چاپ تابلو بک لایت آنلاین

نور بگراند یک فروغ تمامی کاره با پتانسیل مضاعف دوچندان است .
اصطلاح نوروفروغ دور‌نما به به کارگیری از نوری اطلاق می شود كه از پشت صحنه / استودیو بر روی سوژه از پشت پیش گویی می شود . دوربین در جلوی سوژه قرار گرفته است . این اثر نور و روشنایی را تحت عنوان یک حاشیه پر رنگ یا این که هاله در حوالی حاشیه های پشت سوژه ضبط می نماید .

به کارگیری از نوروروشنایی دورنما جلوه های مضاعف متمایز تولید می نماید . مهم‌ترین آن , لامپ کناره اطراف حاشیه های سوژه است . این پر رنگ به صورت مؤثر مسئله را از دور‌نما جدا می نماید . براین اساس تکنیک مفیدی است که مسئله و دور نما با رنگ ها یا این که رنگ های مشابهی به اشتراک می‌گذارند . خواص حاشیه اطراف حاشیه های زمینه مخصوصاً برای خارج آوردن هایلایت و سبک در گیسو موثر است . بعضی وقتها از آن برای دلالت بر عصمت یا این که خیر بعد از شیوه هاله مذهبی هم به کار گیری می شود .

چاپ تابلو بک لایت آنلاین

فروغ بگراند میتواند یا این که با فروغ و روشنایی تصنعی و مصنوعی , نوروروشنایی ارگانیک یا این که ترکیبی ایجاد شود . خورشید معمولاً مهم ترین فروغ برای نورپردازی در پشت است و به همین ترتیب در مواقعی که فروغ و روشنایی خورشید کار کشته باشد از فروغ و روشنایی تصنعی غالباً استعمال می شود تا جلو یا این که سوژه ها از سایه خارج بیاید . این روشنایی مالامال کننده است و روشنایی کافی را برای عکس دریافت کردن از سوژه سوای منفجر شدن از تأثیرات نوروفروغ پشت مهیا می نماید .

در صحنه های عکاسی از نوروروشنایی بگراند اکثر وقت ها برای ساخت تأکید بر سه بعدی بودن مسئله به کارگیری می شود . لامپ هایی که مستقیماً از وضعیت دوربین قرار میگیرند , رغبت دارا هستند سوژه را مسطح جلوه دهند چون تمام سایه ها برداشته میشوند . نور و روشنایی بگراند اثر ضد و نقیض دارااست . تأثیر هاله روشنایی در پشت قضیه بر عمق مورد تأکید داراست . همینطور می توان از آن برای تأکید بر عمق تصویر استفاده نمود . با پر رنگ کردن نصیب پشت مسافت , مسافت تا مناظر پشت مسئله نشان داده می شود و به تصویر عمق مییابد .
چاپ تابلو بک لایت آنلاین
تهیه نوروفروغ دور‌نما مؤثر نیاز به توجه متعددی دارااست . چنانچه مرجع نوروفروغ مستقیماً به لنز دوربین بتابد , منفجر خواهد شد و یک حواس پرتی کارکشته برای تماشاچی تصویر تولید می نماید . همینطور یک روشنایی دور نما توانا می‌تواند نصیب جلوی سوژه را فراوان بدون‌نور یا این که چه بسا روبرو جلوه دهد . برای دوری از این دستور ارگانیک است که از یک لامپ جلو استعمال فرمائید , براین اساس سوژه به میزان کافی گویا است تا بتواند از آن عکس برداری نماید . تهیه و تنظیم نوروفروغ دورنما مطلوب اکثر اوقات نیاز به به دست آوردن نوروفروغ مقدماتی در مرتبه نخستین داراست , آن گاه گماردن فروغ بگراند نزدیک به 2 تا 3 متری روشن خیس برای تولید تأکید است .

زاویه برخورد فروغ دور نما به مسئله میتواند فراوان حساس باشد . درصورتی که نور و روشنایی بگراند مستقیماً به جهت دوربین باشد , سوژه می‌تواند به شدت منفجر شود و نوروفروغ را دور سوژه ساماندهی نماید . غالبا نور و روشنایی دورنما با زاویه ای اعمال می شود . بدین ترتیب , نورپردازی سبب ساخت یه خرده بافت در قضیه می شود و به لنز دوربین ساماندهی نمیشود . همینطور می توان با گزینش کردن نکات پر رنگ , گیسو فر و غیره , برای نمایش موثرتر موادتشکیل دهنده مد مثل جور موی , مورد به کار گیری قرار گرفت . چاپ تابلو بک لایت آنلاین

“ فروغ بگراند ” نباید با نوروروشنایی دور نما غلط گرفته شود . مورد دوم جایی است که از فروغ برای روشن کردن مورد , چشم انداز یا این که دور نما به کارگیری می شود . نورپردازی دورنما معمولاً بدور از دوربین جای‌دارد . لامپ های عقب به جهت دوربین می‌رود .

از لامپ های پشتی به روش های متنوعی به کارگیری می شود که بعضا از تمرین ها و تست ها ضروری است تا بتوانند شایسته ترین روش برای استعمال از آنان‌را داشته باشید . ولی به دلیل شدت روشنایی از پشت , نورپردازی پیش موضوع هم فراوان دارای اهمیت است . برای به دست آوردن شایسته ترین سود از چراغهای عقب و محافظت تعادل نور عالی در حوالی مسئله , چندان ما یحتاج نیست .

منبع : https://kosarprint.com/category/1728/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA