چادر مسافرتی fit را انتخاب کنید


در یکی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ ، در زیر ستارگان راحت بخوابید
توسط کریگ بکر
چادر مسافرتی fit
هنگام خرید یک چادر مسافرتی کمپینگ خوب ، شما می خواهید چیزی سبک ، با دوام و متناسب با همه کاره باشد تا در حیاط خلوت یا حیاط خلوت مورد استفاده قرار گیرد. این دقیقاً همان چیزی است که شما از MSR Hubba Hubba NX ، انتخاب برتر ما برای پناهگاه های فضای باز دریافت خواهید کرد . طراحی افسانه ای و کیفیت ساخت MSR در اینجا به نمایش در آمده است ، در نتیجه ترکیب کاملی از فضا ، ویژگی ها و راه اندازی سریع که اکثر اردوگاه ها به دنبال آن هستند.

اگر اتفاق می افتد Hubba Hubba NX خارج از بودجه شما قرار دارد ، نگران نباشید. گزینه های بسیار زیادی برای کمک به گرما ، خشک و راحتی در هنگام خوابیدن در بیرون وجود دارد. تیم ما ده ها مدل را آزمایش کرده است تا بفهمد کدام یک از بهترین سناریوها از جمله خانواده ها ، کمپینگ اتومبیل و دوچرخه سواری از جمله دیگر بهترین ها هستند.

MSR Hubba Hubba NX
بهترین

چرا باید این را بخرید: Hubba Hubba NX بهترین چادر مسافرتی های مسافرتی همه جانبه امروز در بازار است.

MSR Hubba Hubba NX
MSR Hubba Hubba NX
MSR Hubba Hubba NX با دوام ، همه کاره و جادار است و آن را به عنوان مقدس مقدس چادر مسافرتی های کمپینگ ساخته است.
320 دلار از آمازون
478 دلار از والمارت
چه کسی این کار را می کند: هرکسی و هرکسی که به دنبال کمپینگ است. چه شما در حیاط خلوت خود بمانید و چه به سمت حیاط خلوت می روید ، این یک چادر مسافرتی عالی برای تقریباً هر نوع ماجراجویی در فضای باز است.

چقدر هزینه خواهد داشت: 400 دلار

چرا MSR Hubba Hubba NX را انتخاب کردیم:

MSR Hubba Hubba NX سنت چادر مسافرتی های کمپینگ با کیفیت بالا و همه کاره را که MSR با چادر مسافرتی اصلی Hubba Hubba آغاز کرده است ، بیش از یک دهه پیش ادامه داد. آن پناهگاه اردوگاه به دلیل دوام ، آسایش و آسایش ، افسانه ای شد و NX با پیشرفت در اصل از تقریباً به هر شکل به آن میراث می پردازد.

NX مقیاس را فقط 3 پوند ، 7 اونس (با گزینه هایی برای رفتن به 2.4 پوند کم) ، NX به اندازه کافی سبک است که تقریباً در رده ultralight فرو رود ، در حالی که هنوز عملکرد چادر مسافرتی سنتی بیشتری را حفظ می کند. این هتل دارای دو درب برای دسترسی آسان ، 29 فوت مربع فضای زندگی ، یک هشتی بزرگ و به خوبی محافظت شده و امکان استفاده در یک ظرفیت آزاد در صورت نیاز است. از همه مهمتر ، می توان آن را در عرض چند دقیقه تنظیم کرد ، که می تواند در هنگام مسابقه در مقابل ورود طوفان به شما کمک کند.

از نظر زیست پذیری ، دوام و تطبیق پذیری ، MSR Hubba Hubba 2 به سادگی قابل شکست نیست. این چادر مسافرتی استثنایی با کیفیت بالا است که باعث می شود اردوگاه ها در محیط های متنوعی راحت و ایمن از عناصر باشند. این بسته کوچک ، فضای داخلی زیادی را ارائه می دهد ، و می تواند به عنوان آخرین خانه دور از خانه تا زمانی که شما به آن نیاز داشته باشید خدمت کنید.

REI Kingdom 6
بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ اتومبیل

چرا باید این را بخرید: تنظیم ، بزرگ ، راحت و به طرز شگفت آور آسان است ، و این باعث می شود برای کارمندان اتومبیل که به دنبال کاخ سیار هستند ، انتخابی عالی باشد.

چادر مسافرتی پادشاهی 6 REI Co-Op Kingdom (2018)
چادر مسافرتی پادشاهی 6 REI Co-Op Kingdom (2018)
REI Kingdom 6 یک گزینه مملو از ویژگی است که راحتی بی سابقه ای را در محل اردوگاه فراهم می کند.
285 دلار از REI
چه کسی این را انجام می دهد: کمپین های اتومبیل به دنبال یک چادر مسافرتی باکیفیت و اتاق کافی تا حداکثر شش نفر ، کلیه تجهیزات آنها و موارد دیگر هستند.

هزینه آن چقدر خواهد بود: 328 دلار

چرا ما REI Kingdom 6 را انتخاب کردیم:

با وجود 83 فوت مربع فضای داخل اتاق ، فضای مناسب برای خواب شش نفر ، و ارتفاع سقف که حتی اجازه می دهد تا افراد بلند قد نیز در داخل خود بایستند ، REI Kingdom 6 انتخاب مناسبی برای کمپینگ های اتومبیل است. این چادر مسافرتی مجهز به دو درب بسیار بزرگ ، گزینه های کافی برای ذخیره سازی داخلی و یک تقسیم کننده مرکزی است که می توان آنرا بسته کرد تا دو فضای زندگی مستقل ایجاد شود. وزن 19 پوندی Kingdom 6 آن را به طور مساوی در طبقه بندی کمپینگ اتومبیل نگه می دارد ، هرچند دشوار نیست که آن را به اردوگاههای جلوی مقاصدی که خیلی دور از آن نیستند بچسباند.

Kingdom 6 با ارتفاع بیش از 75 اینچ ، دارای یک نمای برجسته است که در شرایط بادآورده قابل توجه است. اما کیفیت ساخت عالی و مواد استثنایی آن باعث می شود چادر مسافرتی همه سختی ها و سخت ترین آب و هوا را با سهولت کاهش دهد. REI از دوام بسیار بالایی در پادشاهی 6 برخوردار است و همین امر باعث می شود این چادر مسافرتی که سالن های خودروی سواری می توانند برای سالهای متمادی – و ماجراجویی ها – به آن اعتماد کنند.

REI Quarter Gome 1
بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ انفرادی
REI Quarter Gome 1
چرا باید این را بخرید: قیمت ارزان قیمت REI Quarter Dome 1 اتاق کافی برای یک فرد مجزا و تجهیزات آنها فراهم می کند.

چه کسی این را دنبال می کند : کوله پشتی هایی که به دنبال خیمه ای هستند که در مسیر راحت باشد اما بانک را خراب نمی کند.

هزینه آن چقدر خواهد بود: 279 دلار

چرا ما انتخاب کردیم REI Quarter Dome 1:

چادر مسافرتی یک نفره می خواهید که یک اتاق جادار ، بادوام باشد و برای بازو و پا هزینه ای ندارد؟ بیشتر از REI Quarter Dome 1 نگاه نکنید . تازه سازی شده برای سال 2017 ، آخرین نسخه از این چادر مسافرتی REI دارای 27 درصد فضای بیشتر در صندوق پا و 49 درصد فضای بیشتر به سر و شانه به لطف سیستم قطب تجدید نظر شده است. قطب ها از مدل های قبلی طولانی تر بوده و کمی خمیده هستند ، پیکربندی که دیواره ها را به بیرون سوق می دهد و فضای اضافی را در داخل آن ایجاد می کند. برای ذخیره سازی ، Quarter Dome 1 همچنین دارای هشتی با طول 9.8 متر مربع برای تجهیزات دنده کن است.

خوشبختانه ، REI تمام ویژگی های کوله پشتی مورد علاقه خود را از نسل های قبلی Quarter Dome نگه داشت. راه اندازی به لطف قطب های دارای کد رنگی که دارد کمک می کند تا تمام کارهای حدس را از نصب خارج کنید ، نسیم است. این چادر مسافرتی به صورت آزاد است ، بنابراین می توانید آن را روی یک سکو ، یک کوهنوردی صخره ای یا حتی در یک پارکینگ قرار دهید. این ساختمان از یک دیوار دو جداره با یک نایلون قابل حمل 15 دلیلی جدا شده برخوردار است. کاربران می توانند مگس را برای محافظت در برابر عناصر نصب کرده یا آن را در کوله پشتی قرار دهند و در زیر ستارگان که فقط توسط مش محافظت می کنند بخوابند.

شاید یک نکته نزولی این واقعیت باشد که سبکترین گزینه در بازار نیست و بسته بندی آن به 2 پوند و 14 اونس است. این به خصوص سنگین نیست ، اما گزینه های سبک تر در آنجا وجود دارد. اگر می خواهید چند اونس دیگر بریزید ، می توانید با بهره گیری از گزینه مینیمالیستی پشته ، پوندی را ذخیره کنید که به شما امکان می دهد بدن چادر مسافرتی را خنجر بزنید و فقط از مگس ، قطب و یک پا استفاده کنید و به عنوان یک پناهگاه فوق العاده سبک استفاده کنید.

نمو هورنت
بهترین راه حل برای کمپینگ مافوق صوت

چرا باید این را بخرید: اگر به دنبال این هستید که تا حد امکان در مسیر حرکت کنید بدون اینکه عملکرد را به خطر بیاندازد ، Nemo Hornet چادر مسافرتی برای شماست.

Nemo Losi 2
Nemo Losi 2
وزن Nemo Hornet در زیر 3 پوند وزن دارد و این گزینه سلاح انتخابی برای اردوهای اولتراسایت است.
300 دلار از آمازون
394 دلار از والمارت
چه کسی این را به عهده دارد: کوله پشتی های Ultralight و اردوگاه هایی که به دنبال حفظ وزن هستند و در عین حال دوام و کارایی خود را حفظ می کنند.

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ برای سال 2019

چرا Hemiet Nemo را انتخاب کردیم:

اگر شما از آن نوع camper هستید که هر اونس را شمارش می کنید ، خیمه Nemo چادر مسافرتی هایی است که به طور خاص برای شما ساخته شده است. با وزن 2 پوند ، 5 اونس در حال حاضر یک سرپناه سه نفری سه نفری باورنکردنی است. اگر به هر حال مایل به ریختن برخی از وسایل اضافی چادر مسافرتی هستید ، می توانید وزن آن را به اندازه 1 پوند ، 15 اونس بگیرید ، که بسیار باورنکردنی است.

فقط به دلیل اینکه بسیار سبک وزن است به این معنی نیست که نمو در مورد ویژگی ها به خطر بیفتد. هورنت با دو درب بزرگ و هشتی ، کریسمس نایلونی 10D و قطب های سبک و در عین حال بادوام ساخته شده است. از دیگر ویژگی های خوب آن می توان به “جیب سبک” اشاره کرد که یک چراغ جلو را به یک فانوس داخلی تبدیل می کند ، یک کیسه مخصوص وسایل ساخته شده است که به دو نفر امکان می دهد تا بار را کم کنند و دیوارهای مشی که حریم شخصی بیشتری را نیز فراهم می کند.

همانطور که با هر دنده فوق العاده سبک ، دوام طولانی مدت ممکن است یک نگرانی باشد و فضای داخلی اندکی کمتر باشد تا بتوانید وزن خود را به حداقل برسانید. اما برای کسانی که به دنبال قطع هر اونس در هر جای ممکن هستند ، احتمالاً این نگرانی ها اسمی هستند. تا آنجا که چادر مسافرتی های ماوراء بنفش می گذرند ، برای یافتن مطلبی که کاملاً برجسته و سرشار از این باشد ، شما را تحت فشار قرار می دهد.

Big Agnes Copper Spur HV UL4
بهترین چادر مسافرتی برای گروه های کوچک

چرا باید به شما این خرید: مس خار HV UL4 سبک و جادار است، و آن را به مقدار بسیار عالی برای backpackers که را چند نفر از دوستان همراه با آنها در ماجراهای خود را.

Big Agnes Copper Spur HV UL3
Big Agnes Copper Spur HV UL3
Big Agnes Copper Spur HV UL3 غیر ممکن را بدست می آورد – اتاق کافی برای سه تا چهار نفر با وزنی فراهم می کند که بیشترین رقبا را در چادر مسافرتی های دو نفر رقبایی می کند.
271 دلار از آمازون
360 دلار از موزهجو
چه کسی این را به عهده دارد: کوله پشتی یا اردوگاه هایی که در یک گروه کوچک سفر می کنند و مشکلی برای اشتراک اسکان ندارند.

چقدر هزینه خواهد داشت: 650 دلار

چرا ما Big Agnes Copper Spur HV UL4 را برداشتیم:

بیشتر چادر مسافرتی های کمپینگ احساس شلوغی و گرفتگی می کنند ، به خصوص وقتی چهار نفر را در یک پناهگاه تنها قرار دهید. UL4 با وجود 57 متر مربع فضای کف ، درب های بزرگ و هشتی های بزرگ ، احساس راحتی اتاق های اتاق را حتی در هنگام خدمت به عنوان یک گروه کوچک ، احساس می کند. علیرغم اندازه آن ، این چادر مسافرتی فقط 5 پوند ، 3 اونس وزن دارد که وقتی هر چیزی را که ارائه می دهید در نظر بگیرید بسیار چشمگیر است. حتی از ارتفاع داخلی 50 اینچ نیز برخوردار است ، حتی امکان دارد تا افراد کم ارتفاع نیز در خانه احساس راحتی کنند.

اغلب اوقات چادر مسافرتی بزرگتر پیچیده تر و مشکل تر است. در اینجا اینگونه نیست که Big Agnes کار ساده ای را برای ساده کردن روند انجام داده است ، این چادر مسافرتی چهار نفره را تشکیل دهید که فقط در چند دقیقه قابل جمع آوری باشد. در داخل UL4 ، اردوگاه ها گزینه های ذخیره و سازمانی زیادی پیدا می کنند ، و هشت جیب برای تجهیزات دنده ای دارد. حتی چهار جیب رسانه وجود دارد که شامل گزینه های مسیریابی برای هدفون است که مطمئناً چیزی است که در بیشتر چادر مسافرتی ها پیدا نمی کنید.

شاید برجسته ترین جنبه Copper Spur HV UL4 این باشد که چقدر از اردوگاه ها در برابر عناصر محافظت می کند. این چادر مسافرتی یک کار خارق العاده را برای جلوگیری از رسیدن باران و باد از فضای داخلی انجام می دهد و در مبارزه با سرماخوردگی ، به ویژه برای یک مدل سه فصل بسیار عالی است. اگر می خواهید در هوای ضعیف گرفتار شوید ، این احتمالاً چادر مسافرتی شما می خواهید هنگام انجام کار باشید.

Kelty Acadia 2
بهترین چادر مسافرتی کمپینگ بودجه

چرا باید به شما این خرید: کلتی Acadia نامیدند 2 با کیفیت بالا، گزینه فوق العاده مقرون به صرفه برای شروع اردو و یا کسانی که در بودجه است.

Kelty Outback 4
Kelty Outback 4
Kelty Acadia 2 موهای زیادی را برای جلبک بوجود می آورد ، اثبات می کند که لازم نیست پول زیادی را برای گرفتن چادر مسافرتی خوب خرج کنید.
100 دلار از 100 دلار آمازون
از سیرا
چه کسی این را برای چه کسانی قرار می دهد: اردوگاه هایی با بودجه تنگ که چادر مسافرتی می خواهند مقرون به صرفه باشد و وقتی آب و هوا خراب می شود ، شکست نخورند.

چقدر هزینه دارد: 130 دلار

چرا Kelty Acadia 2 را انتخاب کردیم:

اشتباه نکنید ، چادر مسافرتی هایی در بازار وجود دارد که هزینه کمتری نسبت به Kelty Acadia 2 داشته باشد ، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد که حتی به سطح کیفیت و دوام نزدیک می شوند که در این پناهگاه کمپینگ پیدا خواهید کرد. این مدل سه نفره سه نفره ، قیمت کمی از جمله دو درب و هشتی ، طراحی آزاد ، جیب های داخلی و یک فرایند تنظیم آسان را برای قیمت ارائه می دهد. حتی با “پرواز خیره کننده” همراه است که به اردوگاه اجازه می دهد تا شب ها در حالی که داخل چادر مسافرتی هستند به پشت دراز بکشند و ستاره ها را تماشا کنند.

نکته مهم در مورد قیمت سرقت Acadia 2 این است که این چادر مسافرتی برای یک سرپناه دو نفره در وزن سنگین قرار دارد و وزن آن در حداقل وزن 6 پوند و 9 اونس وزن دارد. وزن اضافی تا حدی به دلیل وجود Kelty در هنگام ایجاد این مدل گوشه ها را کاهش نمی دهد ، بنابراین حتی اگر ارزان قیمت باشد ، بسیار بادوام و قابل اعتماد نیز باقی می ماند. اگر از بودجه کافی برخوردار نیستید و چند پوند اضافی را در بسته خود ندارید ، در این گزینه کیف پول دوست داشتنی زیادی پیدا خواهید کرد.

Coleman Red Canyon 8
بهترین چادر مسافرتی برای خانواده ها
Coleman Red Canyon 8
چرا باید به شما این خرید: کلمن قرمز کانیون 8 بزرگ، بزرگ است، دارای اتاق برای حفظ حریم خصوصی و یک گزینه مقرون به صرفه برای خانواده ها است.

Coleman Red Canyon 8
Coleman Red Canyon 8
Coleman Red Canyon 8 با داشتن یک خط خشک کردن ، پنجره ها و دو تقسیم کننده اتاق ، راحتی خانه را به محل کمپ می آورد.
140 دلار از AMAZON
BUY AT WALMART
چه کسی آن را برای: خانواده هایی که می خواهند یک چادر مسافرتی راحت برای سفر بعدی خود به اردوگاه.

چقدر هزینه خواهد داشت: 140 دلار

چرا ما Coleman Red Canyon 8 را انتخاب کردیم:

Coleman Red Canyon 8 یک چادر مسافرتی خانوادگی مقرون به صرفه است که به راحتی با تمام وسایل لازم در کنار حداقل 8 نفر قرار می گیرد. بر خلاف بیشتر چادر مسافرتی های با ارزش که با تهیه یک پرواز بارانی جزئی بر روی مواد می چسبانند ، کانیون 8 دارای یک رنگین کمان تقریباً کامل است که قسمتهای بالای آن و دو طرف چادر مسافرتی را می پوشاند و سطح خوبی از محافظت در برابر عناصر دارد. تنها منطقه در معرض در است که زیپ ها با یک لایه از چوب شکاف بسته می شوند تا از پاشیدن باران درون چادر مسافرتی جلوگیری شود. این پناهگاه 17 10 10 فوت با ارتفاع 6 فوت اندازه دارد ، بنابراین به فضای زیادی نیاز دارید تا این مکان را در محل کار خود قرار دهید.

Canyon 8 دارای درب بزرگی از سبک D و فضای داخلی زیادی برای ورود به داخل چادر مسافرتی و پیاده روی است. شما می توانید به راحتی تشک های هوایی ، صندلی ها و حتی یک گهواره قابل حمل را درون آن قرار دهید. دو دیوار تقسیم کننده به شما امکان می دهند در هنگام خواب یا تعویض لباس ، اتاق هایی را برای خلوت حفظ کنید. در صورت لزوم این دیوارها به راحتی تنظیم و ریخته می شوند. این پناهگاه دارای چهار پنجره مش است که دو عدد از آنها زیپ با لایه ای از ripstop بسته شده است. دو نفر دیگر همیشه برای تهویه باز هستند اما هنگام نصب پرواز باران پوشانده می شوند. این ویندوزهای همیشه باز برای تابستان ایده آل هستند که جریان هوا ضروری باشد ، اما اگر دما به طور غیر منتظره کاهش یابد ، می توانند مشکل ایجاد کنند.

از دیگر سلیقه ها می توان به خط خشک کردن لباس های مرطوب و یک شیروانی دنده ای در بالای چادر مسافرتی اشاره کرد که نور را در خود جای می دهد. این نورپردازی سقفی چادر مسافرتی را در شب روشن می کند و به شما امکان می دهد در یک شب بارانی کارت یا بازی روی صفحه ببندید.

تور MSR Hubba 2
بهترین چادر مسافرتی برای دوچرخه سواری
تور MSR Hubba 2 | شات سبک زندگی چادر مسافرتی در بالای تپه کنار برخی از دوچرخه ها
چرا باید به شما این خرید: MSR از Hubba تور 2 برای تور مستقل، از راه دور با دوچرخه از طریق مکان های از راه دور طراحی شده است.

تور MSR Hubba 2
تور MSR Hubba 2
MSR Hubba Tour 2 برای بسته های دوچرخه که نیاز به فضای کافی و محافظت در برابر عناصر دارند ، در یک بسته بندی سبک ساخته شده است.
350 دلار از آمازون
417 دلار از موسوی
چه کسی این امر را انجام می دهد: کمپین ها و دوچرخهسواران که به دنبال پناهگاهی هستند که جادار و اسکان باشند ، اما وزن و وزن زیادی را به دوچرخه خود اضافه نمی کنند.

چقدر هزینه خواهد داشت: 650 دلار

چرا ما MSR Hubba Tour 2 را انتخاب کردیم:

دوچرخهسواران هنگام انتخاب یک پناهگاه نیازهای ویژه ای دارند. آنها چیزی را می خواهند که سبک وزن و حمل و نقل آسان باشد ، اما هنوز فضای زیادی را برای تجهیزات آنها و احتمالاً یک گاراژ برای دوچرخه فراهم می کند. تور Hubba Tour 2 همه این موارد و موارد دیگر را نشان می دهد و خود را چادر مسافرتی همه کاره می داند که می تواند برای کمپینگ در محیط های متنوع و شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد.

HT2 دارای 32 فوت مربع از فضای چادر مسافرتی داخلی و 25 فوت مربع اضافی در زیر هشتی است. فضای داخلی جادار و فوق العاده راحت است ، در حالی که به عنوان یک کاخ لوکس برای مسافران انفرادی ، اتاق کافی برای دو نفر دارد. پوشش ضد آب Xtreme-Shield MSR محافظت کاملی در برابر باران و برف می کند ، در عین حال به اندازه کافی تنفس می شود که در شرایط گرمتر نیز قابل استفاده است. قاب بیرونی اسکلت و رنگین کمان یکپارچه برای محافظت از فضای داخلی چادر مسافرتی طراحی شده است و از قرار گرفتن آن در هنگام تنظیم حتی در هنگام ریختن در یک رودخانه بزرگ جلوگیری می کند.

این چادر مسافرتی دارای دو ورودی آسان برای دسترسی ، چندین راه حل ذخیره سازی دنده و یک زیپ داخلی درخشان در تاریکی است ، بنابراین هرگز در تاریکی آن را گنگ نمی زنید. قطب های آلومینیومی سری 7000 آن دارای قطر 5/5 میلی متر گوشت گاو است و از دوام آن اطمینان می یابد و وزن بسته بندی چادر مسافرتی فقط 5 پوند ، 4 اونس می رسد ، در حالی که تراکم به اندازه حمل بسیار کمی است. همه گفته ها ، چادر مسافرتی Hubba Tour 2 گزینه ای ایده آل برای سفر در یک تور طولانی ماجراجویانه است که شرایط آب و هوایی بسیار غیرقابل پیش بینی باشد.

هیلبرگ کیتوم 2
بهترین چادر مسافرتی چهار فصل

چرا باید به شما این خرید: Hilleberg Kaitum 2 برای استفاده در آب و هوای سرد و شرایط زمستان شدید ساخته شده است.

خیمه 2 نفره هیلبرگ کیتوم
خیمه 2 نفره هیلبرگ کیتوم
این چادر مسافرتی که برای کمپینگ در زمستان ساخته شده است ، به اندازه کافی قدرتمند است که هر آنچه را که مادر طبیعت به راه خود می اندازد ، ببرد.
970 دلار از هیلبرگ
چه کسی این را به عهده دارد: کوله پشتی ها و کوهنوردانی که به یک پناهگاه چهار فصل نیاز دارند تا در سردترین ، شدیدترین شرایط ممکن ، آنها را گرم ، خشک و محافظت کنند.

چقدر هزینه خواهد داشت: 940 دلار

چرا ما Hillebeg Kaitum 2 را انتخاب کردیم:

هیلبرگ هنگام ساختن چادر مسافرتی برای استفاده در شرایط شدید ، از نظر کیفیت و کارایی بی نظیر است. Kaitum 2 مطمئناً برای اکثریت قریب به اتفاق اردوگاه ها بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد ، اما برای کسانی که در مرده های زمستان دست به گریبان هستند ، بهترین پناهگاهی است که می توانید برای آن شرایط داشته باشید.

با وجود ساخت و سازهای ناهموار و ضد انفجار آن ، Kaitum 2 هنوز هم در وزن نسبتاً سبک 6 پوند ، 13 اونس وزن دارد. هیلبرگ همچنین به آن دو درب و دو هشتی داده است ، که همیشه در مدل چهار فصل کار ساده ای نیست که در آن نگه داشتن همه چیز بسته شده می تواند یک چالش بزرگ باشد. این چادر مسافرتی همچنین به اندازه ی شگفت آور کوچکی برای یک سرپناه آب و هوایی شدید بسته می شود که همین امر باعث می شود تا با دوچرخه سواری و بالشتک ها نیز برخورد شود. اتاق پذیرایی ، راحت و آسایش ، این پناهگاهی است که اردو های پرماجرا و همه پرماجرا می خواهند در اختیارشان باشند.

پایین آمدن سطح چشمگیر عملکرد Kaitum 2 ، قیمت است. با قیمت 940 دلار این سرمایه گذاری اندک نیست ، اما با توجه به اینکه چه زمانی و کجا قرار است مورد استفاده قرار گیرد ، ارزش هر پنی دارد.

تپویی باجا سری Ultralight Kukenam 3
بهترین چادر مسافرتی های سقفی

چرا باید این را بخرید: اگر دوست دارید اردو بزنید اما از خوابیدن روی زمین متنفر هستید ، یک چادر مسافرتی پشت بام سری Tepui Baja زندگی شما را تغییر خواهد داد.

خیمه 3 نفره سری Kukenam مشهای Tepui Baja
خیمه 3 نفره سری Kukenam مشهای Tepui Baja
این چادر مسافرتی پشت بام تعریف منظم از خواب خوب در هنگام کمپ را تعریف می کند.
1275 دلار از
1،084 دلار
آمازون
از موزوجو
چه کسی این را برای شما قرار می دهد: کمپین های اتومبیلرانی که در جستجوی تجربه نهایی کمپینگ راحت هستند ، به دنبال پیدا کردن زمین و هوا می شوند.

چقدر هزینه خواهد داشت: 1،325 دلار

چرا ما از اولترا لایت Kukenam 3 سری Tepui Baja سری برداشتیم:

در طی چند سال گذشته چادر مسافرتی های سقفی از نظر محبوبیت و به دلایل خوبی رشد چشمگیری داشته اند. این چادر مسافرتی ها در بالای وسیله نقلیه شما قرار دارند و به شما امکان می دهند از زمین سرد ، سخت و مرطوب به نفع یک پناهگاه جادار که به جای آن یک تشک راحت و مخملی راحت است ، خارج شوید. تفاوت قابل ملاحظه است ، زیرا اکثر کمپین های اتومبیل پس از گذراندن شب در اوج خود احساس انرژی و انرژی بیشتری می کنند.

تپویی سالهاست که در صدر انقلاب بام قرار دارد و برخی از بهترین گزینه های موجود را ایجاد می کند. فوق سبک Kukenam 3 اتاق پیشنهادات برای سه سرنشینان، آسان برای نصب است، و فقط ثانیه طول می کشد به پاپ آپ یک بار شما در رسیدن به اردوگاه. در داخل آن هوا مطبوع و راحت است و در عین حال محافظت زیادی از باران می کند. نردبان شامل امکان ورود و خروج از آن را آسان می کند ، در حالی که یک تشک خاردار سطح حمایت بی سابقه ای را هنگام کمپ کردن در خارج تضمین می کند.

بعضی از اردوگاه ها که عمدتاً برای گردش در هوای گرم طراحی شده اند ، ممکن است هنگام شروع جیوه افتادگی جیوه ، کمی Ultralight Kukenam 3 پیدا کنند. نصب چادر مسافرتی روی سقف وسیله نقلیه شما نیز باعث تغییر قابل ملاحظه ای در نمای آن می شود و عملکرد و میلگرد گاز را نیز تغییر می دهد. با این وجود اگر به دنبال جایگزینی برای کمپینگ چادر مسافرتی هستید ، مطمئناً این گزینه عالی است.

چگونه آزمایش کنیم
در صورت امکان ، بهترین توصیه های چادر مسافرتی ما در زمینه های مختلف و شرایط آب و هوایی مورد آزمایش قرار گرفته است. ما سعی می کنیم هر چادر مسافرتی را تحت شرایطی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد آزمایش کنیم.

هنگام آزمایش چادر مسافرتی امکان پذیر نیست ، ما به ویژگی های چادر مسافرتی نگاه می کنیم و آن را با مدل های موجود در زرادخانه دنده خود مقایسه می کنیم. ما بررسی می کنیم که چگونه این پناهگاه تغییر کرده است و در صورت وجود چه پیشرفت هایی برای سال جاری انجام شده است.

ما همچنین از بین مشخصات محصول و همچنین فیلم های سازنده و خرده فروش برای درک هرگونه پیشرفت فناوری جدیدی که ایجاد شده است باعث ایجاد برخی از بهترین چادر مسافرتی های موجود در حال حاضر می شود.

توصیه های ویراستاران
در طول سال در یکی از بهترین چادر مسافرتی های 4 فصل از عناصر محافظت کنید
ماجراجویی سوخت با بهترین هدایای کمپینگ برای علاقه مندان به فضای باز
بهترین بخاری های چادر مسافرتی برای سال 2020
بهترین کایاک ها برای سال 2020
بهترین اسنوبردهای سال 2020: کوه را با سبک و اعتماد به نفس سوار کنید

بهترین دوربین های امنیتی در فضای باز برای سال 2020
17 ساعت پیش
Netgear Arlo Pro 3
بهترین گوشواره های بی سیم واقعی برای سال 2020
بهترین گوشواره های بی سیم واقعی
بهترین گوشواره گوش برای سال 2020

بهترین محافظ صفحه نمایش Galaxy S9 و S9 Plus سامسونگ
1 روز پیش
بازگشت به عقب یاس بنفش galaxy s9 Plus
REI Winter Sale حداکثر 50٪ تخفیف ارائه می دهد: در اینجا بهترین معاملات و انتخاب ها وجود دارد
7 فوریه 2020
پاتاگونیا میکرو پف هودی
در یک جفت از بهترین چکمه های اسنوبورد سال 2020 ، راحت بمانید
7 فوریه 2020
بهترین چکمه های اسنوبورد
این فصل را در بهترین کفش های اسکی زنانه و مردانه به راحتی خرد کرد
7 فوریه 2020
بهترین گفتگوی ویکی برای سال 2020
7 فوریه 2020
بهترین ردیاب های بدنسازی برای سال 2020
11 فوریه 2020
فروش پاکسازی زمستانی REI قیمت دوچرخه های کوهستانی و برقی را کاهش می دهد
12 فوریه 2020
بهترین برفی برقی برای سال 2020
13 فوریه 2020
بهترین برف برفی های برقی
از تفرجگاه تا کوله پشتی ، بهترین کوله پشتی های اسکی برای خالی کردن وسایل شما
24 فوریه 2020
بهترین کوله پشتی اسکی کیف بوت Athletico
سر خود را با بهترین کلاه ایمنی اسکی برای سال 2020 روی کوه نگه دارید
24 فوریه 2020
بهترین کلاه های اسکی و اسنوبورد کلوین خارج از منزل
دستان خود را با بهترین دستکش های اسکی در سال 2020 در دامنه ها گرم و سیر کنید
24 فوریه 2020
با اعتماد به نفس بهترین شلوارهای اسکی و اسنوبرد 2020 را در دامنه ها قرار دهید
24 فوریه 2020