28 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای رفت از دست رفته در گذشته 4 انتخابات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بین 2012 و 2018, 28.3 میلیون پست الکترونیکی-در رای گیری باقی می ماند حساب نشده با توجه به داده ها از انتخابات فدرال کمک های کمیسیون. گم شده برگه های رای به مقدار نزدیک به یک پنجم از همه رای غیابی و برگه از طریق پست به رای دهندگان ساکن در ایالات متحده است که آیا انتخابات به طور انحصاری از طریق پست.

متحده و مقامات محلی به سادگی هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به این رای پس از آنها از طریق پست – و این رقم از 28 میلیون دلار گم شده و رای گیری است به احتمال زیاد حتی بالاتر به دلیل برخی از مناطق کشور به ویژه شیکاگو پاسخ نمی دهند به آژانس فدرال را بررسی سوالات. این رقم شامل برگه های رای که خراب undeliverable یا آمد به هر دلیلی.

اگر چه هیچ مدرکی وجود ندارد که میلیون ها نفر از دست رفته برگه های رای استفاده شد متقلبانه منافع عمومی حقوقی بنیاد که کامپایل اطلاعات عمومی ارائه شده از انتخابات کمک کمیسیون می گوید که این حجم گسترده از آنها را افزایش می دهد شک و تردید جدی در مورد تامین امنیت انتخابات.

این پرسش ها به خصوص مربوط به COVID-19 همه گیر است مجبور متحده در سراسر کشور به سرعت در حال گسترش رای-توسط-mail عملیات در انتخابات سال است. دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden پیشنهاد این فاجعه طبیعی و اورژانس رای گیری عمل 2020, لایحه که اجازه می دهد هر واجد شرایط رای دهندگان این فرصت را به رای دادن از طریق پست و بدون در نظر گرفتن قوانین حاکم بر پست الکترونیکی-در برگه های رای.

یک افزایش قابل توجهی در پست الکترونیکی-در رای گیری این سقوط تا حد زیادی می تواند مشوق “رای گیری, برداشت,” که در آن اشخاص ثالث جمع آوری ایمیل-در برگه های رای از طرف رای دهندگان و ارائه آنها به مقامات انتخاباتی. انگار مدت طولانی است که یک اجماع که چنین عمل incentivizes تقلب و رای گیری برداشت غیر قانونی است و در بسیاری از کشور. بحث های عمومی بیش از این موضوع را تشدید کرده است در سال های اخیر پس از یک توافق عمل در کارولینای شمالی بود و متهم به جرایم مرتبط با انتخابات برداشت در سال 2018 است.

که همان چرخه انتخابات کالیفرنیا قانونی رای گیری و برداشت و ناظران می گویند این عمل نقش کلیدی در برکناری چند جمهوری خواه کنگره در اورنج کانتی در سال 2018 یک دیرینه ایران دژ در یک دولت تبدیل شده است که بسیار لیبرال در دهه های اخیر.

این واقعیت است که میلیون ها نفر استفاده نشده پست الکترونیکی-در برگه های رای که شناور در اطراف در هر چرخه انتخابات “است نه یک راز, نوع داده ها در اینجا – آن را نشسته در اینترنت وجود دارد و شما برای پرداخت هزینه سرور” یادداشت لوگان Churchwell سخنگوی PILF. “بنابراین آنچه که مردم واقعا تمرکز بر روند انتخابات در مورد آن انجام? آنها را به رای برداشت. اگر وجود دارد بسیاری از برگه های رای در خارج وجود دارد در باد حساب نشده برای انتخابات مطمئنا برخی از نیروی انسانی می تواند اختصاص داده شده به رفتن آنها را در. و این یکی دیگر از بخشی از سیستم که در آن شما باید نقاط ضعف و خطر است.”

برای نشان دادن خطر Churchwell اشاره می کند که در سال 2016 هیلاری کلینتون برنده رای مردمی توسط garnering بیش از 2.8 میلیون رای بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما نزدیک به 6 میلیون نفر فاقد پست-در برگه های رای بودند هرگز شمارش در سال 2016 بیش از دو برابر حاشیه در رای مردم. پتانسیل تاثیر انتخابات با تعقیب کردن ایمیل استفاده نشده-در آراء و مطمئن شوید که آنها دریافت شمارش – با استفاده از روش های است که ممکن است یا نه ممکن است قانونی – بزرگ است.

و شکی نیست که به عنوان تعداد پست الکترونیکی-در برگه های رای را افزایش می دهد بنابراین آیا تقلب. 2012 گزارش در نیویورک تایمز اشاره کرد که در تقلب انتخابات مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای “است که بسیار شایع تر از این فرد در رای گیری تقلب که جذب کرده به مراتب بیشتر توجه انتخابات مدیران می گویند. در فلوریدا غایب-رای رسوایی به نظر می رسند مانند چرخ های ساعت در اطراف زمان انتخابات.” با توجه به وال استریت ژورنال گزارش رای دهندگان استثمار در جوامع اسپانیایی زبان در تگزاس پست الکترونیکی-در برگه های رای را “باعث یک مینی صنعت از مشاوران که در خارج غایب رای گاهی اوقات با استفاده از تکنیک های مشکوک.” فقیر و سالمند و جوامع اقلیت هستند به احتمال زیاد به صید توسط به اصطلاح انتخابات “کارگزاران.”

نگرانی ها در مورد تقلب در پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند به اندازه کافی جدی است که در سال 2008 گزارش تولید شده توسط CalTech/MIT رای گیری تکنولوژی پروژه توصیه می شود که می گوید “محدود و یا لغو در تقاضا رای گیری غایب به نفع فرد در رای گیری اولیه.”

“به راحتی است که بر روی تقاضا نمیبینم تولید خریداری شده است در هزینه های قابل توجهی به واقعی و درک یکپارچگی فرآیند رای گیری” در این گزارش اضافه شده است. “در آن رای گیری اولیه ارائه می کنند تقریبا مساوی راحتی با افزايش کنترل در برابر تقلب و اجبار است.” یکی دیگر از مطالعه علمی انجام شده در سال 2008 از کالج رید پرچم های مختلف و نگرانی های مربوط به رای گیری غایب و اذعان به وجود یک “معامله بزرگ از ادبیات در حضور” اما وقتی که می آید به پست الکترونیکی-در برگه های رای وجود دارد “کمبود تحقیقات در کمپین اثرات انتخابات هزینه های رای گیری با کیفیت و خطر تقلب.”

با وجود این نگرانی پنج متحده – اورگان, واشنگتن, کلرادو و یوتا و هاوایی – در حال حاضر انجام همه انتخابات منحصرا از طریق پست. حامیان نقطه به نقطه صاف انتخابات در این کشورها به عنوان اثبات این که آن کار می کند. اما PILF به دست آمده از رای دهندگان اطلاعات از اورگان برای اولین بار دولت برای اتخاذ رای گیری از طریق پست به طور انحصاری برای 2012 و 2018 انتخابات و بررسی آن را در برابر داده های سرشماری. از 7 میلیون رای به دولت ارسال می شود در این دو انتخابات برخی از 871,000 آراء کاملا حساب نشده.

از دست دادن تنها یکی از هشت رای به عنوان مخالف به میانگین ملی از یک در پنج است, ممکن است نتیجه اورگان داشتن دقیق تر لیست رای دهندگان آدرس از بسیاری از کشورهای دیگر اما این است که هنوز هم درصد بسیار بالایی از دست رفته آراء و اورگان نشان می دهد داده های خود را برای سال 2014 و 2016 انتخابات به دلایل دولت را فاش نمی کند.

بدون در نظر گرفتن آمار ایالات متحده اطلاعات تایید می کند که 11 درصد از آمریکایی ها حرکت می کند و در هر سال و رای دهندگان در پایان پایین تر از مقیاس اقتصادی به ویژه گذرا. بدون اجرای برخی گسترده و به احتمال زیاد مشکل, دولت, نظارت, برنامه, هیچ راهی وجود دارد برای انتخابات به مدیران قابل اعتماد دریافت برگه های رای به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در هر چرخه انتخابات بدون درصد زیادی از برگه های رای رفتن به آدرس اشتباه. این مشکل این است که مرکب متحده که ایمیل رای گیری به صورت خودکار. (نویسنده این قطعه از اورگان که در آن برگه های رای خود را با نام بر روی آنها فرستاده شدند به پدر و مادر خود را’ آدرس برای سال بعد از او از دانشگاه فارغ التحصیل شد و از حالت نقل مکان کرد — با وجود تکرار تماس با county clerk گفتن آنها را به او منتقل شده بود.)

ذاتی مشکلات پست الکترونیکی-در رای گیری هستند که به طور گسترده ای نادیده گرفته شده است. استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای بیش از دو برابر از 24.9 میلیون دلار در سال 2004 به 57.2 میلیون در سال 2016 حدود 40 درصد از ایالات متحده آرا در حال حاضر از طریق پست انجام می شود. همراه با این افزایش چشمگیر شده اند وجود دارد عملا هیچ جدید پادمان بررسی یا تحقیقات بیشتر بر روی خطرات ناشی از رای گیری از طریق پست. اگر زمان همه گیر است که به زور این موضوع در انتخابات ریاست جمهوری طرفداران رای گیری از طریق پست ممکن است به آدرس خطر واضح و آشکار است که با این پیشنهاد است که بیش از 200 میلیون رای بود از طریق پست و این سقوط.

“من واقعا فکر می کنم تنها دلیل رای-با-مشکل ایمیل در حال گرفتن توجه بیشتر به طور منظم است که آن را از یک نوع مشکل شرم آور و فقط مردم توجه نمی کند می گوید:” Churchwell. “این اعداد از دست رفته برگه های رای نشان می دهد بزرگ رای دهندگان لیست تعمیر و نگهداری شکست و شکاف امنیتی در گسترده تر پست الکترونیکی رای گیری روند.”

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de