متحده فشار سخت تر به صورت مستقیم کمک محرک اقدامات

بدون فدرال کمک های ایالات متحده را مجبور به کاهش هزینه ها — که شامل تخمگذار کردن کارگران و یا افزایش مالیات و یا ترکیبی از این دو است. افزایش مالیات پیش از رکود اقتصادی است ایده آل نیست. برش مشاغل دولتی را تنها به تعمیق رکود اقتصادی گفت: Michael Leachman مدیر تحقیق و پژوهش برای کشورهای در لیبرال اتاق فکر مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

“به همین دلیل کمک های اضطراری از دولت فدرال قبل از همه است که اتفاق می افتد این است که واقعا مهم است,” او گفت:. “مالی و کمک به دولت است و یکی از ابزارهای قدرتمند در دولت فدرال toolbox در طول رکود اقتصادی است.”

ملی انجمن فرمانداران در روز جمعه گفت رهبران کنگره آنها مورد نیاز در “حداقل 150 میلیارد دلار” به “ارائه محدودیت مالی دولت پشتیبانی می کند.” یک گروه از 21 فرمانداران جمهوریخواه نوشت: رهبران کنگره دوشنبه درخواست آنها را فراهم متحده با بلوک کمک های مالی.

نقد “را به فرمانداران توانایی پاسخ به نیازهای منحصر به فرد هر کشور با سرعت و انعطاف پذیری است که مورد نیاز است” از فرمانداران جمهوریخواه به رهبری گرجستان برایان کمپ نوشت.

متحده به طور کلی بهتر موقعیت مالی با پول بیشتر در ذخیره از آنها در طول بحران مالی در سال 2008 و 2009 Leachman گفت. آن دسته از منابع که به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت می تواند پر کردن حفره های بودجه اما متوقف نخواهد شد کاهش شدید بودجه متحده ممکن است مجبور را در طولانی مدت رکود اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de