2020 است که در سال گذشته برای کیسه های پلاستیکی در مونترال شهردار پلانت می گوید

شهردار گفت: شهر خواهد آن را تغییر می دهد آئین نامه اجازه می دهد فروشگاه ها به فروش ضخامت کیسه های پلاستیکی به خریداران, حذف کیسه های پلاستیکی به طور کامل.

شهر مونترال را به طور کامل ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در این سال شهردار گذرد پلانت چهارشنبه اعلام کرد.

“سال 2020 است که در سال گذشته برای کیسه های پلاستیکی در مونترال” Plante گفت: در جلسه شورای شهرستان در کمیته اجرایی.

مونترال آئین نامه ممنوعیت نازک پلاستیکی کیسه های خرید به اثر رفت on Jan. 1, 2018. این امر پلاستیکی کیسه های خرید (کمتر از 50 میکرون در مورد ضخامت معمولی کیسه زباله سیاه و سفید) استفاده می شود که به دست توسط فروشگاه.

شهردار گفت: شهر خواهد آن را تغییر می دهد آئین نامه اجازه می دهد فروشگاه ها به فروش ضخامت کیسه های پلاستیکی به خریداران که خود را کیسه های برای از بین بردن کیسه های پلاستیکی به طور کامل.

پلانت گفت: اعضای عمومی شده اند با فشار دادن او را دولت با سرعت بیشتری به عمل در تغییر آب و هوا با اشاره به آخرین ماه سپتامبر عظیم مارس آب و هوا رهبری فعال گرتا Thunberg.

“ما باید به کاهش در منبع” او گفت:.

لورنس لوین Lalonde اجرایی عضو کمیته مسئول زیست محیطی انتقال و انعطاف پذیری گفت که microplastics را در سراسر محیط زیست و تهدیدی برای بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

“من فکر می کنم تاثیر قابل توجهی است و ما باید از خودمان سوال در مورد اقدامات ما در حال بدست گرفتن,” او گفت:.

“کاهش در منبع راه حل, دوره,” او گفت:.

“ما باید هر دلیل خوبی برای حرکت رو به جلو است.”

پلانت شهرستان خواست مدیر کل سرژ Lamontagne بلافاصله پس از شروع به کار بر روی یک آئین نامه ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در این سال است.

[email protected]

این داستان به روز خواهد شد.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de