بررسی سینک آشپزخانه:

بازپرداخت آشپزخانه همیشه ایده خوبی است اگر میز ، وسایل و یا سینک شما قدیمی باشد. سینک ظرفشویی آشپزخانه از 100 دلار تا 4000 دلار قیمت دارد ، بنابراین طیف گسترده ای از گزینه ها در صورت مشاهده نگاه دارید. یکی از اولین مواردی که شما باید بفهمید این است که چقدر فضای در سینک خود دارید که در نهایت یک سینک آشپزخانه بزرگ را می توانید خریداری کنید. اگر منطقه سینک آشپزخانه شما کوچک است ، با یک ظرف سینک آشپزخانه یک کاسه ای را در نظر بگیرید تا از فضای خود با عاقلانه استفاده کنید. سینک آشپزخانه دوتاییاین روزها بسیار محبوب هستند زیرا آنها معمولاً به یک حوضچه بزرگتر برای شستن ظرف ها و طرف کوچکتر برای دفع مواد غذایی در زباله های شما تقسیم می شوند. همیشه فرض نکنید که هرچه سینک عمیق تر باشد ، محصول بهتر می شود. بسیاری از مصرف کنندگان توجه دارند که یک حوضچه شستشوی داخل سینک ظرف خیلی عمیق شستن ظرف ها را با دست سخت می کند. از طرف دیگر ، اگر سینک شما بیش از حد کم عمق باشد ، آب از سینک ظرفشویی و روی کانترها یا کفها پخش خواهد شد.

سینک آشپزخانه

راهنمای خرید – مواد سینک گرانیت ظرف خرید یک سینک آشپزخانه یکی دیگر از موارد مورد توجه است. شما باید بین فولاد ضد زنگ ، سطح جامد ، مس ، آکریلیک ، مینای دندان بر روی چدن ، مینای دندان بر روی فولاد یا زجاجیه چین (Fireclay) انتخاب کنید. سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیلمحبوب ترین آنها به این دلیل است که آنها تراشه ، زنگ زدگی ، لکه و محو نمی شوند. سینک های فولادی ضد زنگ در سنج 18-23 آمده اند – هر چه فلز پایین تر باشد ، فولاد ضخیم تر خواهد بود. سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل با سطح بالا از فولاد ضد زنگ 18 و 19 گرمی ساخته شده اند. شما می فهمید که سینک های استیل ضد زنگ سطح پایین وقتی که اشیاء داخل سینک ریخته می شوند بهتر به نظر می رسند و از مقاومت بیشتری به دندان دارند. صاحبان منازل از سینک های ضد زنگ مانند سینک های ضدزنگ استفاده می کنند ، زیرا بسیار بهداشتی هستند و انواع مختلفی از آن به دست می آیند – برس ، ساتن و آینه های براق. سینک های سطح جامد یک روش عالی برای مخلوط کردن کانتر گرانیت جدید با سینک آشپزخانه شما است. سینک های آشپزخانه سطح جامد در بسیاری از رنگ ها ارائه می شوند ، بنابراین می توانید جلوی یکنواختی را با میزهای خود بدست آورید. یکی از بزرگترین اشکالات غرق سطح جامد این است که آنها به راحتی خراشیده می شوند ، اگرچه اکثر کارشناسان موافق هستند که شما می توانید اکثر خراش ها را از بین ببرید. آنها از گرما و لکه مقاوم هستند. گزارشهای مصرفی اخیراً مینا روی سینک های آشپزخانه چدن را به عنوان برترین محصولات این دسته معرفی کرده است. مینای دندان هایی نیز روی سینک های آشپزخانه فولادی وجود دارد که به اندازه مدل های چدن قیمت ندارند ، اما به همان اندازه قوی نیستند و می توانند هنگام فرو ریختن اجسام سنگین در سینک شما ، از بین بروند. بزرگترین مزایای مینا کاری بر روی سینک های چدنی این است که ماندگاری طولانی دارند و در مقایسه با سایر سبک های سینک ساکت تر هستند و در برابر هر نوع آسیب ساختاری بسیار بادوام هستند. اگر صاحب خانه DIY (آن را خودتان انجام دهید) ، یک سینک آشپزخانه مینا چدنی می تواند نصب بسیار سخت باشد زیرا این خیلی سنگین است.سینک های مس شیک هستند و بسیار بهداشتی محسوب می شوند زیرا باکتری ها نمی توانند روی آنها رشد کنند. در اصل 4 نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد – زیر آب ، بالای کوه ، خانه در مزرعه (پیش بند) و سینک های سبک. مارک های اصلی سینک ظرفشویی آشپزخانه شامل American Standard ، Franke ، Kohler ، Blanco ، Elkay ، Grohe ، Moen و Delta می باشد. اگر می خواهید کانترهای خود را دوباره تنظیم کنید و یک سینک جدید بدست آورید ، حتماً به نصب کننده پیشخوان خود اطلاع دهید که دقیقاً با چه نوع سینک ظرفشویی می روید تا بتواند سینک جدید را به درستی جای دهد. شما می توانید محبوب ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه را در اینجا مرور کنید .
سینک آشپزخانه زیر آب:
سینک های زیر آب از 200 تا 1000 دلار کار می کنند و به بهترین وجه با میزهای روی سطح جامد مانند سنگ مرمر ، سنگ صابون ، گرانیت ، بتن یا Corian استفاده می شوند. سینک ظرفشویی زیر کانتر (از این رو نام) سوار می شود و ظاهری براق و بدون درز به شما می بخشد. دارندگان می گویند تمیز کردن ساده است زیرا می توانید خرده های خرد شده یا ریختن آنرا درون سینک پاک کنید. سینک های آشپزخانه Undermount نسبت به مدل های دیگر گران تر هستند و شما مجبور خواهید بود که فقط از آنها با کانتر ضد آب استفاده کنید (لمینیت کار نخواهد کرد). لازم است شیر ​​آب واقعی روی پیشخوان یا روی یک سطح دیواری نصب شود. Faucet.com دارای سینک های زیرین خوبی مانند Blanco BL510887 سینک آشپزخانه دو کاسه استیل (570 دلار) و استیل ضدزنگ آشپزخانه دو کاسه استاندارد AS7504000SS آمریکایی (513 دلار) است. توصیه – مشاهده همهغرق آشپزخانه زیرمجموع دارای امتیاز بالا در اینجا است .
سینک آشپزخانه بالا:
سینک ظرفشویی آشپزخانه بالا نیز به عنوان رها کردن یا خود ریختگی گفته می شود و از آنجا که نصب آنها بسیار آسان است ، محبوب ترین سینک ظرفشویی هستند. آنها همچنین ارزان ترین قیمت از 4 نوع سینک ظرفشویی ذکر شده در بالا با قیمت های 100 تا 500 دلار هستند. سینک های سطح بالا اغلب با میزهای لمینت مانند Formica استفاده می شوند. من یک سینک ظرفشویی در بالای آشپزخانه خود دارم و نمی توانم تمام آهک هایی را که در اطراف لبه قرار دارد در جایی که در آنجا با کانتر قرار دارد تحمل کند. وقتی کانترهای من را به گرانیت تغییر می دهم با یک سینک زیر آب برای از بین بردن آن ظرف غذا می روم. کوهلر و الکای ، سینکهای آشپزخانه ای با سطح بالا بسیار عالی هستند و می توانید انتخاب خوبی در Faucet.com پیدا کنید. ما شگفت انگیز هستیم – رفتن به Amazon.com و دیدن 100 مورد از سینک های آشپزخانه برتر که در اینجا حمل می کنند را مشاهده کنید .
سینک آشپزخانه پیش بند (مزرعه):
سینک های آشپزخانه مزرعه ، یا فقط سینک های مزرعه ، در آشپزخانه های سبک کشور یا آشپزخانه های سنتی بسیار عالی به نظر می رسند. نصب با این سبک مشکل است ، بنابراین آن را برای انجام یک حرفه ای ترک کنید. سینک های آشپزخانه جلوی پیش بند نیز از 900 دلار تا 3700 دلار بسیار گران هستند. سینک ظرفشویی معمولاً فقط یک طرح کاسه ای عمیق است که شیرهای آن از یک دیواره دیواری یا میز کاناله در می آید. برخی از دارندگان می گویند آسیب آب در مورد غرق شدن در آشپزخانه پیش بند است زیرا آب می تواند از لبه جلوی آن عبور کند و مستقیم روی کابینت های شما بیفتد. استیل ضد زنگ سینک آشپزخانه Front Franke FKMHX720 Apron (2500 دلار) در آشپزخانه های مدرن با طراحی براق و رنگ براق عالی به نظر می رسد. را ببینید ترین محبوب خانه رعیتی غرق آشپزخانه در اینجا .

سینک آشپزخانه از طریق:
با تبدیل شدن جزایر آشپزخانه در همه زمان ها ، سینک ظرفشویی آخرین چیز است. سینک آشپزخانه از بهترین راه حل به عنوان یک سینک “آماده” برای آن دسته از سرآشپزهای خانگی عالی است که برای تهیه غذا به فضای زیادی احتیاج دارند. سینک ظرفشویی از 8 تا 14 اینچ عرض دارد و از نظر طراحی طولانی و باریک است. آنها هزینه کمی دارند و به دلیل شکل ظاهری نیاز به نصب سفارشی دارند. با قیمت گذاری این سینک ها بین 500 تا 2000 دلار + ، آنها بیشتر از عملکردهای روزمره آشپزخانه شما برای بسیاری از عملکردهای گفتگو هستند.