ثبت شرکت در فدراسیون روسیه

ثبت شرکت در روسیه
شرکت وکلای دادگستری و حقوقی بین المللی شرکت هایی را در روسیه برای شهروندان این ایالت و همچنین غیر مقیم کشورهای کشورهای CIS و مناطق دیگر ثبت می کنند. فرآیند شروع به کار شامل مراحل زیادی است ، از انتخاب نام شرکت گرفته تا دریافت مجوزهای ویژه در صورتی که شرکت درگیر بانکداری یا بیمه باشد.

تجارت در فدراسیون روسیه: اشکال مالکیت
برای ثبت شرکت در روسیه ، باید فرم قانونی را انتخاب کنید. رایج ترین و سودمندترین موسس آن LLC و IP است. هر فرم نیازهای جداگانه ای دارد که در زیر ذکر شده است. می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید یا درخواست ثبت شرکت در روسیه را در وب سایت یا از طریق تلفن بگذارید.

شرکت با مسئولیت محدود
بنیانگذار یک LLC می تواند یک شخص حقوقی یا یک شخص باشد. در بنیاد شرکت سهم سرمایه مجاز تأمین می شود که بین همه ذینفعان به سهام تقسیم می شود. ویژگی اصلی را می توان وجود مسئولیت شرکت کنندگان فقط در چارچوب سهم آنها از سرمایه عنوان کرد. هنگام تماس با Law & Trust ، باید داده های اولیه LLC را تهیه کنید ، که براساس آن مستندات بعدی جمع آوری می شود.

مشتری باید وکلا را در اختیار شما قرار دهد:

نام و آدرس قانونی شرکت برای ثبت نام.
اطلاعات مربوط به تعداد بنیانگذاران LLC و اطلاعات شخصی آنها.
برای ثبت شرکت در روسیه ، شما باید مبلغی حداقل 10،000 روبل داشته باشید تا آن را به عنوان سرمایه مجاز به حساب بانکی واریز کنید.
سندی که منعکس کننده سطح توزیع سهام سرمایه بین همه بنیانگذاران LLC است.
کسب و کار در فدراسیون روسیه نیازی به مجوز اضافی ندارد ، به استثنای برخی از حوزه های فعالیت ، به منظور شناسایی نیاز به صدور گواهینامه ، مالک مستندات مربوط به رجیستری OKVED را در اسناد ذکر می کند.
اطلاعات مربوط به انتصاب مدیر کل LLC. شخصی با تابعیت هر کشور می تواند به عنوان مدیر عمل کند ؛ بنیانگذار خود می تواند این سمت را بگیرد.
نوع مالیات انتخاب شده شرکت های فراساحلی در روسیه به معنای کلی این اصطلاح وجود ندارند ، اما مناطق خاصی وجود دارد که می توان نرخ مالیات پایین را تعیین کرد. مزایایی نیز هنگام ثبت شرکت در روسیه در مناطق خاص فعالیت وجود دارد که جزئیات آن را می توان با متخصصان ما روشن کرد.
کارآفرینی فردی
آسانترین راه برای ثبت شرکت در روسیه ، ایجاد IP است. با این شکل از مالکیت ، نیازی به ایجاد یک نهاد حقوقی نیست که روند کار را بسیار ساده و سرعت بخشیده است. تأسیس مشاغل در فدراسیون روسیه به صورت IP در چند مرحله انجام می شود:

تعریف کدهای فعالیت در سیستم OKVED روسیه. حداکثر 20 کد مجاز است ؛ ابتدا زمینه های اصلی کارآفرینی از گروه های والدین مشخص شده است.
جمع آوری یک بسته مستندات. مالک آینده شرکت نیاز به پر کردن فرم درخواست P21001 ، تهیه نسخه از کلیه صفحات گذرنامه شخصی ، پرداخت هزینه ایالتی برای در نظر گرفتن برنامه دارد. ممکن است اسناد دیگر لازم باشد ، بنابراین لیست باید در مصاحبه شخصی با یک وکیل دادگستری در Law & Trust تهیه شود.
ثبت نام با بازرسی منطقه ای خدمات مالیاتی فدرال. هر کارآفرین ملزم به پرداخت مالیات برای در دسترس بودن مشاغل و همچنین مالیات بر ارزش افزوده است ، به همین دلیل انتقال داده های خود به بازرسی الزامی است.
در نظر گرفتن برنامه. یک مرکز ثبت نام واحد طی 5-7 روز کاری بررسی را انجام می دهد. از لحاظ تئوریکی ، بازرس باید شرکت جدید خود را در FIU و سایر مقامات ثبت کند ، اما در عمل ، بیش از پیش برای خود تاجر لازم است این کار را انجام دهد.
ساخت مهر. طبق قانون ، چاپ برای کارآفرینان ضروری نیست ، با این وجود می توان داده هایی مانند PSRN ، TIN و غیره را در آن قرار داد که این امر باعث افزایش سطح اطمینان مشتری می شود.
پس از دریافت کلیه اسناد تشکیل دهنده ، کارآفرین باید یک حساب بانکی را به ثبت برساند. این امر همچنین نیاز به جمع آوری یک بسته از اسناد و نسخه های آنها دارد.
هزینه ثبت شرکت در روسیه با خود ثبت نام می تواند به طرز چشمگیری اغراق شود. پر کردن نادرست فرم ها ، عدم آگاهی از جزئیات قانون می تواند منجر به خطا در هر مرحله از ثبت نام شود ، بنابراین توصیه می کنیم به دنبال وکلا حرفه ای باشید.

شرکت های دریایی در روسیه
ثبت شرکت دریایی در روسیه طبق مقررات این کشور قابل قبول نیست. با این حال ، مناطق ویژه اقتصادی با سیستم مالیاتی ترجیحی در قلمرو فدراسیون ایجاد شده است. ساکنانی که در روسیه شرکت های برون مرزی ایجاد می کنند مجاز به واردات و صادرات محصولات بدون عوارض هستند. مناطق اقتصادی به چندین حوزه اقتصادی تقسیم می شوند.

اینها شامل دوبنا ، مورمانسک ، سن پترزبورگ ، خاباروفسک و دیگران است. مدت اعتبار یک دریایی محدود به 15-20 سال است. با کمک مشاوره با کارشناسان ما ، جزئیات را سریعاً پیدا کنید. تماس با دفتر مانند همه مکالمات با وکلا رایگان است.