X

داستان جریان

مقالات اخیر

با به ریاست جمهوری رسیدن به زمین تب در میان دموکرات آرای آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر اخبار را تبدیل به دیوار-به-دیوار کمپین پوشش. بررسی تلویزیون اعداد نشان می دهد برخی از حقیقت وجود دارد به این ادراک با ترکیب تلویزیون اخبار اعتبار اختصاص داده شده به رئیس جمهور تهمت و 2020 دموکرات رسیدن به عنوان بالا که 40 درصد از روزانه اعتبار از زمان شروع این ماه است.

جدول زیر نشان می دهد درصد روزانه اعتبار در CNN و MSNBC و فاکس نیوز از Jan. 1, 2019 از طریق Feb. 25, 2020 که ذکر شد یکی از نامزدهای دموکرات با استفاده از داده ها از اینترنت بایگانی اخبار تلویزیون بایگانی پردازش GDELT پروژه. (برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید.)

اشاره از داوطلبان شروع به افزایش به شدت در فوریه. 1, 2020 در سرب تا آیووا قفقاز تقویت این رویداد نقش در رانندگی پوشش رسانه ای ریاست جمهوری نژادها. در یک روز معمولی تا کنون در این ماه اشاره از نامزدهای دموکرات را به خود اختصاص 10 درصد به عنوان آنجا که 36 درصد از کل اعتبار در سه کانال.

این “streamgraph” زیر نشان می دهد تعداد کل اشاره از هر یک از نامزد های اصلی در سال 2020 است. (یک steamgraph یک نمودار منطقه که در آن داده های سری در حال انباشته در بالا و در زیر هر یک از دیگر در اطراف یک محور مرکزی; موقعیت بالا/زیر معنی دار — تنها نسبت ارتفاع هر سری.) فوریه مشخص شده rise of Bernie Sanders, پیت Buttigieg و مایکل بلومبرگ در حالی که پوشش جو بایدن و ctq به طور پیوسته کاهش یافته است. به عنوان این هفته ساندرز در حال حاضر حساب برای به عنوان بسیاری از اشاره به بقیه 2020 زمینه ترکیب نشان میدهد چقدر در این مسابقه در حال حاضر مراکز و چقدر پوشش رسانه ای این مسابقه گسترش این ماه است.

ترکیب اشاره دموکراتیک زمینه با کسانی که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرافیک زیر نشان می دهد که کل اعتبار در فوریه سال 2020 اختصاص داده شده به هر دو انتخابات ریاست جمهوری و یا 2020 نژاد است به طور متوسط بین 25% تا 45% حسابداری برای بیش از یک سوم از کل اعتبار در هر روز از هفته گذشته.

حتی به عنوان coronavirus گسترش جهانی آن را به خود اختصاص کمتر از 1% از سه کانال در ترکیب اعتبار به طور متوسط در این ماه افزایش فقط 3 درصد در چند روز گذشته. که کمتر از یک دهم توجه برنی ساندرز به تنهایی می شود هر روز.

قرار دادن این همه با هم 2020 انتخابات ریاست جمهوری است بنابراین اشباع اخبار تلویزیون آن است که تا حد زیادی جابجایی هر چیز دیگری و برای کمپین غالب پوشش — با هشت ماه هنوز تا انتخابات بعد.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im