2020 انتخابات: هیچ مقایسه ای که دشوار است در چین

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آمریکا انتخابات همیشه پایین آمده به یک انتخاب بین رقابت نامزدها و سیاست. مبارزات بپرسید اگر رای دهندگان می خواهند مالیات پایین تر یا بالاتر مالیات مشاغل بیشتر و یا بیشتر رفاه و یک دفاع قوی و یا ضعیف دفاع. این نوامبر رای دهندگان را نیز انتخاب بین یک رئیس جمهور با رکورد ایستاده در مقابل چین – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و یا یک نامزد با سابقه ضعیف و ناتوان در برابر چین, جو بایدن.

در این منطقه انتخاب صحیح شفاف است.

رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی مبارزه برای شغل های آمریکا در برابر چین است. رئیس جمهور تهمت مواجه چین در مورد آن شیوه های تجاری غیر منصفانه و مذاکره فاز یک یک قرارداد تجاری است که فوق العاده منافع آمریکا کارگران و کشاورزان. او در حال مبارزه برای بازگرداندن آمریکا تولید شغل قبل از همه گیر و همانطور که ما پدیدار شود. رئیس جمهور همچنین به درستی به رسمیت شناخته تهدید مطرح شده توسط COVID-19 و متوقف سفر از چین است. Dr. Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx ستایش او برای قوی در اوایل رهبری است که آنها با اعتبار صرفه جویی در زندگی.

در مقايسه با جو بایدن رکورد در چین بسیار ضعیف او باعث می شود نویل چمبرلین نگاه دشوار است.

  • در سال 2000 بایدن عنوان چین به عنوان یک تهدید برای اقتصاد آمریکا و تولید جاهلانه مقایسه اقتصاد چین به هلند.
  • بایدن یک قهرمان از چین ورود به سازمان تجارت جهانی که منجر به از دست دادن 60,000 آمریکا کارخانجات.
  • در سال گذشته بایدن گفت: چین شد “نه رقابت برای ما است.”
  • جو بایدن به عنوان بالا, تشویق کن, برای وحشتناک Trans-Pacific Partnership معامله تجارت که اتحادیه های کارگری به درستی مخالف دلیل آن را بیشتر آزار ایالات متحده تولید به نفع چینی.
  • اجازه دهید ما نیز به یاد داشته باشید که تنها چند روز پس از بازگشت از چین در نیروی هوایی دو با پدرش هانتر بایدن دریافت 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در یک شرکت سهام خصوصی از یک بانک چینی کنترل آن توسط دولت کمونیستی.
  • و چه کسی می تواند فراموش کرده ام که در حالی که رئیس جمهور تهمت بود توقف سفر از چین با توجه به این ویروس جو بایدن آن را به نام “بیگانه” و “نژادپرست است.”

این هیچ جای تعجب است که سابق اوباما وزیر دفاع رابرت گیتس همکار بایدن در کاخ سفید نوشت که بایدن به “اشتباه شده است بر روی تقریبا هر عمده سیاست خارجی و امنیت ملی موضوع بیش از گذشته از چهار دهه.”

به عنوان امریکا ظهور از رکود اقتصادی ناشی از ویروس آن نیاز به یک رئیس جمهور که نه تنها می داند که چگونه برای ساخت یک اقتصاد قوی اما کسی که همچنین به رسمیت می شناسد تهدید مطرح شده توسط چین و حاضر است به اقدام برای حفاظت از مشاغل در آمریکا. آن است که یک ماده حیاتی از اقتصاد بهداشت عمومی و امنیت ملی است. رئیس جمهور تهمت و امریکا در حال مبارزه را به داروسازی و پزشکی عرضه تولید بازگشت به ایالات متحده است. رئیس جمهور تهمت می داند که امریکا نمی تواند از مدیون به هر قدرت خارجی برای لوازم لازم برای حفظ سلامت ملت ما.

آمریکا انتخابات همیشه پایین آمده به یک انتخاب و آمریکایی ها یک استعداد برای انتخاب رهبر حق در زمان مناسب برای کشور ما است. ما به عنوان نگاه به آینده به Nov. 3, 2020, اکثر آمریکایی ها خواهد بود به دنبال یک رئیس جمهور برای بازسازی اقتصاد که به طور موقت قطع شده توسط ویروس. این انتخابات رای دهندگان خواسته می شود که آیا آنها می خواهند کسی که کمک کرد “سرب” کمترین بهبودی پس از جنگ جهانی دوم و یا رئیس جمهور قرار داده است که اقتصاد ما در یک کشتی موشک یک بار و می داند که چگونه به آن را دوباره. همانطور که ما نیز برای مقابله با چین برای گمراه کردن جهان درباره ویروس آیا ما می خواهیم رئیس جمهور که سابقه ای از مقابله با آنها و یا جو بایدن که رکورد در چین می تواند بهترین توصیف به عنوان یکی از حماسه ضعف ؟

پاسخ این است که شفاف – رئیس جمهور Donald J. Trump.

مارک Lotter است مدیر ارتباطات استراتژیک, Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. او قبلا به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور تهمت و دبیر مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de