X

داستان جریان

مقالات اخیر

در زیر کینه روزمره ما سیاست با شدت گرفتن خیلی بحث تحریک توسط اساتید و روزنامه نگاران در مورد اعتقادات است که واقعا زمینه ساز تاسیس و آشکار ایالات متحده آمریکا است. تلخ درگیری میان سیاستمداران گرفتن بسیاری از عناوین. اما از آنجا که آن را به شکل آموزش و پرورش از دانش آموزان امروز و حساسیت نسل های آینده مسابقه در میان روشنفکران بر امریکا حاکم بر اصول است به احتمال زیاد به تاثیر بیشتری بر سلامت طولانی مدت از کشور است.

یک علت برای امید است که در ایالات متحده حتی intemperate حملات در امریکا تاسیس اصول تمایل به طور ضمنی پس از قرعه کشی و در نتیجه تلویحا تاکید مجدد بر این indispensableness از آن اصول است.

با راه اندازی آن در ماه اوت گذشته از 1619 پروژه, نیویورک تایمز, به نمایش جاه طلبی است که پرورش توسط اساتید برای حداقل سه دهه گذشته. این پروژه در کلمات از سردبیران “با هدف reframe تاریخ این کشور با قرار دادن عواقب ناشی از برده داری و سهم از آمریکایی های سیاه و سفید در مرکز ملی ما روایت.”

این پروژه که در مدت شش ماه پس از راه اندازی آن در حال حاضر گنجانیده شده را انتخاب کنید برنامه های درسی در سراسر کشور دارای قابلیت های آن را. مهارت قصه گویی نیروهای خوانندگان به روی چیزی حساب کردن با وحشت از انسان پاره پاره از خانه های خود خانواده ها و جوامع تنها برای پیدا کردن خود را — اگر آنها جان سالم به در برد مشقت بار سفر در سراسر اقیانوس — در اردوگاه های بیگاری در دوردست احاطه شده توسط مردم عجیب و غریب و شیوه های. کوتاه, مقالات برجسته کردن ارتباط بین ناپسند نهاد برده داری و توسعه اقتصادی کشور; وال استریت و سرمایه گذاری صنعت برای مثال به دست آورد هنگفتی رهن و بیمه بردگی مردم به عنوان اموال. این مقالات همچنین کاوش گسترده تبعیض نژادی که ادامه طولانی پس از برده داری رسما لغو کرد — اثرات است که پروژه استدلال می کند, هنوز هم معطل.

بازیابی حقیقت در مورد برده داری و آن میراث دردناک است و قابل ستایش. اما بسیاری از زمان ها’ 18 اصلی مقالات پیشبرد نادرست و التهابی مشاجره. که ادعا می کنند که ریشه در مد روز, علمی, نظریه ها در مورد سازه ظلم و ستم است که برده داری — نه ایده اساسی حقوق متعلق به تمام افراد منادی در اعلامیه استقلال — از ویژگی های بارز بنیانگذار آمریکا.

ابهام در هسته 1619 پروژه — آیا هدف آن است که برای بازیابی حقیقت به نمایندگی از منافع عمومی و یا به ترویج یک هذلولی نقد برای حزبی مزیت است بر روی صفحه نمایش در این پروژه منجر مقاله. قدیمی, هانا جونز نیویورک تایمز مجله کارکنان نویسنده ادعا میکند به شدت اما در یک مفهوم دقیق “ایالات متحده یک کشور تاسیس در هر دو ایده آل و یک دروغ است.” ایده آل این است که “همه انسانها برابر خلق شده اند” و ” وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق.'” تاسیس دروغ با توجه به هانا جونز دو قسم است: اول این که “مردان سفید که پیش نویس آن واژه ها ندارند و آنها را به طور واقعی برای صدها هزار نفر از مردم سیاه و سفید در میان آنها”; و دوم, که unalienable حقوق “اعمال نمی شود به طور کامل یک پنجم کشور است.”

اما هانا جونز را شرح دروغ و تحریف واقعیت های پیچیده. بله قانون اساسی آمریکا به حمایت قانونی به برده داری در نقض اعلامیه را درخشنده وعده. در عین حال بسیاری از کسانی که امضا بیانیه — در میان آنها اصلی drafter توماس جفرسون — اعتقاد بر این است که آمریکایی های سیاه و سفید مانند همه افراد دارای “unalienable حقوق.” دولت که پایه های آن امضاء کنندگان کمک کرد دراز, علاوه بر این, ارائه چارچوب است که در آن برده داری ممنوع خواهد بود. دروغ در تاسیس شد که مردم محروم از حقوق اساسی است که با توجه به اصل الهام بخش این اعلامیه را به آنها اعمال می شود موجب از خود بشریت. به همین دلیل بود که بسیاری از سال بعد جفرسون نوشت: “من لرزید برای کشور من وقتی که من منعکس است که خدا عادل است.”

ماه گذشته در اقیانوس اطلس در “یک موضوع از حقایق” استاد تاریخ در دانشگاه پرینستون شان Wilentz بیان بی حد و حصر برای حمایت از 1619 پروژه “اظهار داشت: هدف آموزش به طور گسترده ای در برده داری و آن عواقب طولانی مدت است.” اما توضیح در نامه ای او و چهار نفر دیگر متمایز مورخان در ماه دسامبر منتشر شده در نیویورک تایمز — اندازه گیری نقد که نیویورک تایمز مجله editor-in-chief جیک سیلوراستاین patronizingly را رد کرد — Wilentz اصرار دارد که پروژه بازسازی تاریخی ثبت شد قابل ملاحظه ای ناقص. “هیچ تلاشی برای آموزش عمومی به منظور پیشبرد عدالت اجتماعی را می توانیم به توزیع با احترام به حقایق اساسی” می نویسد: Wilentz. “در بلند مدت و ادامه نبرد در برابر ظلم و ستم از هر نوع اصرار بر ساده و دقیق حقایق شده است یک ابزار قدرتمند در برابر تبلیغات است که به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان حقیقت. که ابزار بسیار مهم برای صرفنظر کردن از در حال حاضر.”

Wilentz اولین مثال از هانا جونز خروج از حقایق است که او ادعا می کنند که “یکی از دلایل اصلی استعمارگران تصمیم به اعلام استقلال خود را از بریتانیا بود چرا که آنها می خواستند برای حفاظت از نهاد برده داری.” بررسی شواهد Wilentz نشان می دهد که هیچ گونه تهدید به برده داری از بریتانیا وجود داشته است. بعلاوه در مریلند و نیوجرسی و پنسیلوانیا کنتیکت و رودآیلند استعمارگران بود “یا قانونى تجارت و یا تحمیل وظایف سنگین بر روی آن است.” و “[m]easures به لغو تجارت نیز برنده تصویب در ماساچوست دلاور نیویورک و ویرجینیا اما محروم بودند توسط مقامات سلطنتی.”

Wilentz نیز در معرض مشکلات با هانا-جونز ادعا که آبراهام لینکلن “بر این باور است که رابطه مردم یک مزاحم حضور’ ناسازگار با دموکراسی در نظر گرفته شده تنها برای مردم است.” این ادعا Wilentz نشان “ساخته شده است جزئی حقایق و misstatements از حقایق است که ترکیب به بیان اساسا گمراه کننده برداشت.” اگر چه در 1850s لینکلن در نظر گرفته شده امکان تهویه رهایی در آزاد مردم ترک ایالات متحده برای خود ایجاد مستعمره در جای دیگر رئیس جمهور لینکلن رهایی اعلام فرض می شود که بردگان سابق زندگی می کنند که مردان و زنان در ایالات متحده است. بعلاوه لینکلن نگرانی در مورد ادغام در جامعه آمریکا “تکرار می شد توسط برخی از اطناب که با شوق و ذوق تایید سیاه استعمار است.” همانطور که برای هانا-جونز ادعا که لینکلن “مخالف, سیاه, برابری” این نمی تواند مقاومت در برابر موشکافی. در سال 1857 سخنرانی محکوم Jessica Scott مورد و در سال 1858 مناظره با استفان داگلاس لینکلن به صراحت تأیید کرد که آمریکایی های سیاه و سفید به اشتراک گذاشته شده به طور کامل در unalienable حقوق است که با توجه به اعلام استقلال دولت ها به منظور امن.

سوم Wilentz توضیح می دهد که هانا جونز اشتباه است برای حفظ که “در بیشتر قسمت ها, سیاه و سفید آمریکایی ها مبارزه به تنهایی در برابر Jim Crow و میراث نژادپرستی در امریکا است. همه کسانی که گرامی داشتن آزادی و برابری مدیون بدهی قدردانی به شجاع آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر کشور ما سابقه ای که در توجیه این اعلامیه را تایید آزادی فردی و برابری انسان توسط خواهان که حقوق آنها محترم شمرده شود و کسی که در بسیاری از موارد با قرار دادن زندگی خود را در خط برای آزادی خود. در همان زمان “[b]efore, در طول و پس از جنگ برخی از مردم سفید همیشه بخشی جدایی ناپذیر از مبارزه برای برابری نژادی” می نویسد: Wilentz. “از حملات مرگبار در سفید جنوب ‘scalawags’ برای مخالفت با سفید برتری در بازسازی از طریق مقاومت به تفکیک رهبری او NAACP از طریق قتل مدنی-حقوق کارگران سفید و سیاه و سفید در آزادی تابستان در سال 1964 و در شهر سلما در ایالت آلاباما یک سال بعد لیبرال و رادیکال مردم سفید ایستاده اند تا برای برابری نژادی.”

اگر چه او تحت الشعاع نقش سفید مردم بودند که در کنار عدالت در قرن طولانی مبارزه برای حفظ حقوق آمریکایی های سیاه و سفید, هانا جونز می نویسد: با قدرت در مورد بزرگتر و الهام بخش اهمیت است که مبارزه. “در عین حال با وجود اینکه به شدت تکذیب آزادی و عدالت وعده داده شده به تمام سیاه آمریکایی ها معتقد بودند شور و شوق در آمریکا creed. از طریق قرن ها از مقاومت و اعتراض ما کمک کرده اند این کشور زندگی می کنند تا به تاسیس آن آرمان است. و نه تنها برای خودمان — سیاه مبارزات حقوق هموار راه را برای هر مبارزه حقوق از جمله زنان و حقوق همجنسگرایان مهاجر و حقوق معلولین.”

با این مهم مشاهده هانا جونز تایید محوریت آمریکا به آزمایش و ادامه حیات در امریکا تاسیس اصول است. برای او نقد را کمی زور در یک دیکتاتوری و یا در یک جامعه تحت سلطه یک اشراف بر اساس خون و زمین — و یا که در آن نژادپرستی نفوذ سیاسی ایده و موسسات. تنها در یک کشور را به خود اختصاص اعلامیه مرکزی اعتقادات — که همه انسان ها برابر خلق شده اند که ما با وقف خاص unalienable حقوق است که هدف رئیس دولت است برای تضمین این حقوق — می تواند او را وخیم ارزیابی به نظر می رسد در یک خیمه محل singe او خوانندگان وجدان و سریع شهروندان به حمل به جلو کار بهبود تراز آمریکایی شیوه با آمریکا آرمان.

برای حفظ چنین امریکا, از آن خواهد شد لازم به گفتن حقیقت — disguising و هیچ یک از خیانت بلکه پنهان کردن هیچ یک از درخشش — در مورد اعلامیه را ضروری حقایق و ملت الهام بخش پیشرفت متولد مشترک مبارزه در تجلیل از آنها.

پیتر Berkowitz است مدیر وزارت امور خارجه سیاست برنامه ریزی کارکنان و عضو گروه کمیسیون Unalienable حقوق. او در مرخصی از موسسه هوور دانشگاه استنفورد که در آن او است و نی نی و دایان Taube ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im