آموزش دانلود کتاب الکترونیکی pdf

کتاب الکترونیکی برای “کتاب الکترونیکی” کوتاه است ، و در حالی که چندین نوع مختلف وجود دارد که محبوب ترین شکل ممکن است در وب اجرا شود کتاب الکترونیکی “PDF” یا “format dokument قابل حمل” است.

در واقع ، من خودم چند نفر دارم .

بیایید روند بارگیری ، ذخیره و مشاهده یک کتاب PDF را مرور کنیم.

ارتباط

تجربه شما با کتاب الکترونیکی با یک لینک شروع می شود. پیوندها به کتاب الکترونیکی به طور کلی در یکی از سه مکان ظاهر می شوند:

پیوندی در وب سایت ، مانند این لینک به کتاب الکترونیکی ایمنی اینترنت رایگان من .

پیوندی در صفحه تأیید بعد از خرید کتاب الکترونیکی به صورت آنلاین:

صفحه تأیید خرید کتاب

صفحه ای که می بینید بسته به مکانی که کتاب الکترونیکی خود را خریداری می کنید متفاوت است ، اما مفهوم آن مشابه است: ممکن است حاوی پیوندی باشد که شما برای بارگیری کتاب الکترونیکی خود استفاده می کنید.

پیوندی در ایمیل تأییدیه که پس از خرید کتاب الکترونیکی به صورت آنلاین یا شاید در یک ایمیل پشتیبانی برای شما ارسال شده است اگر در بارگیری مشکل داشتید ، پیوندی است. که اغلب شبیه به این است:

بارگیری

پس از پیوند ، باید ebook را که پیوند به آن اشاره دارد بارگیری کنید.

بسیاری از دستورالعمل ها به شما می گویند که به سادگی بر روی لینک کلیک کنید. با این کار معمولاً کتاب الکترونیکی را در حافظه پنهان اینترنت مرورگر بارگیری می کنید و سپس سند را در مرورگر باز می کنید.

این چیزی نیست که من توصیه می کنم.

در عوض ، روی پیوند راست کلیک کنید :

با کلیک راست روی پیوند یک کتاب الکترونیکی

و روی “Save Target As …” (در Firefox آن “ذخیره لینک به عنوان …” کلیک کنید). اکنون دیالوگ دریافت خواهید کرد که از کجا می توانید پرونده را قرار دهید:

با انتخاب PDF ، گزینه PDF را بارگیری کنید

در اینجا می توانید مکانی را انتخاب کنید که مرورگر باید فایل بارگیری شده شما را قرار دهد.

کتاب در IE بارگیری می شود

پس از اتمام بارگیری ، اکنون کتاب را در دستگاه خود دارید.

کتاب

برای مشاهده کتاب الکترونیکی که اخیراً بارگیری شده است ، به خواننده PDF نیاز دارید. رایج ترین آن Adobe’s Acrobat Reader است . مورد دیگری که من توصیه می کنم Foxit Reader است که به طور معمول کوچکتر و سریعتر است.

در هر صورت به یکی از این برنامه ها روی دستگاه خود نیاز دارید. آنها رایگان هستند ، اگر کامپیوتر شما از قبل برنامه خواندن PDF را ندارد ، به راحتی یکی از آنها را بارگیری و نصب کنید.

با استفاده از Windows Explorer به پوشه ای که کتاب بارگیری شده در آن قرار گرفته است ، مرور کنید. در مثال بالا که “اسناد من” بود:

کتاب در اسناد من بارگیری شد

به سادگی بر روی کتاب کلیک کنید تا در PDF Reader خود باز کنید:

کتاب در Adobe Reader باز است

نسخه پشتیبان تهیه

شما تمام نشده است

شما اکنون یک رایانه در رایانه خود دارید و مانند همه داده های رایانه شما در صورت خراب شدن دیسک سخت یا حذف تصادفی آن می تواند کاملاً ناپدید شود. برخی از فروشندگان به شما امکان می دهند بار دیگر آن را بارگیری کنید ، اما بسیاری از افراد مسئولیت صیانت از موارد خریداری شده را بر عهده شما می گذارند.

خوشبختانه ، حفاظت از آن آسان است.

پشتیبان گیری.

این می تواند به آسانی کپی کردن پرونده در یک مکان امن اضافی باشد ، یا همه ممکن است به طور خودکار اتفاق بیفتد زیرا به طور مرتب از کلیه دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید. فقط مطمئن شوید که از نسخه پشتیبان تهیه شده است.

سرنوشت می گوید اگر پشتیبان گیری نشود احتمالاً گم می شود.

http://tinyurl.com/vyyoyfl
https://rebrand.ly/ot3z1py
https://bit.ly/3415KAn
https://xip.li/uEXr6v
https://is.gd/jsNNiM
https://v.gd/d2ibbz
https://v.ht/NjfcB
https://plink.ir/LmZ1o
https://u.nu/-6i2i
https://clck.ru/MkaZ5
https://cutt.ly/gtYuVcv
https://shrtco.de/Txpec
http://tny.im/nFB9l

منبع: https://1da.ir/v9gS3i5