راهنمای خرید هودهای مخفی اخوان

سرمایه گذاری در کاپوت محدوده راهی عالی برای سفارشی کردن آشپزخانه ، افزایش ارزش منزل و راحت تر کردن آن در آشپزی است! استایل ، انواع و ویژگی های زیادی وجود دارد که باید هنگام خرید یک هود محدوده در نظر بگیرید. با استفاده از این راهنمای خرید هود محدوده ، به شما کمک می کند تا نوع مورد نیاز خود را ببندید و مطمئن شوید که عاشق هود دامنه ای هستید که ما به طراحی و نصب سفارشی در خانه یا رستوران خود کمک می کنیم!

انواع هودهای معایب هود مخفی اخوان
انواع محدودی از انواع هود محدوده برای محدودیت های مختلف نصب و تنظیمات سبک وجود دارد. برخی از آنها به دیوار سوار می شوند و برخی دیگر روی یک جزیره در آشپزخانه شما روی سقف سوار می شوند. سبک هایی وجود دارد که هوای گرم و بخارهای پخت و پز در خارج از خانه هل داده می شود ، در حالی که سایرین بدون خلط هستند و هوا را فیلتر می کنند تا سموم و گریس های موجود در هوا را قبل از رها کردن هوا دوباره به داخل آشپزخانه خارج کنند.

هودهای محدوده جزیره
یک هود جزیره ای است که به طور مستقیم بر روی سقف در بالای یک ظرف در یک جزیره آشپزخانه نصب می شود. این هودهای برد معمولاً بسیار گسترده تر از هودهای دیواری ساخته می شوند زیرا فایده کابینت ها برای کمک به هدایت هوا به داخل کاپوت نیست. امروزه بسیاری از آشپزخانه ها وسط آشپزخانه را در وسط آشپزخانه قرار می دهند تا او که او در حال آشپزی است هنوز هم می تواند در آشپزخانه با مردم روبرو شود و بخشی از گفتگو باشد. یک کاپوت جزیره فقط به آنها کمک می کند تا ضمن تهیه دستور العمل های مورد علاقه خود ، سردتر و راحت بمانند.

هودهای محدوده Downdraft
این طرح ها برای کاربردهای مسکونی کاربرد کمتری دارند زیرا دود قلی می کنند و به سمت مجرای نصب شده در کف دود می کنند. در برخی از کاربردهای تجاری آنها به سردتر و کارآمدتر کارکنان آشپزخانه کمک می کنند ، اما در مکان های مسکونی تخریب مورد نیاز برای نصب مجاری به طور معمول از نظر هزینه ای بسیار مضر و وقت گیر است.

هودهای محدوده دیواری-دودکش
در صورت عدم وجود کابینت که در آن بیش از محدوده سوار شوید ، هود محدوده دیوار دودکش گزینه بسیار خوبی است. این هودهای برد مستقیماً روی دیوار سوار می شوند و داخل یک پشته دیواری به فضای بیرون منتقل می شوند. این طرح به صاحبان خانه کمک می کند تا در صورت عدم نیاز به فضای اضافی آشپزخانه ، برنامه آشپزخانه ای بازتری داشته باشند. اینها در خانه هایی که طرح های مدرن مینیمالیستی در حال افزایش است ، محبوبیت زیادی دارند.

هودهای محدوده ای با خلط
همه هودهای محدوده دارای مجاری نیستند که دودها و چربیهای موجود در هوا را از پخت و پز هدایت می کنند ، و همیشه نیازی به آن نیست. یک کاپوت از نوع بدون چربی گرما ، گریس هوا و بخار را از محل پخت و پز دور می کند و گریس را فیلتر می کند. در حالی که بعضی اوقات این کار ضروری است اما بجای فشار آوردن آن به بیرون از خانه ، بو و حرارت را دوباره به خانه باز می گرداند.

ویژگی های هودهای محدوده
همه هودهای برد برابر نیستند و برخی از ویژگی های ممتاز وجود دارد که برخی از هودهای برد را مطلوب تر و کاربر پسند تر می کند. از آنجا که می توانید انتخاب کنید که هواداران چقدر سریع می خواهند به یک هود محدوده بروند که می داند چه موقع روشن شود ، باید هنگام انتخاب کاپوت محدوده گزینه هایی داشته باشید.

تنظیمات سرعت فن
انواع مختلف پخت و پز با سرعت های مختلف فن تماس می گیرند. به سادگی گرم کردن مقداری آب ، همان دفع و جوشاندن اسپاگتی یا پختن گوشت را از بین نمی برد. امکان انتخاب سرعت مناسب برای طرفداران شما باعث می شود تا بتوانید در هنگام پختن چیزهای کوچکتر آشپزخانه را ساکت تر کنید.

سنسور اتوماتیک
بعضی از بهترین کاپوت های برد با تلاش شما در آشپزی در آشپزخانه کار می کنند. هرچه گرما به همراه بخار زیاد می شود و پخت و پز سمی یک هود محدوده مجهز به چشمه سنسور خودکار را زنده می کند و به راحتی از شما مراقبت می کند ، سرآشپز!

حجم جریان هوا
واضح است که هر آشپزخانه دارای طرح و اندازه متفاوت است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که یک هود محدوده را انتخاب کنید که بتواند حرارت ، بخار و بخار را به اندازه کافی سریع برطرف کند تا آشپز راحت باشد. برای اطمینان از انتخاب طرحی که متناسب با طرح آشپزخانه و محل قرارگیری هود دامنه شما باشد ، با مشاور طراحی خود تماس بگیرید!

خاموش کردن زمان اگزوز
وقتی کار آشپزی تمام شد احتمالاً بوی کمی وجود دارد و بخار هنوز هم بالا می رود. منتظر خنک شدن اجاق گاز برای خاموش کردن هود برد خود نیستید. خاموش شدن به موقع به شما امکان می دهد تا غذای خود را با شرکت یا خانواده خود در میان بگذارید تا لذت ببرید در حالی که این کار به سادگی انجام می شود و سپس خود را خاموش می کنید.

هودهای محدوده دره ققنوس
اگر دوست دارید در هر مکانی دره ققنوس یک هود محدوده سفارشی نصب کنید. آلیاژهای هنری می توانند کمک کنند! ما انواع مختلفی از انواع هودهای سفارشی را طراحی می کنیم و آنها را با توجه بی نقص به طراحی ، جزئیات و کاملاً با کیفیت کار می کنیم. این که آیا شما به یک هود محدوده برای خانه ، محیط تجاری یا رستوران با سطح عالی نیاز دارید ، تیم ما می تواند یک هود محدوده شما را ایجاد کند که کار را با سبکی غیرقابل توصیف انجام می دهد.