ماشین ریش تراش خط زن برای بازیگران


ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. بیشتر بدانید.
توسط شاون برنز
17 دسامبر 2019

ماشین ریش تراش خط زن

ساعت چنده؟

آنچه قبلاً بهترین ماشین ریش تراش ​​برای مردان خوانده می شد ، اکنون روی پیشخوان حمام شما نشسته است.

بله شما یکی را می شناسید ، آن یکی است که در حدود 20 ریزش از نخستین آن است. ماشین ریش تراش ه ها با کرم اصلاح و مو تراشیده می شوند.

و مهمتر از همه ، شما نمی خواهید که سخت کار شده خود را بر روی کارتریج های لعنتی دیگری که تازه قرار است طی چند هفته از بین بروند پرتاب کنید.

بنابراین فکر می کنید که یک ریش تراش برقی می تواند محصول ایده آل برای شما باشد. منظورم این است که چرا نه؟

به طور متوسط ​​حدود 20 سال طول می کشد و در بیشتر مواقع اصلاح بسیار سریع صبح انجام می شود.

بنابراین پس از انجام کمی تحقیق ، ممکن است شروع به غرق شدن در مورد تمام گزینه های موجود برای شما کنید.

منظور من این است که فقط بسیاری از افراد وجود دارد که می توانند انتخاب کنند.

در اینجا فقط چند نکته وجود دارد که باید در هنگام جستجو به آنها توجه کنید:

فویل در مقابل سرهای ریش تراش
مرطوب و در مقابل اصلاح
خود تمیز کردن در مقابل تمیز کردن دستی
اتصالات برقی در مقابل یک اصلاح کننده ریش جداگانه
مدل زیر 100 دلار در مقابل یک مدل 250 دلار

حتی بدتر می شود:

اگر پوست حساسی دارید؟ من شخصاً هنگام تراشیدن ، ماشین ریش تراش تند و زننده ای روی گردنم می خورم. آیا ریش تراش برقی آن را بدتر می کند یا تحمل آن را بیشتر می کند؟

همچنین آیا پیش از این خودتان این سؤال را مطرح کرده اید: “من 10 سال گذشته از جیلت ماچ 3 یا برخی از ریش تراش های ایمنی استفاده کرده ام و از خرید کارتریج مریضم ، آیا سرمایه گذاری در ریش تراش برقی ارزش دارد ؟”

آیا در طولانی مدت ارزانتر از ریش تراش ایمنی خواهد بود؟

با پایان این راهنما مجهز خواهید شد که ماشه را بر روی ریش تراش برقی مناسب برای خود بکشید.

شما برای پول نقد خود سخت کار کرده اید ، آخرین کاری که باید انجام دهید ضربه زدن به پول شما بر روی برخی از ریش تراش برقی درجه دوم است که در حدود یک سال به طول می انجامد و تازه شروع به زدن موهایتان می کنید.

بنابراین به شما اجازه می دهیم به این راهنمای ریش تراش برقی عمیق نگاهی بیندازید و تعدادی از مکانیک های موجود در پشت تراشنده های برقی را کشف کنید تا شاید بتوانید خود را با دانش عالی بازو کنید تا بتوانید با اطمینان و از همه مهمتر رضایت بخرید.

فهرست مطالب
فویل در مقابل روتاری ریش تراش: تفاوت را بیاموزید – راهنمایی برای گرفتن حق ریش تراش برقی

$ @ و مرطوب و خشک چیست؟

بررسی عمر باتری در تراشهای برقی
ریش تراش برقی را برای جلوگیری از آکنه تمیز نگه دارید!
بیشتر از جلوگیری از انتشار آکنه و سوزش بدن
آیا یک ریش تراش برقی ارزش سرمایه گذاری دارد؟
ریش تراش برقی: بسته بندی کردن

Foil vs Rotary Shaver: تفاوت واقعاً چیست؟
چرا دو نوع وجود دارد و مهمتر از همه ، مزایای آن چیست؟

پایین در ریش تراش برقی سر فویل:

سر ماشین ریش تراش برقی فویل

منبع: کورلیس دامبرون ( منبع )

این چیزها سالهاست که اتفاق می افتد ، در واقع آنها در اولین تراشهای برقی که توسط ژاکوب شیک در سال 1923 اختراع شده است .

سر فویل حاوی ماشین ریش تراش ه های نوسانی (پره ها به جلو و عقب حرکت می کنند). به چیزی شبیه به قیچی آرایشگر یا یک فن میز در جایی که عقب و جلو می رود فکر کنید.

با فویل سر یکی از بزرگترین اشکالاتی که در طول تحقیقات خود به وجود می آورید اینست که چند بار استناد می شود که هنگام مقایسه با دیگر تراشنده های برقی با محورهای صورت شما مقابله می کنند.

دلیل این امر این است که سر فویل از نوع مستطیلی بیشتری برخوردار است (مانند یک ریش تراش ایمنی) فقط هنگام حرکت در چهره شما می تواند بسیار محوری باشد.

اعطا شده است که می توانید سر فویل را از این قسمت مانند Braun پیدا کنید ، این امر باعث می شود برخی از چرخش های محدود محکم باشند ، اما وارد شدن به داخل بینی یا چانه اغلب گاهی اوقات بزرگترین اشکالاتی است که از افرادی که از این نوع تراشنده ها استفاده می کنند شنیده اید.

همچنین خواهید فهمید که سر فویل نسبت به همتای دوار آنها کمی بیشتر از طرف پر سر و صدا است.

هنگام تراشیدن با ریش تراش فویل ، تکنیک با سر چرخان تفاوت دارد.

برای یک فویل سر ، باید از بالا به پایین یا چپ به راست بروید (وانمود کنید مانند یک ماشین چمن زنی که از زمین فوتبال عبور می کند) همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود:

تکنیک اصلاح ریش تراش فویل

قطعاً نمی خواهید حرکتی دایره ای داشته باشید. اگر از یک ریش تراش برقی در حال چرخش هستید ، ممکن است کمی مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که اگر در حال حاضر از یک ماشین ریش تراش ایمنی استفاده می کنید ، دور از جهش نخواهد بود.

نکته ای که در بیشتر بازاریابی مشاهده خواهید کرد در مورد این نوع تراشنده های برقی صحبت می کند ، ذکر ریزگردها در دقیقه است . در اصل هر آنچه که به شما می گوید سرعت بیشتری دارید ، بیشتر موهایی که می توانند داخل فویل شوند و بریده شوند ، بیشتر است.

عالی ، بنابراین اکنون شما می دانید برخی از راه حل های اصلی کلیدهای بزرگ برای برش فویل!

شکستن برش چرخ دار چرخدار:

مهمترین چیز این است که یک اصلاح کننده سر چرخشی به نظر می رسد (فقط یکی از سه دیسک نشان داده شده است):

سر ماشین ریش تراش برقی چرخشی

jmawork ‘Razor Upclose’ | ( منبع )

سر دوار دارای سه دیسک است (از اواسط دهه 1960 که توسط فیلیپس معرفی شد این روش بوده است). تراشنده های برقی چرخشی از دهه 1960 از نظر ظاهری براق به مسافت طولانی رسیده اند!

بنابراین چگونه یک دیسک دوار دقیقاً کار می کند؟ در این سه دیسک شما ماشین ریش تراش هایی دارید که بطور باورنکردنی سریع به دور ریش می چرخند . دقیقاً مثل نحوه کارکرد یک جاروبرقی علفهای هرز.

بزرگترین فایده ای که همیشه در مورد ماشین ریش تراش های سبک دوار خواهید خواند این است که می توانند به سمت خطوط صورت شما خم شوند.

بسیاری سر دوار می توانید 360 سطح محوری و همچنین به داخل فلکس در وسط از همه 3 ماشین ریش تراش ه های دوار به اصلاح آن را نزدیک تر است، به ویژه در اطراف مناطق بینی، چانه، و jawline.

با این حال برای خنثی کردن آن نقطه ، یک ریش تراش برقی بسیار نرم و صاف تر در کنار گونه ها خواهد بود. همه چیز در مورد سازش بین این دو تراشنده است ، از این رو چرا مصرف کنندگان دو گزینه دارند .

بر خلاف فویل رهبری شفرس که در آن شما به بالا و پایین و یا سمت به سمت (مانند زنی یک زمین فوتبال به یاد داشته باشید؟)، رئیس دوار می خواهید بروید در یک حرکت عقربه های ساعت دایره ای همانطور که در تصویر زیر دیده می شود:

تکنیک اصلاح ریش تراش

اگر قرار بود از سر چرخان استفاده کنید و به بالا و پایین بکشید ، می خواهید موهای خود را واقعاً ناخوشایند بکشید و یک تجربه بدبخت را به شما منتقل کنید.

بسیار خوب ، حالا شما کمی بیشتر درباره تفاوت های بین یک ریش تراش برقی فویل و یک ریش تراش برقی چرخشی می دانید!

$ @ و مرطوب و خشک چیست؟

خوب ، اکنون ما کمی بیشتر در مورد انواع مختلف سرهای تراشیده می دانیم ، حالا چگونه می توانیم تصمیم بگیریم که چگونه حداکثر استفاده آنها را انجام دهیم؟

ممکن است در هنگام مرور انواع ریش تراش ها ، برخی از آنها را خیس و خشک ببینید ، در حالی که برخی دیگر به عملکرد آنها هیچ اشاره ای نمی کنند ، چه می دهد؟

بنابراین یک ریش تراشیدن مرطوب فقط قادر به استفاده از ریش تراش در دوش نیست (می دانم این چیزی است که در ابتدا فکر می کردم).

من اشتباه کردم ، آنچه که در واقع مرطوب است توانایی استفاده از ریش تراش با کرم اصلاح است .

بنابراین می توانید برخی از کرم های اصلاح کننده با کیفیت بالا مانند The Art of Shaving Cream را بکشید و با ریش تراش برقی شروع به روی صورت خود کنید.

بنابراین کل نکته خرید یک ریش تراش برقی صرفه جویی در هزینه است و نگران خرید تمام وسایل اضافی که با یک ریش تراش خورده در آن درست است نگران نیستید؟

خوب بله البته! با این حال ، اگر شما مانند من هستید و دارای پوست فوق العاده حساس هستید ، یک ریش تراش برقی که قابلیت اصلاح “مرطوب” دارد ممکن است خدادادی به پوست صورت شما باشد.

علاوه بر کمک به افرادی مانند من که دارای پوست حساس هستند ، وقتی در واقع کرم اصلاح را به صورت خود اضافه می کنید ، خود کرم به فولیکول های شما پیوند می زند و در نهایت تورم می شوند. هنگامی که فولیکول های مو بزرگتر می شوند ، برش آسانسور برای ریش تراش راحت تر است .

یکی دیگر از مزایای تراشیدن با یک ریش تراش برقی مرطوب این است که به طور معمول شما را کمی متفاوت تر از اصلاح با استفاده از خشک آن می کنید. بنابراین اگر به دنبال نزدیکترین ریش تراش هستید ، می توانید بدون تکیه دادن به ریش تراش ، یک ریش تراش مرطوب را برای شما ایده آل کند .

بررسی عمر باتری در تراشهای برقی

نماد شارژ کردن ماشین ریش تراش ​​برقی
این احتمالاً بیشترین نادیده گرفته شده هنگام بررسی ریش تراش برقی است. با این حال ، اگر در چنگال رها شوید ، می توانید در حالت مویی قرار بگیرید (ببینید من آنجا چه کار کردم).
برای شما خوشبختانه ، امروزه بیشتر تراشنده های برقی زمان شارژ فوق العاده ای سریع دارند.

من کمتر از 5 دقیقه از شارژ صحبت می کنم و شما آب کافی دارید که بتواند شما را برای اصلاح صبحانه دوام آورد. بله ، آنها خیلی سریع هستند !

5 دقیقه به اصلاح صبح شما

توجه داشته باشید که در اکثر موارد با تراشنده برقی ، شما نمی توانید به طور همزمان آنها را وصل کنید و تراشید.

دلیل این امر این است که از آنجا که ما مقدار زیادی از تراشنده برقی مرطوب و خشک را در بازار کشف کردیم ، تولید کنندگان سوئیچ ایمنی را برای جلوگیری از برق مردم در هنگام تلاش برای تراشیدن با دستگاه خود که به هنگام دوش گرفتن وصل شده اند ، قرار داده اند. .

من می دانم که شما قطعاً چنین چیزی را امتحان نخواهید کرد ، اما اگر تعجب می کنید که چرا به زودی ریش تراش برقی به هنگام وصل شدن شکسته می شود ، به همین دلیل است.

شما می توانید از اکثر ریش تراش های موجود در بازار انتظار داشته باشید که زمان متوسط ​​تراشیدن باتری در حدود 45-50 دقیقه باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم که باید به آن توجه کنید که از نزدیک با عمر باتری مرتبط است ، در صورت داشتن قفل مسافرتی است . این قفل مسافرتی دقیقاً به نظر می رسد.

اگر در سفر کاری هستید ، می توانید ریش تراش برقی خود را به حالت قفل قرار دهید تا در حالی که چمدان شما در حال تخلیه باتری نیست ، روشن نشود.

ریش تراش برقی را برای جلوگیری از آکنه تمیز نگه دارید!
بیایید فقط بگوییم که صاحبان تراشنده برقی مدرن آن را ساخته اند. حتی اگر یک ریش تراش مرطوب و مرطوب نیست ، بیشتر از مواقع غیر از آن ، اکثر تراشنده های برقی به شما این امکان را می دهند که فویل یا سر چرخان را بیرون بیاورید و آن را زیر آب بشویید .

سهولت آسان برای شستشوی سر ریش تراش زیر آب باعث می شود تا پاکسازی نسیم شود .

البته بیشتر ریش تراش ها البته با مینی برس هایی که می توانید برای دسترسی به مناطق سخت استفاده کنید ، همراه هستند.

با مراجعه به تراشنده های برقی سطح بالا ، به چندین مورد خواهید رسید که دارای ایستگاه اتصال و تمیز کردن هستند (که بعضاً به آن “تمیز کردن و تجدید” گفته می شود).

نکته جالب در مورد این سیستم تمیز کردن ، اهداف چند منظوره آنها است . حوض به خودی خود ریش تراش برقی را با الکل تمیز می کند ، ریش تراش را شارژ می کند ، ماشین ریش تراش ه ها را روغن می کند و در نهایت ریش تراش شما را خشک می کند.

همه این کارها زمانی انجام می شود که شما فقط ریش تراش را در گهواره استراحت دهید و روی یک دکمه یا دو کلیک کنید.

با این حال ، با ایستگاه تمیز کردن ، هزینه های اضافی در ارتباط با آن وجود دارد. هر ایستگاه تمیزکاری نیاز به درج کارتریج دارد (این شامل الکل و روان کننده است).

اکنون این کار برای شارژ کردن ریش تراش شما لازم نیست ، بنابراین لازم نیست که کارتریج را در دست داشته باشید تا بتوانید کار خود را ادامه دهید ( این مانند زمانی نیست که جوهر رنگی در چاپگر شما تمام شود و شما فقط می خواهید به صورت سیاه و سفید چاپ شود اما نمی تواند زیرا یک قسمت خالی است).

تمیز کردن ریش تراش برقی به طور منظم به کاهش بروز آکنه کمک می کند زیرا باعث می شود تمام روغنهای طبیعی موجود در پوست شما از روی سر خارج شود.

با استفاده از کارتریج تمیز کردن ، می توانید آنها را با قیمت بسیار ارزان انتخاب کنید و انتظار دارید که سالانه حدود 60 دلار در این کل هزینه کنید. هر کارتریج حدود 30 یا تقریباً از بین آنها تمیز می شود.

بیشتر از جلوگیری از انتشار آکنه و سوزش بدن
در هنگام استفاده از ریش تراش برقی می خواهید مطمئن شوید که چگونه می توانید از آن به درستی استفاده کنید . همانطور که در بالا در قسمت فویل سر در مقابل بخش چرخشی سر بیان شد.

به یاد داشته باشید ، سر فویل از بالا و پایین یا اندازه به اندازه استفاده می شود . در حالی که از یک سر دوار در حرکت دایره ای جهت عقربه های ساعت استفاده می شود .

یکی از دلایل اصلی تحریک در هنگام استفاده از ریش تراش برقی زمانی است که چندین بار از ناحیه دور می روید .
تحریک پوست هنگام استفاده از ماشین ریش تراش برقی

به همین دلیل ممکن است برخی از افراد از خرید ریش تراش بالاتر بپرهیزند زیرا ممکن است تعداد دفعاتی که لازم است بر روی صورت خود بروند برای ایجاد یک تراش تمیز کاهش می دهد.

برای جلوگیری از تحریک بیشتر ، چندین نفر از ریش تراش که گزینه اصلاح ریش تراشی دارند ، انتخاب می کنند . به این ترتیب آنها می توانند از کرم اصلاح موهای خود استفاده کنند تا کمی راحت تر اصلاح شود .

تست ریش تراش برقی مرطوب

با توجه به بروز آکنه هنگام استفاده از ریش تراش برقی ، همانطور که در بخش بالا ذکر شد می خواهید مطمئن شوید که می توانید سر را به راحتی تمیز کنید.
همچنین قبل از شستن صورت قبل از شستن صورت به کاهش شیوع آکنه کمک می کند .

ماشین ریش تراش ه؟ فکر کردم از استفاده از ماشین ریش تراش های جایگزین فاصله گرفتم ؟!

یکی از مهمترین مزایای درک شده برای تراشندگان برقی این است که شما نیازی به خرید ماشین ریش تراش ه ندارید.

درست! لازم نیست آنها را بطور منظم مانند ریش تراش ایمنی معمولی خود بخرید ، با این وجود ، تقریباً هر سال و نیم یکبار ، باید در صورت داشتن هرگونه کشش یا تحریک تدریجی که در حین استفاده اتفاق افتاد ، به دنبال داشتن ماشین ریش تراش ه های جدید باشید. استفاده از ریش تراش

هزینه معمولی ماشین ریش تراش ه های جایگزین هنوز به طور قابل توجهی ارزان تر از خرید کارتریج های جایگزین برای یک ریش تراش ایمنی است. آنها حدود 30 دلار برای فویل سر و حدود 35 دلار برای یک سر چرخان برای شما باز می گردانند .

آیا هزینه ماشین ریش تراش برقی ارزش آن را دارد؟
آیا یک ریش تراش برقی ارزش سرمایه گذاری دارد؟
بزرگترین سود به ریش تراش برقی راحتی . به خصوص اگر روزانه اصلاح می کنید .

بعضی از بچه ها که فقط صبح باید سریع درب را بیرون بیاورند و نمی توانند روی تیز کردن ماشین ریش تراش ه ها ، استفاده از کرم تراشیدن و غیره تمرکز کنند ، به همین دلیل بازار تراشیدن برقی وجود دارد .

این که آیا شما در راه کار خود در ماشین خود اصلاح می کنید ، یا فقط نمی خواهید نگران تمیز کردن باشید ، تراشیدن برقی معقول است .

برای مردانی که مایل به جلوگیری از تحریک ناشی از یک ریش تراش فویل یا چرخان هستند ، می توان از ریش کن ریش یا گیره جوش استفاده کرد.

ریش تراش برقی: بسته بندی کردن
بنابراین شما در آنجا هستید ، یک نمای عمیق در تراشنده های برقی و موارد اصلی که باید در آن جستجو کنید. بنابراین ، آیا به دنبال یک ریش تراش بسیار معتبر از Braun هستید یا یکی از برترین تراشندگان Norelco هستید ، می دانید که هنگام مقایسه آنها باید به دنبال چه چیزی بگردید.

پس کدام یک را انتخاب می کنید؟

درباره نویسنده

شاون برنز
شاون بنیانگذار و سردبیر ارشد ابزارهای مردان است ، منبع پیشرو و شیوه نظافت توسط مردان در 187 کشور جهان. وی این سایت را با هدف آموزش عادت های مناسب نظافت و سبکی معقول شروع به کار کرد. او متخصص در همه امور مربوط به نظافت مردان است. کارهای وی در سایتهای بی شماری از جمله وال استریت ژورنال ، NBC ، AskMen ، Vice ، WikiHow و New York Times ذکر شده است.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul