بهترین جنس سینک ظرفشویی

من می دانستم که می خواهم در بازسازی آشپزخانه خود یک سینک خانه کلاسیک ، مزرعه قرار دهم (پیشرفت در #SeventiesK KitchenRehab در اینستاگرام را بررسی کنید). من هیچ ایده ای برای انتخاب بهترین غرق خانه های مزرعه نمی دانستم. بعد از تمام تحقیقاتم ، تصمیم گرفتم آنچه را که در این راهنمای مفید برای خرید یک سینک خانه مزرعه یاد گرفته ام ، گردآوری و به اشتراک بگذارم. حتماً این مطلب را پین کنید تا در صورت نیاز آن را مفید داشته باشید.

راهنمای انتخاب بهترین جنس سینک ظرفشویی برای مزرعه رویای شما ازPagingSupermom
من با این غرق های مزرعه نمادین ، ​​که به عنوان غرق جلوی پیش بند نیز شناخته می شود ، ذبح شده ام ، از زمانی که ما حدود 15 سال پیش یکی از آن ها را در آپارتمان زیرزمینی غبار آلود به عنوان تازه متولد شده در اسکندریه ، VA داشتیم. آن سینک تقریباً تنها چیزی بود که در مورد آن مکان دوست داشتم ، اما یادم است که آنقدر بزرگ بود که تقریباً می توانستم در آن حمام کنم.

سینکهای مزرعه Kohler Cast Iron Farm که درPagingSupermom دیده می شود را دوست دارم
این سینک آشپزخانه رویاهای من است. فهمیدم که پیدا کردن این کار بسیار ساده خواهد بود ، اما وقتی “سینک مزرعه” را به وب سایت Home Depot وارد کردم ، به سرعت تحت تأثیر گزینه ها قرار گرفتم … نه تنها در طراحی ، یک ظاهر طراحی و رنگ بلکه در مواد. می دانستم که می خواهم پلاستیک ساده و سفید داشته باشم ، اما هیچ ایده ای نداشتم که بخواهم کوره آتش ، چدن یا استیل ضدزنگ داشته باشم. کدام نوع مواد سینک جلوی پیش بند بهترین است؟

بنابراین به طور طبیعی من googled … و googled و googled برخی دیگر. من هفته ها را گذراندم ، بدیهی است که هر لحظه از روز در طی آن هفته ها ، اما در اوقات فراغت خودم هر مقاله ای را که می خواندم می توانم بفهمم کدام یک از سینک های مزرعه بهترین است.

غرق شدن بر روی این سینک مزرعه چدن خاکستری زرق و برق دار از Kohler از طریقPagingSupermom
من واقعاً می خواستم بدانم که چگونه بهترین سینک خانه را انتخاب کنم ، اما مشکل اینجا بود که اطلاعات بسیار متناقض آنلاین وجود دارد. در یک مقاله آمده است که سینک های آشپزخانه شومینه بهترین هستند. Fireclay ، یک ماده سرامیکی شبیه ظروف سفالی که با دست ساخته می شود ، از چدن بهتر است زیرا اگر تراشه های آتش نشانی یک رنگ جامد باشد ، بنابراین به همان اندازه ظاهر نمی شود. در حالی که ، وقتی مینای دندان غرق می شود ، می تواند لکه های زنگ زنگ ایجاد کند – به وان قدیمی و زنگ زده قدیمی فکر کنید. بیایید فکر کنید که ممکن است یکی از کسانی که در آن آپارتمان زیرزمین هم بوده اند وجود داشته باشد. به هر حال ، من با اطمینان می دانستم که آن را برای آشپزخانه رویای خود نمی خواهم. بنابراین آتش بازی آن بود.

سپس مقاله دیگری را خواندم که مخالف آن بود – چدن را انتخاب کنید زیرا حداقل می توان آنها را تعمیر کرد ، اما من با خودم فکر می کنم ، “مطمئناً آنها زنگ نخواهند زد؟”

هنوز هم در باند آتش نشانی آتش نشانی ، مقاله دیگری را خواندم که فواید آن را فاش می کند اما همچنین باید توجه داشت که مراقب باشید بیش از حد محکم بر روی فلنج روی زباله سفت نشوید یا می توانید سینک را بشکنید ؟! بگو چه؟ !! فقط سفت کردن پیچ خیلی محکم می تواند کل سینک خانه مزرعه من را خراب کند؟

غرق مزرعه فولاد ضد زنگ از Kohler از طریقPagingSupermom
مدتی هم به فولاد ضد زنگ فکر کردم. آنها بسیار براق به نظر می رسند ، بسیار سبک تر هستند ، تمایل به هزینه کمتری دارند و نصب آنها نیز ساده تر است (برای ما به عنوان خودتان جذاب است). بعلاوه من می توانم از کل استدلال Fireclay در مقابل بازیگران چدن / مینا جلوگیری کنم ، که به نظر نمی رسید به آن رسیده ام.

صحبت از کل مسئله نصب سینک خانه در مزرعه است ، زیرا ما به عنوان DIY- افراد ، از تصاحب آنچه که عموماً به عنوان یک پروژه دشوار و غیرقابل تصرف به نظر می رسد عصبی هستیم. (اما استرس نکنید! من یک آموزش در مورد نحوه نصب سینک ظرفشویی در مزرعه دارم. واقعاً بد نبود – کاملاً قابل انجام.)

من به طور جدی وسوسه شدم تا بتوانم با گزینه فولاد ضد زنگ ، راهی آسان برای بیرون رفتن داشته باشم ، اما چیزی که داخل آن بود ، برای من نزول کلاسیک مزرعه WHITE کلاسیک نبود. این رویای من بود ، بدون میانبر.

سینک زرق و برق دار Whitehaven از کوهلر از طریقPagingSupermom
بنابراین در آنجا که بودم ، برنامه های آشپزخانه ام با بی احتیاطی فلج شد. من اولین ایده ای را برای انتخاب سینک ندارم یا اینکه چگونه می خواهیم بگوییم سینک ظرفشویی در جای خود در آشپزخانه رویایی من نصب شده است.

خوشبختانه در وب سایت کوهلر ، متوجه شدم که آنها سینک های ساخته شده از سنگ آهنی ، چدن و ​​فولاد ضدزنگ را می فروشند ، این بدان معنی است که می توانم به آنها اعتماد کنم تا به من یک جواب مستقیم بدهند که کدام ماده بهترین است. بنابراین من با مایک مارباخ ، متخصص محصولات کوهلر صحبت کردم. من سردرگمی خود را توضیح دادم و او سریع کارها را پاک کرد. این همان چیزی است که او گفت …

اول از همه ، معلوم می شود که وقتی نوک آشپزخانه می آید ، حصار آتش حتی نباید گزینه ای باشد! وی گفت: سینک ظرفشویی مناسب برای حمام ها مناسب است ، اما با توجه به ساییدگی و پاره شدن بر روی سینک های آشپزخانه ، به گلدان ها و قابلمه هایی که داخل و خارج می شوند فکر می کنید ، کوره آتش نشانی بیش از حد مستعد خرد کردن و ترک خوردن برای چنین استفاده های سنگین است. اگر دوام به اندازه کافی صادر نشده بود ، سینک های آتش نشانی نیز از نظر اندازه تفاوت های قابل توجهی با یکدیگر دارند ، زیرا آنها دست ساز هستند ، که می تواند برای برنامه ریزی کابینت بسیار مشکل باشد.

کوهلر انواع سینک چدنی مینا را می فروشد . “اما زنگ بزن!” من احتمالاً در گوش او زدم. سپس او به من چیزی بسیار مهم یاد داد. دو نوع محصولات آشپزخانه و حمام مینا وجود دارد – چدن مینا و فولاد مینا.

اصلی ، که کوهلر برای بیش از صد سال ساخته است ، مینا چدنی است . آهن بسیار سخت ، سفت و سخت و پودری است که با روکش مینا پوشانده شده است. مینا چدنی چیزهای بسیار بادوام است که آن سینکهای مزرعه ای از نمادهای ساخته شده از آن ساخته شده اند – آن دسته از سینک های ده ساله هستند که هنوز هم عالی به نظر می رسند.

سینک های چدنی مینای دندان آنقدر نمادین و محبوب شد که یک گزینه بسیار ارزانتر از فولاد لعاب دار بازار را آباد کرد. مشکل اینجاست که این فولاد نسبت به آهن انعطاف پذیرتر است و این بدان معنی است که به مراتب بیشتر در معرض تراشیدن و دندانپزشکی قرار دارند. با دیدن اینکه آیا آن مینا استیل یا چدن است ، بسیار سخت است و بسیاری از مردم حتی نمی دانند که بین این دو تفاوت وجود دارد. این بدان معناست که وقتی وحشت یک سینک زنگ زده ، مینا (یا وان حمام) شروع به نفوذ در آگاهی عمومی کرد ، هر دو نوع مواد لعاب دار رپ را گرفتند.

بنابراین می بینید … آن وان زنگ زنگ زده وحشتناک که از آن می ترسیدم – آن فولاد مینا شده بود ، و سینک زرق و برق دار در آپارتمان زیرزمین من – چدن لعاب دار مینا.

در حقیقت کوهلر به دوام خود در مورد ماندگاری مینا چدنی پیش بند جلوی آهنی اطمینان دارد که تضمین عمر آنها را در برابر قطع ، ترک خوردگی یا سوزاندن ارائه می دهد. برای من خیلی هم خوب بود. کوهلر وهیتهاون لعاب چدن سینک برنده بود، و من بسیار سپاسگزاریم که کوهلر ارائه شده به من سینک ارسال به استفاده در پروژه ما بود. (من یک کابینت پایه 30 اینچی دارم و سینک مورد استفاده من سینک 30 اینچی Whitehaven با پیش بند عمیق تر مدل شماره K-6487-0 است.)

مایک همچنین در مورد سینک های استیل ضدزنگ ، که کوهل ارائه می دهد ، چند نکته را به من آموخت. وی گفت: با توجه به اینكه فولاد برای سینك ظرفشویی توجه می شود ، از این طریق كیفیت فولاد اندازه گیری می شود. تعداد کمتری در واقع بهتر است ، زیرا سنجهای پایین ضخیم تر هستند. بنابراین یک سینک ساخته شده از فولاد 18 عیار بهتر از آن است که از 24 سنج ساخته شده باشد. فولاد ضد زنگ در برابر تراشیدن و رنگ آمیزی مقاوم است اما می تواند در برابر خراش حساس باشد. مایک توصیه می کند یک قفسه سینک برای محافظت از سینک خود محافظت کنید. کوهلر گزینه هایی دارد که بطور اختصاصی برای متناسب سازی هر یک از سینک های آنها طراحی شده است.

سینک های پیش بند خودلی کوهلر ساده ترین نصب برای DIY از طریقPagingSupermom است
Kohler also has an answer for installation woes. They make self-trimming apron front sinks in both stainless steel and enameled cast iron, which takes all the stress out of making a perfect installation cut for the sink. If you’re going to DIY I seriously would not even consider a different sink.

از آنجا که من او را با تلفن داشتم ، من همچنین از مایک خواستم نکاتی در مورد نگه داشتن سینک Kohler Cast Iron من بکر و بی نظیر بخواهد. وی گفت: در حالی که سینک هرگز خراشیده نمی شود ، آنها می توانند علائم سیاه را انتخاب کنند که همان چیزی است که به آن انتقال فلز گفته می شود. در اصل سینک از گلدان های شما سخت تر است ، بنابراین پایان کار در گلدان ها و قابلمه های شما در واقع خراشیدن روی سینک است. یک پاک کننده بدون ساینده جواب است. من می دانم که شما چه فکر می کنید … اگر از آن دوام بیشتری دارد ، چرا از یک پاک کننده بدون ساینده استفاده می کنید؟ از همان مسئله تعجب کردم و از او سؤال کردم. پاک کننده های ساینده سطح را خراشیده نمی کنند ، اما می توانند آنها را کمتر براق کنند و به سینک شما ظاهری کسل کننده نشان می دهد. بنابراین اگر می خواهید سینک خود را به ظاهر جدید نگه دارید ، مایک توصیه می کند از Bar Bar’s Friend استفاده کنید .

در اینجا نگاهی به سینک جدید من است … شما بچه ها همه اینها به نظر خوب می رسد من به سختی می توانم باور کنم که واقعی است. مثل هر بار که به آنجا می روم ، فکر می کنم ، “آیا این واقعاً آشپزخانه من است؟”

فراموش نکنید که این مطلب را پین کنید ، و ببینید آشپزخانه بزرگ فاش شده است !

Kohler پیشگویی چدن پیشران چدن از طریقPagingSupermom
اعتبار عکس: علاوه بر عکس آشپزخانه من ، که توسط Classy Clutter گرفته شده ، از کوهلر برای تهیه تصاویر زیبای آشپزخانه برای این پست تشکر ویژه می کنم . سلب مسئولیت: کوهلر به اندازه کافی مهربان بود تا محصولاتی را برای پروژه آشپزخانه ما فراهم کند ، اما ما آزادانه فقط محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کردیم و هیچ شرکتی تاثیری بر عقاید ما نداشت.