2019 رای مطالعات: Markey آگهی در رای گیری علیه قضایی نامزد

Markey می گوید او به دلیل “مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد اکثریت شده اند بی تجربه بی حد و حصر و شدت ایدئولوژیک.”

فراتر از آن Markey چهره اولیه انتخابات در سپتامبر. 1 است که می تواند در نهایت او بیش از چهار دهه فعالیت حرفه ای در کنگره است. خود را دموکراتیک حریف Rep. Joseph P. Kennedy III, ارائه خود را به عنوان یک قوی تر از حریف مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما در مجلس سنا که در آن دموکرات ها بودند متحد در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست مهم در سال 2019 سناتور’ را در قضات روشن چه مقدار مقاومت آنها مایل به ارائه.

کسانی که “هیچ” آرا تا به حال هیچ شانس مؤثر در نتیجه با توجه به این نیاز تنها برای یک اکثریت ساده به تایید یک قاضی در ایران-کنترل سنا. اما کسانی که رای “نه” اغلب نشان داده است که آنها معتقد بودند مغلوب ساختن پیشی جستن پلاریزه ریاست جمهوری آنها را ملزم به رد پیر سنا هنجارهای که گفت که رئیس جمهور باید به طور کلی خود را در دادگاه میدارد.

به طور کلی Markey بازیگران تنها پنج سیاست آرا با تهمت و هفت در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد و هشت برای نامزد وزیر را به قوه مجریه شغل. قرار داده شده است که او از دست رفته چهار رای مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن در 166 از 190 رای که در آن تهمت بیان یک اولویت است. این سناتور که رای در برابر تهمت خواسته دوم-اغلب بود اورگان دموکرات Jeff Merkley که بازیگران 145 رای در سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی و 74 قضایی در برابر نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de