلیسا و دولت مدنی و قانون شرع از کلامی گمانه زنی در امور عملی از دولت است. اگر اکثریت زنان در رأی پلت فرم خواهد رای نتیجه عاقلانه در پنج پرسش ممکن است آنها را نشان می دهد برابر عقل دیگران است که ممکن است می آیند تا برای آینده قانون.

در پرسش از زمین کار منع و حفاظت وجود دارد که بدون شک در میان ما بود تفاوت های بسیاری از نظر اما من فکر می کنم ما باید همه توافق دارند که این سیستم از اقتصاد سیاسی که امنیت بزرگترین نعمت برای بیشترین تعداد باید درست باشد و آن دسته از قوانین که گارد ترین sacredly منافع بسیاری به جای چند ما باید برای رای دادن. زمانی که زن صدای شنیده است دولت در قانون ما را تبدیل به انسانی تر و قضاوت در دادگاه های ما بود خو با رحمت است. مطمئنا مادران که لرزاند مهد این کشور ممکن است با خیال راحت و اعتماد به خود را حفظ سیلمی و پسران در همه بهترین تلاش خود را برای ایجاد در دنیای جدید دولت است که در آن صدا به اصول قانون اساسی و اعلامیه استقلال ممکن است به طور کامل تحقق یابد که در آن باید وجود داشته باشد هیچ ممتاز کلاس اما حقوق برابر برای همه است.

در زیر یک دولت و دین در شناخت موجودات عاقل حقوق وجدان و قضاوت در مسائل مربوط به منافع خود را بالاتر از همه قدرت از کلیسا و دولت از آن نیاز به هیچ استدلال برای اثبات تقدس فردی و حقوق و کرامت فردی مسئولیت. تنهایی هر انسانی روح به طور یکسان در لحظات تجلیل و تحقیر ما در بالاترین شادی ها و عمیق ترین غم را که دیگر هیچ یک تا کنون می تواند به طور کامل وارد کنید ثابت می کند ما نخستزادگی به عالی خود حاکمیت. همانطور که در همه شرایط اضطراری زندگی ما باید به تنهایی و برای قضاوت نهایی تکیه بر خودمان نمی توانیم دست بالا گرفتن ضرورت آزادی که توسط آن ما رسیدن به بالاترین ما توسعه و دانش است که متناسب با آمریکا برای اعتماد و حفاظت از خود.

منبع: گزارش شورای بین المللی زنان مونتاژ ملی زن حق رای Association, Washington DC, ایالات متحده, امریکا, مارس 25 به 1 آوریل 1888. (واشنگتنD.C.: روفوس H. داربی), سال 1888 صفحات 31-39.

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de