خریدچمدان در ایران باستان

3.8
(33)
چهار کیسه دوفل در بالای ساحل در یک ساحل قرار گرفته است
داشتن نوع مناسب چمدان ، بسته یا کیف برای سفرهای شما می تواند بسته بندی و حرکت در هواپیما را مرتفع کرده و یا جاده را آسان تر و استرس زا کند. اما با انتخاب سبک های بسیاری ، تصمیم گیری در مورد کدامیک مناسب برای شما می تواند یک چالش باشد. در این مقاله انواع مختلف چمدان ها را تفکیک می کند و در انتخاب اندازه مناسب ، وزن و سطح دوام مناسب توصیه هایی را ارائه می دهد. همچنین از ویژگی هایی نظیر چرخ ها ، محفظه های لپ تاپ و سازگاری حمل کننده فراتر می رود.

انواع چمدان ، کیف و پاکت
سه دسته چمدان وجود دارد: چمدان های چرخ دار ، بسته های مسافرتی و دوئل مسافرتی. وقتی تصمیم می گیرید که کدام یک برای شما مناسب باشد ، می تواند در مورد چیزهایی مانند جایی که می خواهید فکر کنید ، چگونه به آنجا می روید و هنگام رسیدن به آنجا چه کاری را انجام می دهید مفید باشد.

چمدان چرخدار
مزیت بارز چمدان ، بسته و کیف با چرخ این است که حمل و نقل آنها از طریق فرودگاه و پایین خیابانهای صاف و پیاده روها چقدر آسان است. سه نوع چمدان چرخ دار وجود دارد: چمدان چرخ دار ، دوقلوی چرخ دار و کوله پشتی چرخ دار.

خریدچمدان

چرخش چمدان: برای مسافران سنتی طراحی شده است ، آنچه که می بینید بیشتر افراد در پشت فرودگاه در فرودگاه در حال کشیدن هستند. آنها در طیف وسیعی از اندازه ها قرار می گیرند و به طور معمول دارای ساختاری محکم هستند که برای رسیدگی به سخت گیری های سیستم های حمل و نقل چمدان ساخته شده است. آنها معمولاً برای مسافرتهای شغلی ، بازدیدهای خانوادگی ، مسافرتهای جاده ای و مسافرت به مناطق شهری بهترین گزینه هستند.

گرافیکی که بهترین کاربردها برای دفاتر چرخ دار را نشان می دهد

دونفره های چرخ دار: هیچ چیز دنده ای را مانند یک کیسه دوفلو بلع نمی کند ، و یکی با چرخ ها انتخاب خوبی برای مسافران چند مسافرتی است. اگر ماجراهای شما غالباً به دنده هایی با اندازه ها و شکل های مختلف نیاز دارند ، یک دوفل نورد راهی هوشمندانه برای ترساندن همه آن ها است. برای بسترهای سبک ، یک دوقلوی چرخ دار فضای کمتری را ارائه می دهد اما به شما امکان می دهد تا وقت و هزینه چک کردن یک کیسه را فراموش نکنید. دونفره های چرخ دار انتخاب مناسبی برای سفرهای ماجراجویی هستند که نیاز به وسایل سنگین و عجیب و غریب و عجیب و غریب ، سفرهای خانوادگی و سفرهای جاده ای دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های دوفل ، در مورد دوئل مسافرتی در زیر بخوانید.

گرافیکی که بهترین استفاده ها برای کوله پشتی های چرخ دار را نشان می دهد

کوله پشتی های چرخدار : محبوب این افراد در سفرهای ماجراجویی ، این راحتی چمدان های چرخدار را با تحرک کوله پشتی ترکیب می کند. می توانید وسایل دنده زیادی را با یک کشش ساده از دسته قابل کشش حمل کنید. روبرو شدن با ترافیک سنگین کف یا پرواز طولانی از پله ها؟ تسمه های شانه و کمربند لگن را برای راحتی در حمل دست تسمه ببندید. کوله پشتی های چرخدار معمولاً برای سفرهای پرماجرا و سفرهای جاده ای بهترین هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوله پشتی ، بخش بسته های سفر را در زیر مشاهده کنید.

Duffels Travel
این موارد از دافل های اساسی است که شما روی دسته های تخته ای با دسته های قابل حمل ، روی شانه به دوفیل های چرخ دار می چرخانید (برای اطلاع از دوفصل های چرخ دار ، به بخش چمدان های چرخدار این مقاله مراجعه کنید.) مزیت اصلی دوفل ها نسبت به گزینه های دیگر طراحی ساده آنها است. استفاده از آنها بسیار آسان است و به طور کلی یک فضای بزرگ برای بسته بندی وسایل و لباس شما دارند. مطمئناً اگر شما از نوع فوق سازمان یافته ای باشید که نیاز به جیب ها و محفظه های جداگانه داشته باشید تا عاقل بمانید ، این می تواند یک ضرر باشد. (یکی از راه های ماندن در یک دوفل ، بسته بندی وسایل خود در مکعب های مسافرتی یا کیسه های مواد است.)

کیسه های دافل در اندازه های مختلف ، از کیف های قابل حمل و جمع و جور که ظرفیت 20 تا 30 لیتر دارند و در آخر هفته ارزش لباس ها را به دو نفره عظیم که 100 لیتر یا بیشتر برای ماجراجویی هایی که نیاز به وسایل دنده دار دارند ، می باشد.

نحوه انتخاب چمدان ، بسته و کیف

با توجه به اینکه چرخهای آسان چگونه حمل و نقل را ایجاد می کنند ، ممکن است کیسه های سنتی دوفل که دارای چرخ نیستند قدیمی به نظر برسند. اما ، برای ماجراجویی به مکانهای دوردست با خیابان های پر پیچ و خم و بدون پوشش ، چرخ ها از آنچه ارزشش را دارد ، دردسر بیشتری خواهند داشت و به وزن کلی کیف چندین پوند اضافه می کنند. نه تنها دوفل های سنتی سبک تر هستند ، بلکه از آنهایی که چرخ های چرخ دارند نیز قابل انعطاف تر هستند و باعث می شوند تا در پشت اتومبیل ها چاشنی بیشتری داشته باشند ، روی قفسه های سقفی یا بند به یک حیوان بسته بندی کنند. این دونفره ها نیز راحت تر ذخیره می شوند (بدون قطعات سفت و سخت ، بنابراین آنها کوچکتر می شوند) و به طور معمول ارزان تر هستند. آنها گزینه ای عالی برای کوهنوردان ، مسافران ماجراجویی و افرادی با بودجه ای هستند که باید وسایل زیادی را حمل کنند.

بسته های مسافرتی
این کوله پشتی های مسافرتی که در آن جایی که چمدان های چرخدار قرار ندارند برتری دارند: در خیابان های شن ، خیابان های سنگفرش ، پله ها و زمین های ناهموار. بسته های مسافرتی از نظر نحوه پوشیدن آنها و پشتیبانی از آنها مانند سایر کوله پشتی ها هستند ، اما از ویژگی های خاص سفر مانند جیب های سازمانی ، بند ناف و تسمه های شانه و ویژگی های امنیتی داخلی مانند زیپ های قابل قفل برخوردار هستند. آنها برای مسافرانی که می خواهند بسیار متحرک باشند ایده آل هستند و با حمل همه چیز بر روی پشتشان خوب است.

گرافیکی که بهترین استفاده را برای بسته های مسافرتی نشان می دهد

 نحوه تعیین چمدان اندازه مناسب ، بسته یا کیف
فرد در حالی که در یک سفر ماجراجویانه قرار دارد چیزهایی را در یک کیسه دوفل می گذارد

چمدان ، کیف یا بسته بندی سایز مناسب به مواردی مانند طول سفر ، نوع سفر و عادات بسته بندی شما بستگی دارد. ممکن است خرید یک کیف بزرگتر از آنچه نیاز دارید ایده خوبی به نظر برسد ، اما توصیه می کنیم با این کار مخالف باشید زیرا شما را وسوسه می کنید تا فضای اضافی موجود را پر کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در هنگام تعیین چه اندازه کیسه ای در نظر بگیرید:

طول و نوع سفر خود را در نظر بگیرید. آیا شما در حال انجام یک ماجراجویی جدی هستید که نیاز به چادر ، کیسه خواب ، اجاق گاز ، وسایل کوهنوردی و موارد دیگر دارد؟ اگر چنین است ، شما به یک کیف بزرگ (یا چند عدد) نیاز دارید تا بتوانید تمام این وسایل را منتقل کنید. اما ، اگر می خواهید یک استراحت آخر هفته را انجام دهید که نیاز به تغییر چند لباس و لوازم توالت دارد ، یک کیف کامپکت درست خواهد بود.

در اینجا چند دستورالعمل تقریبی آورده شده است تا حس چمدان و اندازه دوفل (بر حسب حجم در لیتر) و میزان امکان پذیر بودن آنها را به شما ارائه دهیم:

30-50 لیتر : به طور کلی چمدانی که ظرفیتی در حدود 50 لیتر یا کمتر داشته باشد ، برای یک سفر آخر هفته کافی است. در این دامنه اندازه های مختلف دفبل حمل ، بسته و کیف وجود دارد.
50-75 لیتر: برای سفری که یک یا دو هفته طول بکشد ، افراد زیادی در این محدوده از یک کیسه پرش می کنند.
75 لیتر – 100 لیتر: برای سفرهای بزرگ مسافر ، معمولاً به چندین کیسه بزرگ نیاز دارند که می توانند هرکدام را 75 لیتر یا بیشتر نگه دارند. (البته به خاطر داشته باشید که هر چه کیف بزرگتر باشد ، حمل و نقل آن سنگین تر است. حمل و نقل چند کیسه کوچکتر ممکن است حمل و نقل آسان تر باشد.
آیا شما یک بسته بندیگر مینیمالیستی هستید یا چیزهای اضافی زیادی را به همراه می آورید؟ برخی از افراد می توانند با یک کیسه حمل فشرده برای سفری که هفته ها طول می کشد ، کنار بیایند ، در حالی که برخی دیگر باید یک کیسه را برای استراحت آخر هفته چک کنند. بسته بندی سبک مزایای آن را دارد ، مانند مانور آسان در مکان های شلوغ و جلوگیری از هزینه های چک شده چمدان. برای یادگیری نحوه نورپردازی ، به مقاله ما ، نکاتی درباره سفر نور مراجعه کنید .

اگر قصد ندارید کیف های خود را چک کنید ، محدودیت های حمل را به خاطر داشته باشید. بسیاری از مسافران هواپیمایی در تلاشند تا همه چیز را در یک کیف مخصوص حمل خود قرار دهند تا از هزینه و زحمت چک کردن یک کیسه جلوگیری کنند. اگر این هدف شماست ، پس به ابعاد چمدان توجه کنید. بیشتر خطوط هوایی اجازه می دهند هنگام اضافه کردن طول ، عرض و ارتفاع کیسه های حمل بیش از 45 اینچ خطی نداشته باشند. به عنوان مثال ، کیسه ای با ابعاد 22 اینچ X 14 اینچ X 9 اینچ 45 اینچ است. قوانین می توانند تغییر کنند و بعضی اوقات براساس هواپیمایی تفاوت دارند ، بنابراین قبل از عزیمت حتماً با شرکت هواپیمایی خود در مورد محدودیت اندازه (یا سایر مقررات چمدان) تماس بگیرید.

هنگام انتخاب چمدان ، وزن ، مواد و دوام را در نظر بگیرید
سه مسافر هنگام راه رفتن در شهر کوله پشتی می پوشند

این که آیا شما یک کیسه را به داخل یک محفظه سربار در هواپیما در حال بالابردن یا پرواز از پله ها می کنید ، یک تکه بزرگ چمدان سفر را سخت تر می کند. و با توجه به اینکه بیشتر خطوط هوایی برای کیسه هایی که وزن آنها بیش از 50 پوند است ، شارژ می شوند ، به نفع شماست که کیف های خود را سبک نگه دارید.

اگر به مرز 50 پوند نزدیک شوید یا فقط می خواهید کیف های خود را تا حد امکان سبک نگه دارید ، وزن کیسه به تنهایی می تواند بازی کند.

می توانید با نگاه کردن به بخش “مشخصات فنی” صفحات محصول REI ، وزن کیسه ها را مقایسه کنید. همانطور که انجام می دهید ، در اینجا چیزهایی وجود دارد که باید بدانید:

اگر مسافرت شما را از فرودگاه به هتلی با سطوح صاف برای نورد دور کند ، ممکن است یک کیسه سنگین نگران کننده نباشد. اما اگر کیف بالایی داشته باشید و حمل زیادی داشته باشید ، سبک تر بهتر است.
کیف های چرخ دار سنگین تر (معمولاً حدود 5 پوند یا بیشتر) از کیسه های غیر قابل مقایسه با اندازه هستند ، بنابراین در مورد اینکه آیا چرخ ها برای سفر مناسب هستند فکر کنید. در سفری که مسافرتهای زیادی را با سطوح خشن و مسیرهای پیاده روی انجام می دهد ، زمان زیادی را برای حمل کیف های خود می گذرانید ، بنابراین بهتر است چرخ ها را نادیده بگیرید. حمل دونفره یا مسافرتی بدون چرخ می تواند حمل و نقل آن آسان تر باشد ، به فضای تنگ و چسبیده بر روی قفسه های سقفی و بسته بندی حیوانات آسانتر شود.

ملاحظاتی برای دوام
از دستگیرندگان خشن چمدان گرفته تا مسافرتهای پر پیچ و خم در جاده های ناهموار ، چمدان های شما و وسایل موجود در داخل می توانید ضرب و شتم بزنید. فکر کردن در مورد دوام چمدان ، بسته ها و کیف ها به معنای نگاه کردن به مواد مورد استفاده در ساخت هر قطعه و همچنین ارزیابی مواردی از قبیل زیپ های محکم ، چرخ ها و دسته ها است. ارزیابی این موارد برای انجام آنلاین دشوار است ، اما بررسی بررسی محصولات می تواند روشی مناسب برای درک این مسئله باشد که این قطعات چگونه به خوبی نگه دارند. اگر در حال خرید در فروشگاه هستید ، می توانید چرخ ها و دسته ها را جارو بزنید و زیپ ها را کنترل کنید تا مطمئن شوید محکم به نظر می رسند. توجه داشته باشید که یک کیسه با چرخ های بریده شده کمی محافظت بیشتری در برابر صدمه می کند. در مورد انتخاب مواد چمدان ، افکار دیگری وجود دارد:

اگر محافظت از وسایل داخل کیف شما بالاترین اولویت شما است ، چمدان های سفت و سخت را در نظر بگیرید. اینها اغلب از پلاستیک های سبک و مقاوم در برابر ضربه ساخته می شوند. چمدان های ساخته شده از آلومینیوم محافظت عالی می کنند ، اما سنگین و گران هستند.

اگر می خواهید کیف خود را در فضاهای تنگ پر کنید ، با چمدان های یک طرفه نرم بروید. پارچه های کم مصرف می توانند کاملاً بادوام باشند و چمدان های نرم از مزایای قابل انعطاف پذیری بیشتری نسبت به چمدان های سفت و سخت برخوردار هستند (به فکر پر کردن آن در سطل های سربار در هواپیماها یا صندوق عقب یک ماشین باشید).

اگر به کیسه ضد آب احتیاج دارید و تصمیم گرفته اید که یک دوفل باشد انتخاب مناسبی است ، آنهایی که دارای پارچه های رنتستوپ با روکش بالا هستند که در یک اورتان ترموپلاستیک پوشانده شده اند بهترین گزینه برای دوام و مقاومت در برابر آب هستند. برخی از دافل های کاملا ضد آب وجود دارد. اگر این یک نیاز برای شما باشد ، انتظار داشته باشید که بیشتر هزینه کنید. یک راه حل دیگر این است که وسایل خود را در کیسه های زباله پلاستیکی بسته بندی کرده و سپس آن ها را درون یک آبشار ضد آب قرار دهید.

ویژگی هایی را انتخاب کنید که می خواهید چمدان شما داشته باشد
یک مسافر لپ تاپ خود را در آستین لپ تاپ بسته سفر خود قرار می دهد

با مقایسه چمدان ، بسته ها و کیف ها ، مجموعه ای از ویژگی ها را پیدا خواهید کرد. در اینجا برخی از موارد برتر برای جستجو در اینجا آمده است:

چرخ ها: اگر در حال خرید چمدان با چرخ هستید ، اصلی ترین چیزی که باید در مورد آن فکر کنید این است که آیا شما می خواهید دو چرخ یا چهار چرخ داشته باشید. (دو نفره و کوله پشتی در حال چرخش به طور معمول فقط دو چرخ دارند ، بنابراین این امر در درجه اول در مورد چمدان های چرخشی صدق می کند.)

دو چرخ: طراحی دو چرخ بسیار متداول است. این امکان را به شما می دهد تا چمدان های خود را به پشت خود بکشید یا آن را جلوی خود بکشید ، اما نمی توانید آن را به پهلو حرکت دهید. چرخ ها بطور معمول کمی درون کیسه فرو می روند که فضای بسته بندی داخلی را اشغال می کند اما از چرخ ها در برابر ضربه محافظت می کند. کیف های دو چرخ تمایل دارند که خیابان های خشن و محدودیت هایی بهتر از چهارچرخ داشته باشند.
چهار چرخ : مزیت بزرگ برای داشتن چهار چرخ تحرک است. می توانید این قطعات را از هر جهت حرکت دهید و آنها را پشت سر خود ، در مقابل خود یا در کنار خود بچرخانید. آنها همچنین برای چرخیدن یک راهرو باریک هواپیما بسیار عالی هستند. هشدار داده می شود ، اگر a اگر شما یک قطعه چمدان را بر روی شکاف اتومبیل پارک کنید ، احتمالاً از بین خواهد رفت.
اندازه حمل: کیسه ای که به عنوان حمل در REI.com مشخص شده است ، مطابق با دستورالعمل های اندازه متداول است که خطوط هوایی آن را اجرا می کند. اما ، قوانین تغییر می کنند و بسته به هواپیمایی می توانند متفاوت باشند ، بنابراین همیشه قبل از عزیمت ، با هواپیمایی خود را بررسی کنید.

محفظه لپ تاپ: اگر با لپ تاپ خود سفر می کنید ، یک محفظه اختصاصی که هنگام حمل و نقل از دستگاه محافظت می کند و محافظت می کند ، مفید است.

محفظه iPad / تبلت: اگر به طور مرتب وسایل خود را در امتداد خود قرار دهید (و به محافظت از فناوری خود کمک می کند) یک مکان خاص برای ذخیره iPad یا رایانه لوحی دیگر ویژگی خوبی است.

دوستانه با ایست بازرسی : یک کیف “ایست بازرسی” ، محفظه ای است که فقط دارای لپ تاپ است که می تواند هنگام عبور از پاسگاه های امنیتی فرودگاه ، روی کمربند اشعه X باز و مسطح شود. این امر به شما امکان می دهد لپ تاپ را در کیف خود بگذارید در حالی که به نمایندگان TSA دید واضحی از کامپیوتر برای غربالگری مناسب می دهید. (این گفته است ، بسیاری از عوامل TSA هنوز هم از شما می خواهند که بدون در نظر گرفتن لپ تاپ خود را حذف کنید.)

جیب های سازمان دهنده: جیب های داخلی سازمان دهنده امکان ذخیره کالاهای متداول مانند قلم ، گذرنامه و کلیدهای خود را در مکانی مناسب آسان می کند.

کوله پشتی قابل جابجایی: اغلب در بسته های مسافرتی یافت می شود ، یک روز کوله پشتی قابل جابجایی می تواند پس از رسیدن به مقصد ، سفرهای تفریحی خوبی داشته باشد. می توانید بسته بزرگتر خود را پشت سر بگذارید و از روزانه برای حمل تنقلات ، آب و سایر ملزومات استفاده کنید.

تسمه کوله پشتی: اگر می خواهید یک کیف دوفلن را روی پشت خود حمل کنید ، به دنبال آن باشید که تسمه های کوله پشتی اختصاص داده شده باشد. این ویژگی باعث می شود حمل بار سنگین از پله ها یا پایین پیست بسیار آسان تر شود.

بسته بندی: این بیشتر مربوط به کیسه های دوفل است و به این معنی است که این کیف می تواند داخل جیب مخصوص خود باشد. این مورد برای ذخیره سازی جمع و جور در هنگام استفاده از دافل خوب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>