10 نکات برجسته از coronavirus بسته محرک

فدرال مدیریت اضطراری آژانس امداد رسانی صندوق دریافت خواهد کرد $45 میلیارد دلار است. بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به دولت و تلاش های محلی از جمله پزشکی پاسخ و خرید تجهیزات حفاظتی. تفکیک شامل:

  • 200 میلیون دلار برای سرپناه و غذا و خدمات
  • 100 میلیون دلار کمک مالی به آتش محافظ برای تجهیزات و لوازم و بازپرداخت
  • 100 میلیون دلار برای افزایش بهداشت در امنیت فرودگاه بازرسی و سایر هزینه های فرودگاه

Krawzak دوباره جزئیات.

$14B برای کشاورزان

بسته محرک اقتصادی به بخش کشاورزی به 14 میلیارد دلار برای این کالا شرکت اعتباری به ساحل تا ضرر و زیان با توجه به اللین فرگوسن. این لایحه همچنین ارائه USDA $9.5 میلیارد دلار برای مبارزه با اثرات اقتصادی یک COVID-19 رکود به عنوان متحده و محلات نزدیک بازارهای کشاورزان و رستوران ها.

$10.5 B برای پنتاگون

وزارت دفاع بودجه که اختصاص داده شده تقسیم به شش دسته می نویسد: اندرو Clevenger: پرسنل عملیات و تعمیر و نگهداری خرید, سرمایه گذاری, بهداشت و درمان و پوشش بیمه. بزرگترین تکه از پای در می رود و به دفاع سلامت برنامه فراهم می کند که مراقبت های پزشکی به پرسنل از جمله فعال وظیفه نیروهای نظامی و وابستگان. یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار است که در کنار مجموعه ای از Tricare بیمه برنامه که نظارت مزایای این افراد است.

$950M به زندان

بله $950 میلیون است مقدار زیادی از پول. اما این را در نظر بگیرید: 0.7 درصد از امریکا زندانی است در حالی که این مقدار پول رفتن به زندان سیستم کمتر از 0.3 درصد از بسته محرک منتشر شده تا کنون. با این وجود 100 میلیون دلار را به تادیبی افسر اضافه کاری, شخصی, محافظ لوازم و تجهیزات و عملیات مراقبت های پزشکی و تجهیزات با توجه به یک جمهوری خواه خلاصه ای از این لایحه. یکی دیگر از $850 میلیون تعیین شده است برای اجرای قانون ایالتی و محلی و در زندان از طریق کمک مالی برنامه گزارش تاد Ruger.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im